דלתות פנים קו אפס - כל מה שצריך לדעת - שריונית חסם דלתות כניסה ופנים

דלתות פנים קו אפס – כל מה שצריך לדעת

דלתות פנים קו אפס

דלתות פנים, מעבר להיותן אמצעי פונקציונאלי לתיחום חדרי מגורים/עבודה, מהוות אלמנט דירתי בעל ערך עיצובי לסביבת המגורים ו/או המשרד, ולכן, הבחירה בהן, מומלץ שתעשה בין היתר בהתאם לקו העיצובי אותו אתם רוצים לייצר בסביבת המגורים או העבודה. בעמוד שלפניכם, ריכזנו עבורכם מידע כללי על דלתות פנים קו אפס הנחשבות בשנים האחרונות לדבר הכי טרנדי בענף דלתות הפנים. 

דלתות פנים קו אפס – מה חשוב לדעת?

דלתות קו אפס הן דלתות נסתרות המותקנות ללא משקוף וצירים הנראים לעין. דלתות אלו, הידועות גם בשם דלתות נסתרות, מאפשרות לכם ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות בכל הנוגע לעיצוב חזית הכניסה לכל חדר מגורים/עבודה בשטח הדירה או המשרד, וזאת באמצעות חיפוי דקורטיבי של חזית הכניסה כהמשך ישיר של עיצוב הדלת. ברוב המקרים, התקנת דלתות פנים קו אפס נעשית באמצעות משקוף אלומיניום נסתר המאפשר לדלת במצב סגור להיראות כהמשך ישיר של קיר החזית, כאשר רק אביזרי הפרזול בגוף הדלת מעידים על קיומה של הדלת. המשקוף הנסתר המיוצר מאלומיניום הוא בעל עמידות גבוהה בפני קורוזיה וסימני שחיקה.

דלתות פנים נסתרות – כל היתרונות 

התקנת דלתות נסתרות (קו אפס) בפתח החדרים בשטח הבית או המשרד, תאפשר לכם ליהנות ממספר יתרונות הקשורים בראש ובראשונה להיבט העיצובי,  כאשר התקנת הדלתות בקו אפס עם הקיר, מעניקה לכם מגוון רחב של אפשרויות לשדרוג חזיתות הכניסה לחדרים. אחת מהיתרונות המובהקים של דלתות פנים קו אפס טמון בעובדה שדלתות אלו ניתנות להתאמה אישית על פי העיצוב המועדף עליכם, כאשר ההתאמה האישית מתאפשרת גם לצרכי קביעת גובה הדלת. מעבר לכך, הדלתות הנסתרות מגיעות במבחר גדול של דגמים ועיצובים שונים. 

בחירת דלתות פנים בקו אפס

בחירת דלתות פנים נסתרות (קו אפס) מומלץ שתעשה בהתאם לאיכויות חומר הגלם ממנו מיוצרת הדלת ועמידותה בפני נזקי מים ומזיקים. כמו כן, חשוב להתייחס לרמת הבידוד התרמי והאקוסטי של הדלת. מעבר לכך, חשוב להתייחס לזהות החברה ממנה אתם רוכשים את דלתות הפנים ולבדוק את נושא האחריות המוענקת לכם במעמד הרכישה. 

שריונית חסם מציגה: דלתות פנים קו אפס קולקציית 2022

שריונית חסם, החברה המובילה לייצור דלתות כניסה ופנים, מאפשרת לכם ליהנות ממגוון רחב של דלתות פנים קו אפס המשלבות בתוכן את סמלי האיכות המאפיינים את דלתות החברה, וביניהם: 

  • דלתות פנים המיוצרות מ-סגסוגת מתכת קלה – דלתות הפנים של חברת שריונית חוסם הן דלתות סגסוגת מתכת קלה המתאפיינות בעמידות גבוהה לאורך שנים. 
  • דלתות עמידות בפני נזקי מים ומזיקים – דלתות הפנים של החברה משלבות בתוכן ציפוי ייעודי להגנה מקסימאלית בפני נזקי מים, מזיקים ומזיקי עץ כדוגמת טרמיטים למיניהם. 
  • מבחר גדול של דגמים ועיצובים – בקולקציית 2022 תוכלו למצוא עולם עשיר של דגמי דלתות פנים קו אפס, כאשר עומדת לרשותכם האפשרות לרכישת דלתות פנים בכל מידת רוחב וגובה נדרשת
  • אחריות מורחבת – רכישת דלתות קו אפס בשריונית חסם מלווה באחריות מורחבת הכוללת בין היתר אחריות מלאה על נזקי מים ומזיקים לתקופה של עד 5 שנים! 

וזאת לצד יתרונות נוספים הקשורים לאיכויות מנגנוני הנעילה בגוף הדלתות. 

דלתות פנים קו אפס – למי הן מיועדות? 

דלתות פנים נסתרות (קו אפס) מיועדות בעיקר לבתים פרטיים ומשרדים בהם קיימת חשיבות רבה לעיצוב הפנים. התקנת דלתות פנים קו אפס מאפשרות לכם לייחד את חלל הפנים של סביבת המגורים או המשרד וזאת באמצעות חיפוי דקורטיבי אחיד של חזית הכניסה והדלת עצמה. 

בקולקציה החדשה של דלתות פנים קו אפס מבית שריונית חסם, תוכלו למצוא עשרות דגמים עיצוביים המאפשרים לכם ליהנות מבחירה נכונה של הסגנון העיצובי המועדף עליכם וזאת בנוסף לכל אחד מהיתרונות המאפיינים את דלתות החברה. אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם סביבת מגורים/עבודה משודרגת יותר ומעוצבת יותר באמצעות דלתות פנים נסתרות זה הזמן ללחוץ כאן ולהיחשף לדגמי הקולקציה החדשה. 

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה