התאמת דלתות הבית לשאר הרהיטים - שריונית חסם

התאמת דלתות הבית לשאר הרהיטים

מדוע חשוב להתאים את דלתות הבית לשאר הרהיטים ואיך עושים זאת בחכמה?

בחירה של דלתות פנים וכניסה לבית היא בחירה שצריך להקדיש לה מחשבה רבה, שכן בתמונה הכללית יש להם משקל מכריע ביצירת מראה הרמוני ואחיד. כיום לא מדובר במשימה מסובכת, שכן יש מגוון רחב של דלתות בעיצובים מרהיבים, היכולים להתאים לכל סגנון עיצוב. אז איך בוחרים אותם? מתחילים בהתבוננות על שאר הרהיטים.

בחירת דלתות לפי סגנון עיצוב

החלטתם להחליף את דלתות הפנים בבית? מתלבטים איזו דלת כניסה לבחור? לפני שאתם ממהרים לבחור אותם, כדאי לעצור לרגע ולהתבונן על הרהיטים הקיימים ומהו סגנון העיצוב האהוב עליכם. השלב הבא הוא להתמקד בחיפוש אחר דלתות שישתלבו בצורה אופטימלית עם שאר הרהיטים בבית.

אם לדוגמא סגנון העיצוב השולט בבית הוא מודרני, כדאי לחפש דלתות בעיצוב היי טקי, השמות דגש על קווים נקיים, צבעים מעניינים ושילובים בין חומרי גלם כמו אלומיניום וזכוכית מחוסמת. אם הרהיטים שלכם הם רהיטי עץ כפריים, תוכלו לבחור גם דלתות פנים או כניסה בעיצוב כפרי. דלתות כפריות עשויות בדרך כלל מעץ בגוונים בהירים או כהים, אם כי כיום יש מגמה לבחור גם בדלתות בצבעי כחול, צהוב, ירוק ואדום, כחלק מהעיצוב הכפרי.

איך יודעים באילו רהיטים להתמקד?

התשובה פשוטה. כאשר אתם בוחרים דלת כניסה לבית, כדאי להתמקד ברהיטים הממוקמים בחלל הנראה לבית לאחר שעוברים את הדלת. בסגנון הבנייה המודרני הבית מחולק כך שלאחר הכניסה לבית יש חלל ציבורי המכיל חדר מגורים, מטבח ופינת אוכל, ולאחר מכן מעבר המוביל לחדרים הפנימיים. 

אחת הדוגמאות לרהיט בו תוכלו להתמקד כאשר אתם בוחרים דלתות כניסה לבית, זו פינת האוכל שלכם.

התאמה של הדלתות לפינת האוכל הביתית

פינת האוכל הביתית היא אחד האזורים החשובים ביותר בכל בית ולכן חשוב להקפיד על בחירה נכונה שלה וכמובן שתהיה מותאמת מבחינת עיצוב לדלתות הבית.

מעצבי פנים אשר נדרשים לתכנן פינות אוכל, יודעים כי מדובר ביותר מבחירה של שולחן וכיסאות. ההתייחסות צריכה להיות לכלל החדר, כולל בחירה של גווני הקירות, חיפוי מעניין, גוף תאורה שישלים את המראה הרצוי וכמובן רהיטים.

יש לכם פינת אוכל עשויה מעץ? תוכלו לבחור בדלת כניסה מתאימה עם טקסטורת עץ או כל צבע נטרלי אחר. בנוסף לכך, חשוב שתהיה התאמת צבעים בין כל כסא לפינת אוכל לדלתות הבית. למשל, אחד הצבעים יכול להיות גם הצבע של דלת הכניסה וכך תיצרו התאמה בין פינת האוכל והרהיטים לדלתות הבית. ומה לגבי פינות אוכל אלגנטיות ויוקרתיות? גם להן אפשר למצוא דלת מתאימה, כשהדגש יהיה לא רק על הגוונים וחומרי הגלם, אלא גם על עיטורים מיוחדים ובחירה בקווים מעוגלים על פני קווים ישרים.

אל תתפשרו על איכות

גם כשאתם הולכים לפי הקו המנחה, של בחירת דלתות לבית בהתאם לשאר הרהיטים, חשוב מאד לוודא שאתם רוכשים דלתות איכותיות, העומדות בתקנים הנדרשים. דלת נועדה לשמש כחוצץ בין חללים בבית והיא מספקת גם פתרונות איטום ובידוד לחדרים. כאשר מדובר בדלת כניסה יש מוטיב משמעותי נוסף וזה נושא הבטיחות. דלתות כניסה צריכת להיות חזקות ולשמש כהגנה מפני פריצות לבית. כדי שתוכלו ליהנות מכל היתרונות שיש להם להציע, יש לבחור בדלת באיכות גבוהה המיוצרת בטכנולוגיה מתקדמת.

בזכות המגוון הגדול והעשיר של דלתות כניסה ופנים לבית, אפשר לבחור כיום בדגמים אשר ישתלבו בצורה אופטימלית עם העיצוב שבחרתם וישלימו את המראה.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה