דלת לחדר שינה- שקטה ומבודדת - שריונית חסם

דלת לחדר שינה- שקטה ומבודדת

דלת לחדר שינה

חדר השינה חייב להיות מקום מרגיע ושקט. בחירת דלת לחדר שינה היא אקוטית. היא חייבת גם להתאים בצבעים שלה לסגנון הכללי של החדר והבית, גם לא להיות בצבע ש"מפריע" לישון והיא בעיקר צריכה להיות מבודדת. 

לחברת שריונית חסם סדרת דלתות INHOUSE 201, דלתות פנים מעוצבות ב-24 צבעים. מדובר על דלתות מבודדות בפוליאוריטן המשתלבים עם משקופים פולימריים עמידים במים. ידוע הוא כי בבתים הישראלים, נעשית שטיפת הרצפות עם הרבה מאוד מים, כך עלה מסקר על הרגלי השימוש של הישראלים במים. לכן חשוב שגם דלת חדר השינה לא "תסבול" מלחות או מים. 

דלתות אלה מצטיינות גם ברמת בידוד גבוהה מאוד, נתון חשוב בהתחשב בכך שחדר השינה הוא המקום אליו אנו פורשים כדי לישון ולנוח. אם בוחרים בדלת שאינה אוטמת רעשים ולא מבודדת, בעיקר בבית בו יש עוד בני משפחה פעילים מאוד, למשל ילדים בגיל ההתבגרות, סביר להניח שלא חשוב על איזה מיטה נוחה תישנו, הדלת לא תמנע מעבר של רעשים.

בוחרים דלת ובוחרים תאורה 

בחירת דלת לחדר שינה, חייבת להיעשות בייעוץ של נציגי חברות דלתות אשר יוכלו להבין איזו דלת אתם צריכים בהתאם למיקום של חדר השינה שלכם בבית, או חדרי השינה של ילדיכם. כאשר מדובר בבית פרטי, אתם חייבים ביקור של נציג חברה, אשר יוכל להבין מאיפה מגיע הרעש ברחוב שלכם, האם אתם מתגוררים מול כביש או גורמים אחרים מפריעים, כך שתוכלו לרכוש את הדלתות הנכונות המבודדות של שריונית ולהבטיח לכם ולבני המשפחה שלכם לילה טוב. 

גם לתאורה יש חשיבות לצד בחירת דלת עם בידוד. אסור לבחור בתאורה קרה בצבע לבן, אתם צריכים תאורה חמה עם נורות בהספק נמוך שלא "יפריעו" לכם לישון. כדי לקרוא למשל לפני השינה, תוכלו להצטייד במנורות שידה ליד המיטות. אלה יספקו לכם את התאורה שאתם צריכים, וגם ייצרו אווירה בחדר השינה. ההמלצה היא לבחור במנורות בעלות אור צהוב ועדיף חסכוניות. בתקרה תוכלו לקבוע דימר ותוכלו לשחק עם עוצמת האור. חשוב שבחדר השינה תהיה תאורה באותו גוון ובאותה עוצמה. מומלץ לרכוש גופים חשופים בסגנון אורבני או תעשייתי עם העדפה לאהילים בצבעים בהירים. 

לא מציבים מיטה מול הדלת 

דלת לחדר שינה מבודדת, תוכלו לרכוש ממבחר דלתות הפנים של חברת שריונית מסדרת INHOUSE. לא מומלץ למקם את המיטה מול הדלת, כדי שתוכלו להביט באלכסון. כניסת החדר ובעיקר אם היא פונה למסדרון המוביל לעוד חדרים או לתנועה בתוך הבית, עלולים להפריע לכם לישון. 

חשוב כמובן גם לרכוש דלת מעוצבת בצבע מרגיע. אחת הסיבות שאנשים לא מצליחים לעתים לישון בלילה היא בגלל וילון אדום או דלת צהובה. אלה הם צבעים מעוררים ויש סיבה מדוע בבתי חולים שולטים הצבעים התכולים והירוקים. 

חדר השינה הוא המקום בו אתם אמורים לשים את הראש ולהירגע. זה המקום בו עליכם להרגיש בנוח וגם לעצב אותו בצורה שתגרום לכם להירגע ולחוש שלווה. זה המקום הפרטי שלכם.

דלתות בעיצוב מודרני 

סדרת דלתות פנים אינהאוס של חברת שריונית, מצטיינת בעיצובים הנקיים שלה ומוגדרת כשייכת לעיצוב המודרני. כמה שפחות פרטי פרטים, דלת לחדר שינה חלקה, או עם אלמנטים נקיים וישרים של עיצוב. 

האופן בו מעצבים את חדר השינה, תורם ליכולת שלכם לחוש בו ביטחון ולישון ברוגע. הדלת לא צריכה חלילה להיטרק. היא צריכה להיות בעלת טריקה שקטה, ויחד עם זאת לשדר עיצוב נעים ונקי לעין

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה