לעצב עם דלתות יוקרתיות - שריונית חסם

לעצב עם דלתות יוקרתיות

דלתות יוקרתוית

היום, הרבה אנשים בוחרים לעצב את הבית שלהם בסגנון יוקרתי, ולא בכדי. כאשר מעצבים את הבית, חשוב לקחת בחשבון את הרושם שנוצר כאשר אורחים מגיעים אליו. איזו אווירה יש בבית? מה הוא משדר? העיצוב של הבית שלכם משפיע לא רק על המראה שלו ועל ההיבט האסתטי; הוא אומר עליכם משהו. לכן, מי שמעוניינים להשאיר רושם אלגנטי ובלתי נשכח על המבקרים בביתם, ידאגו לעצב אותו בסגנון יוקרתי.

אבל מה זה בעצם "עיצוב יוקרתי"? איך זה נראה בפועל? לעיצוב פנים יוקרתי יש כמה מאפיינים מרכזיים. ראשית, עיצוב יוקרתי מתאפיין לעתים קרובות בצבעים סולידיים כמו שחור, לבן או בז'. בסגנון הזה כנראה שלא תמצאו שילובי צבעים ססגוניים מדי, אלא דווקא שימוש בצבעים מאופקים שמשתלבים היטב ביחד ויוצרים מראה חד ואלגנטי. מאפיין נוסף של בתים המאופיינים באווירה יוקרתית הוא ההתאמה של הפריטים השונים לחלל. בית יוקרתי הוא כזה שמעוצב בקפידה – הספה בגודל מושלם, השידות בגובה הנכון והתמונות על הקיר מדויקות. בבית כזה, כל פריט נבחר בפינצטה, החל מהרהיטים, עבור בפריטים דקורטיביים וכלה בבחירת דלתות יוקרתיות שמתכתבות עם הקו העיצובי הנבחר ומשלימות את הבית בצורה הטובה ביותר.

דלתות יוקרתיות – מהחוץ אל הפנים

אין ספק שאם אתם רוצים ליצור אווירה יוקרתית, דלת הכניסה היא הדבר הראשון שכדאי לשים לב אליו. אם אתם רוצים בית שמשדר פאר ואלגנטיות ואתם יכולים לשנות רק דבר אחד – תתחילו לחפש דלתות יוקרתיות לכניסה לבית. דלת הכניסה לבית היא כרטיס הביקור שלכם, היא הדבר הראשון שרואים האורחים שמגיעים אליכם הביתה, ואם אתם מתגוררים בבית פרטי, היא גם חלק בלתי נפרד מהנראות של חזית הבית שלכם. דלתות יוקרתיות לכניסה לבית יהיו גדולות, עוצמתיות ומעוצבות בסגנון קלאסי. שילוב של זהב או כסף בדלת הכניסה שלכם יכול לשדרג את המראה שלה ולהפוך ברגע את הבית שלכם לכזה שצועק פאר ויוקרה.

כמובן שגם בתוך הבית, דלתות פנים יכולות לעשות הבדל משמעותי בעיצוב. אולי דלתות הן לא פריט דקורטיבי בבית במובן שמסתכלים עליו ומרכזים בו את תשומת הלב, אולם עיצוב בית בסגנון יוקרתי מתחיל בדברים הבסיסיים ודלתות הפנים הן בהחלט היסודות שעליכם לחזק. חשוב לבחור דלתות פנים אשר מתאימות לעיצוב של יתר הבית: הן מבחינת הצבע, הן מבחינת החומר ממנו הן עשויות והן מבחינת העיטורים אם קיימים. בדרך כלל בבתים שמשדרים פאר ואלגנטיות תמצאו דלתות פנים שהן מצד אחד סולידיות ומעוצבות בפשטות, ומצד שני איכותיות מאוד ומשדרות חוזק ופונקציונליות.

איך לבחור את הדלת המתאימה

כאשר אנו מדברים על פונקציונליות, הכוונה לכך שדלת צריכה להיות רלוונטית לא רק מבחינת העיצוב שלה, אלא גם מבחינת התאמתה לייעוד שלה. היום, יוקרה היא לא רק ויזואלית, אלא באה לידי ביטוי גם בסגנון חיים וכמובן באיכות חיים גבוהה. בית שיש בו אווירה יוקרתית הוא כזה שהדלתות בו מבודדות רעשים ומאפשרות מנוחה ופרטיות לדרי הבית; הוא כזה שיש בו דלתות עמידות בחדר הרחצה, כאלה שלא מפחדות מקצת מים או לחות ומתמודדות בגבורה עם הנסיבות; הוא כזה שבו אתם יודעים שהילדים שלכם בטוחים, כי לדלתות של חדרי הילדים יש מנגנוני בטיחות שמגנים על כפות הידיים הרכות שלהם. אין ספק שהטאץ' האחרון בעיצוב של הבית שלכם, לפחות בכל הנוגע לבחירת הדלתות, הוא בכלל לא עיצובי, אלא קשור בכלל לפונקציות השונות של הדלתות שאתם בוחרים. דלתות איכותיות יגרמו לכם להרגיש בכל יום שאתם חיים בבית הכי יוקרתי שיש.

קראו גם על: דלתות פנים

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה