דלתות פנים- שמים לב לעיצוב! - שריונית חסם

דלתות פנים- שמים לב לעיצוב!

דלתות פנים הפכו כבר מזמן, לחלק מהעיצוב של הבית. דלתות שריונית מציעות מספר סדרות מרהיבות של דלתות, אותן אפשר להתאים לכל סגנון של בית. יש דלתות שעשויות מעץ, יש שעשויות מסגסוגת מתכת קלה, עמידות בפני נזקי מים וטרמיטים, ויש אפילו דלתות שעשויות בעבודת יד של נפח. גם תחום התאורה למשל הוזנח במשך שנים רבות, ואנשים הזמינו תכנון של עיצוב פנים בבית, אבל שכחו לתכנן את התאורה. היום גם תאורה וגם תכנון של דלתות פנים וכניסה, הוא חלק מהתכנון של העיצוב ואין מקריות בזה. מה שעוזר לדלתות להיות במרכז התכנון, הוא השפע והגיוון הגדול שיש היום בשוק. זה בהחלט עושה יחסי ציבור גדולים מאוד לדלתות והיום מתייחסים אליהם, לא רק כמו לאלמנט שמפריד בין חדרים בחלל גדול, אלא גם כסוג של תכשיט ואלמנט עיצובי בבית.

הנה לפניכם כמה עצות לרכישת דלתות בהתאם לסגנון השולט בבית שלכם.

הסגנון הקלאסי

בסגנון העיצוב הקלאסי יש דגש על פיתוחים, פרזולים ואלמנטים שונים, שמעניקים לבית מראה שופע ועשיר. הסגנון הזה לקוח מארמונות ובתי אצילים, הצבעים השולטים בו הם שמנת וזהב, ולכן דלת בצבע שמנת יכולה להיות אידיאלית. גם דלתות פנים בבית כזה יכולות להיות אלמנט עיצובי, עם גוונים המנוגדים לצבעים שבבית או בגוונים שזורמים עם העיצוב הכללי. בסגנון הזה לרוב יש ניגודים של צבעים כמו שחור ולבן, ולכן אם הבית שלכם לבן, אז דלתות בצבע שחור למשל זו הסתירה העיצובית הכי אופטימלית.

הסגנון הכפרי

בית בסגנון כפרי, מנסה להכניס את הטבע הביתה, כך שהדבר הכי נכון מבחינת דלתות פנים, זה לבחור אותן בצבע של עץ טבעי. גם דלתות במראה עתיק עם דלת או חלון מתאימות מאוד לסגנון הזה, שבוחר בחומרי גלם מן הטבע החל מברזל וכלה בעץ. הצבעים השולטים בסגנון הזה הם או צבעי אדמה או צבעים בולטים של שדות פורחים. אפשר לבחור בצבע תכלת או בצבע ירוק וזה בהחלט מכניס איזה שהוא כתם צבע טבעי לתוך הבית. דלת כניסה למשל לבית כזה תמיד תהיה מברזל, גדולה, עם פרזולים או בעבודת נפחות של אמן, כי זהו הזרם העיצובי של הסגנון הכפרי.

סגנון ניו יורק שיק

סגנון העיצוב ניו יורק שיק, נולד מתוך דירות הלופט והסטודיו בניו יורק, ולכן קיבל את השם הזה. מדובר על סגנון סופר מודרני, קווים חלקים, פריטים מאוד מודרניים, דלתות פנים מאוד פשוטות אבל אלגנטיות מחומרי גלם איכותיים בקווים ישרים. פלטה גדולה של צבעים זו יכולה להיות דלת בבורדו, אדום או שחור. המראה הוא אסתטי ונקי, עם הרבה אומנות בתוך הבית, עיצוב לא מאולץ ומשהו מאוד טבעי ולא מאורגן. דלתות פנים איכותיות ממתכת יכולות לשרת את הסגנון הזה בצורה נכונה.

מי אמר טוסקנה ולא קיבל דלת עץ?

טוסקנה התגלתה לתיירים הישראלים, לא רק בגלל שדות הלבנדר הסגולים המפעימים, ולא רק בגלל היין והכרמים, אלא גם בגלל עיצוב כפרי עתיק ששומר על סגנון עבר פשוט אבל מאוד שורשי וקרוב לאדמה. הסגנון הזה חדר עמוק מאוד להרבה בתים בארץ, והוא בא לידי ביטוי גם בבחירה של מטבחים בסגנון טוסקני, פריטי ריהוט במראה כפרי עתיק וגם דלתות פנים, תאורה, שטיחים, טקסטיל, חיפויי קיר ועוד. זהו סגנון שעושה שימוש בחומרים טבעיים, ונראה כאילו שום דבר מהפריטים הללו לא מעובד, או מעובד באופן גס ופרמיטיבי, ממש כמו שיש בתוך הפנים בטוסקנה, ממש כמו הכפריות היפה הזו.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה