התקנת דלתות קו אפס - מה חשוב לדעת? - שריונית חסם

התקנת דלתות קו אפס – מה חשוב לדעת?

דלתות קו אפס

דלתות קו אפס הן הגדרה כוללת לדלתות כניסה או פנים שלמעשה מיושרות עם קיר חזית הכניסה. דלתות אלו מגיעות ללא משקוף גלוי לעין, ולכן הן ידועות גם בשם דלתות נסתרות. בשנים האחרונות, הדלתות המשווקות כדלתות קו אפס, הפכו לאחד מהטרדנים הבולטים בתעשיית הדלתות, כאשר ביותר ויותר דירות, בתים ומשרדים בישראל, ניתן לראות דלתות כניסה קו אפס לצד דלתות פנים קו אפס. בנקודה זו, חשוב לציין שדלתות קו אפס מהוות פתרון עיצובי מרשים ביופיו כמענה לצרכים אדריכליים או לצרכי עיצוב פנים.

דלתות כניסה ופנים קו אפס – למי זה יכול להתאים?

התקנה של דלתות קו אפס יכולה להיעשות לכל מפתח דלת בשטח הבית, הדירה או המשרד, לרבות, חזית הכניסה הראשית וחזיתות הכניסה לכל אחד מחדרי המגורים. יחד עם זאת, חשוב לציין שהתנאי הבסיסי ביותר לצורך התקנה של דלת כניסה או פנים בקו אפס, יכולה להתאים אף ורק במקרים בהם שטח קיר החזית גדול מספיק בשני צידי הדלת. באופן זה, תוכלו ליהנות מהאפקט העיצובי הנוצר בעקבות ההתקנה של הדלת המיושרת עם קיר החזית. עובדה זו הופכת את התקנת הדלתות לנפוצה יותר למטרות התקנה של דלתות כניסה לבתים פרטיים בהם קיר החזית הוא גדול מספיק משני צידי הדלת לאחר התקנתה.

התקנת דלתות כניסה בקו אפס בשילוב חיפוי קיר דקורטיבי

התקנת דלת כניסה בקו אפס בבתים פרטיים, תאפשר גם לכם לייצר חזית כניסה מרשימה ביופייה בה דלת הכניסה מיושרת עם קיר החזית. ברוב המקרים, התקנה זו נעשית תוך חיפוי קיר דקורטיבי התואם לעיצוב הדלת ו/או להיפך, כאשר ניתן להתאים את עיצוב הדלת לסגנון העיצובי הדקורטיבי של קיר החזית.

חיפוי קיר החזית במקביל לעבודות התקנה של דלת קו אפס, פותח עבורכם מגוון רחב של אפשרויות עיצוביות בדרך ליצירת קיר חזית מרשים ביופיו הנותן מענה לכל העדפה עיצובית כזו או אחר בהתאם לטעם העיצובי האישי שלכם ולאווירה אותה אתם רוצים לייצר כבר בחזית הכניסה לסביבת המגורים או המשרד.

התקנה מקצועית של דלתות בקו אפס – כיצד?

התקנה של דלתות קו אפס, מהווה תחום התמחות לכל דבר ועניין בענף הדלתות, כאשר ההתקנה עצמה חייבת להיעשות באמצעות צוות התקנה מקצועי ומנוסה בעל היכרות מעמיקה עם כל ההיבטים הטכניים הנלווים לסוג זה של התקנה. כפועל יוצא מכך, בחירה של צוות ההתקנה, חייב להיעשות בהתאם לפרמטרים המקצועיים הבאים:

  • הניסיון המקצועי של אנשי הצוות בכל הנוגע לענף התקנת דלתות מכל סוג
  • התמחות אנשי הצוות בתהליכי התקנה של דלתות קו אפס מכל סוג ובכל גודל
  • היקף עבודות ההתקנה המיושמות על ידי אנשי הצוות בתחום התקנת דלתות כניסה ופנים בקו אפס
  • השירותים הנלווים המוצעים לכם על ידי צוות ההתקנה לצורך ביצוע העבודה, לרבות, פירוק משקופים קיימים בחזיתות הכניסה וכדומה

וכמובן, תעודת אחריות על ההתקנה שהיא למעשה אחריות נפרדת לזו המוענקת לכם במעמד הרכישה של הדלת. בנקודה זו חשוב לציין שחלק מחברות הדלתות המתמחות בתהליכי תכנון, עיצוב וייצור של דלתות כניסה ופנים בקו אפס, מאפשרות לכם להסתייע גם בשירותי התקנה מקצועיים על ידי מתקין מומחה מטעמן.

התקנת דלתות קו אפס במהלך הבנייה

ההתקנה האידיאלית ביותר של דלתות קו אפס מתבצעת תוך כדי עבודות הבנייה, דבר המאפשר פילוס מיטבי של הקרקע עם קיר החזית כחלק מתהליך התכנון של התקנת דלת כניסה בקו אפס. במידה ואם אתם מצויים בשלב כזה או אחר של בניית ביתכם הפרטי ובמידה וגם אתם החלטתם ללכת על דלת כניסה בקו אפס, אנו ממליצים לכם להפנות את הדרישה לכך למעצב הפנים/אדריכל שאת שירותיו שכרתם לטובת העניין. באופן זה, תוכלו ליהנות מתהליך הכנת תשתית מובנית להתקנת דלתות קו אפס תוך תכנון מיטיבי של האווירה העיצובית אותה אתם רוצים לייצר בחזית הכניסה.

שימו לב – התקנה של דלתות קו אפס יכולה להיעשות גם בבתים ומשרדים לאחר בנייתם, ובמקרים אלו חשוב להתייחס לגודל שטח קירות החזית בחדרים בהם תהיו מעוניינים להתקין את דלת הפנים ו/או הכניסה, כאשר האפקט העיצובי מושג בעיקר במצבים בהם מדובר בקיר חזית גדול ודומיננטי.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה