לשדרג את חדר הרחצה עם דלתות הזזה - שריונית חסם

לשדרג את חדר הרחצה עם דלתות הזזה

בחורה יוצאת ממקלחת-שדרוג חדר הרחצה עם דלתות הזזה

דלת הזזה למקלחת או לחדר אמבטיה היא היום אחד ממוצרי החובה בכל בית. הישראלים גילו את נפלאותיה של דלת ההזזה. זו נוסעת על גבי הקיר או לתוך כיס שבקיר, חוסכת מקום, שקטה ומשוכללת, בניגוד לדלתות ההזזה בעבר שהיו מרעישות כמו טרקטור, כל פעם שהן נפתחו או נסגרו.


מכיוון שבכל בית מקלחת זה החדר הכי קטן בדרך כלל בבית, דלת לחדר מקלחת מסוג הזזה, עשוי לחסוך במקום. קשה מאוד בדרך כלל בחללים קטנים כמו חדרי האמבטיה הסטנדרטיים הקיימים, להשחיל דלת עם כנף שנפתחת החוצה ופנימה, זה פשוט תופס מקום.


לצד חידושים גדולים בתחום אבזור וריהוט המקלחת, מה שקראנו לו בעבר אמבטיה, אפשר בהחלט לראות מגמה של התקנת דלת הזזה בכל מקלחת. זו לא מגמה מקומית, זו מגמה בינלאומית.


דלתות הזזה הן חלק מהשדרוגים שרואים היום בתערוכות המציגות פיתוחים וחידושים בתחום עיצוב הבית והמקלחת. מדי שנה אנו רואים התפתחויות ושכלולים של מוצרים סניטריים חדשים, לצד עיצובים וטכנולוגיה שמכניסים לנו לאמבטיה את הפינוקים והשכלולים הכי גדולים.

מה חדש באמבטיה? דלת הזזה למקלחת

דלת הזזה למקלחת היא פריט נוסף לצד עיצובים חדשים במגוון של תחומים של סביבת המגורים. בין הפיתוחים הבולטים בשנה הזו, דלת הזזה לכיס. דלת זו מוסוות ע"י כניסה לתוך כי שבקיר.

התקנתה דורשת גם איש דלתות וגם שיפוצניק, אבל בונה את המסילה לתוך הקיר ומסווה אותה. זוהי דלת אלגנטית ובלתי נראית, מודרנית ובסגנון מינימליסטי.

עושה רושם שרוב הריהוט של המקלחות היום, הוא ריהוט בסגנון מודרני וכך גם הדלתות. בין החידושים ניתן לראות ברזי מקלחת חדשניים, לבית חכם, ראשי מקלחת מנגנים עם עיצובים יוצאי דופן, אמירה חזקה של טכנולוגיה מתקדמת ונאורות יצירתית. על פי מה שנצפה

מדובר על התקדמות של חדר המקלחת לבית חכם. ברז חכם אפשר לראות היום כבר בחדרי שירותים של קניונים ומוסדות ציבור. תחילה הייתה הכוונה לחסוך במים, אבל זה גם נראה טוב. זה חכם וזה מאוד מודרני.
העינית שבתוך הברז מזהה תנועה, וכאשר היא לא מזהה אותה הברז לא נפתח. זה מקביל למסילה השקטה והחכמה של דלתות ההזזה היום.


התקדמות של חדר המקלחת לבית חכם. ברז חכם אפשר לראות היום כבר בחדרי שירותים של קניונים ומוסדות ציבור. תחילה הייתה הכוונה לחסוך במים, אבל זה גם נראה טוב. זה חכם וזה מאוד מודרני.
העינית שבתוך הברז מזהה תנועה, וכאשר היא לא מזהה אותה הברז לא נפתח. זה מקביל למסילה השקטה והחכמה של דלתות ההזזה היום.


דלתות הזזה בסגנון מינימליסטי-מודרני

הסגנון השולט היום בעיצוב הבתים והמשרדים, הוא סגנון מודרני. דלת הזזה למקלחת, גם היא שייכת לסגנון הזה. מדובר על דלת שנראית מינימליסטית, מוסוות בתוך הקיר, לא תופסת מקום ומתנהגת חכם.


היא מתאימה מאוד לתחזית הבית החכם העתידי. לברזים החדשים בעיצובים מסולסלים עם זרימת מים תקינה, ברזים שיש להם כפתורי סגירה ופתיחה מעוצבים. ברזים אלקטרוניים, ברזים חשמליים ועוד. בעולם הזה של חידושים למקלחת בתחום הסניטרי והברזים, חוגגות דלתות ההזזה החכמות והמתקדמות.


יש היום דלתות הזזה עם תו תקן ישראלי מחומרי גלם איכותיים ועם התקנה חלקה ומרשימה. לפני שאתם רוכשים דלת הזזה, גלשו במספר אתרים של יצרני דלתות ישראלים כדי להתרשם מהמבחר.

דלתות הזזה קו אפס – הכי מודרני שיש

בעיצוב הבית והמקלחת, יש היום נטייה למינימליזם מודגש. חלק מהדגשים הם קו אפס של דלתות. כך מתקינים היום גם דלת הזזה למקלחת. למתבונן מבחוץ נדמה, כי הדלת היא חלק מהקיר. זה כל כך מובנה וכל כך אינטגרלי ומרשים.


דלת הזזה לחדר מקלחת היא בהחלט אחד המוצרים הכי נמכרים היום. דלתות הזזה קו אפס לוקחות את המינימליזם לקיצון. הדלת כמעט מוסווית ובלתי נראית ויחד עם זאת,הכי מודרנית שיש. בחרו דלת הזזה למקלחת בקולקציות הדלתות של שריונית ועוד.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה