דלתות פנים - מה חשוב לדעת - שריונית חסם

דלתות פנים – מה חשוב לדעת

בכל בית יש גם דלתות פנים. הן הפכו בשנים האחרונות למוצר דקורטיבי מעוצב, מעבר לתפקיד שלהן לחצוץ בין חלל לחלל בבית. ההתייחסות הזו נובעת מהשינויים הרדיקליים המתרחשים בשנים האחרונות בתחום עיצוב הבית. אם בעבר מי שפנה למעצבי פנים ולאדריכלים היו רק לקוחות בעלי ממון, הרי שהמודעות לכך שבית נראה ומתפקד יותר טוב, כאשר הוא מתוכנן ומעוצב מראש, חלחלה גם לתודעה של בעלי דירות ואפילו קטנות. אי אפשר להחליף את הידע שיש לאדריכלים ומעצבי פנים בשום רעיון "מדליק" לעיצוב שהרי רק הם יכולים לקחת שטח של 70 מ"ר, להפוך אותו לדירה של 4 חדרים ואף אחד לא יאמין שבאמת מדובר במטראז' הזה.

המודעות הזו גורמת לכך שהיום בעלי דירות חדשות ומיד שנייה ובוודאי בעלי בתים פרטיים ופנטהאוזים פונים לאדריכלים ומעצבי פנים, ואלה כמובן לא מוותרים להם על בנושא של הדלת. אם הבית מעוצב, אז גם הדלתות צריכות להיות מעוצבות וחלק מהסגנון שרוצים להטמיע בעיצוב. דלתות פנים מעוצבות זוהי מגמה מאוד בולטת היום.

דלתות פנים במבצע

יש היום דלתות פנים מסוגים שונים, שמשתלבות בכל עיצוב של בית, ותורמות את התרומה עיצובית שלהן. מעבר לכך דלתות פנים חייבות להיות גם איכותיות מבחינת חומר הגלם ממנו הן עשויות, הן חייבות להיות יציבות וחסינות, לעמוד בפני טרמיטים ומים , ולהחזיק מעמד שנים רבות. דלתות פנים זה לא מוצר שמחליפים כל שנה וגם לא כל שנתיים ולכן צריך להקפיד ולרכוש אותן בדיוק בהתאם לצרכים שלכם ושל הבית שלכם. מכיוון שמחירן של  דלתות פנים איכותיות לא זול, בהחלט צריך לגלוש ברשת ולהתעדכן על דלתות פנים במבצע. הדרך לעשות זאת היא להקליד את המשפט הזה או לרשום ,דלתות פנים זולות" וסביר להניח שיעלו לכם תוצאות חיפוש שיכילו מידע מתאים. בגלל שמדובר היום במוצר מעוצב ומשום שעולם העיצוב הוא דינמי ומשתנה, כל חברה מובילה של ייצור דלתות, מוסיפה לקולקציה שלה מוצרים חדשים, ולכן דלתות פנים מקולקציות קודמות, יכולות להיות משווקות היום בהנחה משמעותית מאוד.

סוגים של דלתות פנים?

יש היום דלתות פנים של שריונית העשויות מעץ או מתכת וגם דלתות עשויות מדלת מתכת ומשקוף פולימרי. דלתות כניסההמיוצרות באיכות גבוהה, וניתן לרכוש תחת קורת גג אחת, גם דלתות פנים וגם דלתות כניסה בטוחות ומגינות.

IN HOUSE ו- IN DOOR, אלה הן שתי משפחות של דלתות פנים משובחות ומעוצבות, שמתאימות לכל סגנון של בית. הן משווקות בשפע של צבעים מיוחדים ומבטאות הן בעיצוב והן בחוסן שלהן, את המהפכה של עולם דלתות הפנים. הן חזקות, בטוחות, מעוצבות וכל אחד יכול לבחור את הדלת שמתאימה לבית שלו. הנושא של חסינות בפני מים חשוב מאוד, משום שבמשך שנים היו דלתות פנים רק מעץ, מה שגרם לכך שאחרי כמה סיבובי ניקיון עם מים, הדלתות החלו לסבול מרטיבות, ריח רע, משכו אליהם טרמיטים, התנפחו בגלל הלחות ועוד. היום עם דלתות פנים מיוחדות העשויות בין השאר מסגסוגת של מתכת זה לא יכול לקרות. הדלתות מתוכננות מראש לעמוד בפני רטיבות ולחות.

דלת לחדר שינה ודלת לחדר האמבטיה

אם בעבר הצרכנים היו קונים את אותן דלתות לכל החדרים בבית, היום אפשר לבחור בדלתות שבאמת מתאימות למטרה. דלת של חדר שינה הרמטית ומעוצבת בהתאם לסגנון של החדר, או דלת לחדר האמבטיה שמתאימה לעיצוב אבל גם חסינה בפני לחות ומים. יש משתנים שונים בכל הדלתות ואין סוף אפשרויות לרכוש היום את הדלת שתעשה לכם כניסה מפוארת לכל חדר בבית.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה