דלתות למקלחת - הבחירה הנכונה לבית - שריונית חסם

דלתות למקלחת – הבחירה הנכונה לבית

חדר המקלחת הוא אחד המקומות הכי אינטימיים ופרטיים בבית, ולכן הם זקוקים לדלת טובה שתשמור על פרטיות המשתמשים מכל הבחינות וכמובן גם דלת עמידה למים. דלתות הפנים של שריונית הן אידיאליות בתור דלתות למקלחת, משום שהן יכולות למלא תפקיד בקטע של עיצוב חדר האמבטיה, גם להיות עמידות למים וגם להיות בשימוש להרבה שנים. לא מדובר בדלתות פשוטות אלא באיכותיות וכיוון שכך, חשוב לרכוש דלתות למקלחת שיוכלו להחזיק מעמד הרבה שנים.
חשוב לומר כי בשנים האחרונות, יש התייחסות מאוד מעמיקה לבחירת דלתות לבית, אם זה דלתות למקלחת, לחדרים ועוד. אם עד לפני כמה שנים אנשים שמו דגש רק על בחירת דלת כניסה לבית, היום שמים דגש ומשקיעים גם בבחירת דלתות פנים לבית. הן הפכו לחלק חשוב מהעיצוב שזוכה היום להרבה תשומת לב. היום ביתך הוא לא רק מבצרך הוא גם המקום בו מגשימים לך חלומות ודלתות הן חלק מעיצוב של כל חלל שכל אחד רוצה לחיות בתוכו.

דלתות פנים- Inhouse

יש דלתות למקלחת העשויות מעץ, יש ממתכת ויש דלתות מתכת המשולבות עם משקוף פולימרי. לשריונית יש כמה וכמה סוגים של דלתות איכותיות המשמשות גם על תקן דלתות למקלחת. In House היא סדרת דלתות פנים מומלצת. מדובר על דלתות בדגמים מפתיעים ויפים. חלק מהן מעוצבות כדגמים עתיקים קלאסיים ומתאימים לבית בסגנון קלאסי. דגם 205 הוא דלת עם חריטה פנימית של מלבן ומתחתיו עוד אחד קטן. העיצוב מזכיר דלתות עתיקות ואפשר להשיג את הדלת הזו בכל מיני גוונים. דלת נוספת מומלצת היא דגם 215 עם חלון מלבני ארוך, כך ניתן לראות אם יש מישהו במקלחת… גם אותה אפשר להשיג בגוונים שונים אופניים.

דלתות למקלחת כבר לא בלבן

התקדמות עולם עיצוב הדלתות, שהולידה יצירות של דלתות מיוחדות במינן הן כדלתות כניסה, דלתות פנים, דלתות למקלחת ועוד, היא תוצאה טבעית של המהפך שעבר עולם עיצוב הבית בשני העשורים האחרונים. עד אז אפשר לומר, רוב הדלתות שאפשר היה למצוא היו דלתות בצבע לבן, או מקסימום מה שהיה נועז וטרנדי בעיקר כאשר חדר במלוא המרץ הסגנון הכפרי, דלתות בצבע עץ. הצצה בקטלוג של דלתות שריונית, חושפת עולם שלם של עיצובים ודגמים מרשימים שמתכתבים יד ביד עם השינוי העצום שמתחולל היום בכל בית ודירה. לא רק מעון וקורת גג, אלא בית שמגשים את חלומות בעלי הבית החל מבחירת הפרקט, צבע הקיר ועד לדלתות למקלחת. כל דבר חשוב, וכל פריט צריך להיות מותאם לסגנון העיצוב הכללי. גם הסגנון של הדלתות מביא את הבשורה האחרונה. החל מדלתות שמתאימות לעיצוב קלאסי מצועצע ועד לסגנון הייטק נקי ואסתטי. לכל סגנון יש את הדלתות שלו והן נבחרות בהתאם.

איזו מקלחת יש מאחורי הדלת? דלתות למקלחת

לא רק דלתות למקלחת זכו היום בשלל עיצובים ודגמים, גם חדרי המקלחות עצמם, הפכו למעוז של עיצוב מוקפד. יש המרצפים את המקלחת באריחים מצוירים ובקרמיקה מצוירת על הקירות, מעמידים אמבטיה על רגליים, ממש כמו נסיכים ורוזנים, כאשר גם בחירת האקססוריס למקלחת מתמקדת בעיצוב העתיק. יש שהולכים על עיצוב מודרני וזה אומר, שימוש בצבעים נועזים וחזקים כמו צהוב, טורקיז, ירוק וגם שחור, עם ארונות אמבטיה צפים, מקלחון מעוצב וראש ברז דיגיטלי. מקלחת זה המקום שמרכז גם טכנולוגיה וגם עיצוב. גם לסגנון הזה יש דלתות מודרניות בצבעים נדירים שהופכים כל מקלחת לחוויה בלתי נגרמת במקום שמסמל היגיינה, טוהר ויופי.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה