דלתות מעוצבות במשרדים - שריונית חסם

דלתות מעוצבות במשרדים

הרוח הנושבת היום בתחום העסקים,  מייחסת חשיבות רבה לנראות של מקומות עבודה ומשרדים כמו חברות הייטק, חברות אינטרנט, חברות נדל"ן ועוד.  יש חשיבות רבה לעיצוב המשרד במקומות הללו, גם מתוך רצון ליצור מקום עבודה נאה ונעים לעובדים, וגם מתוך רצון לשאת חן בעיני הלקוחות, וזה לגיטימי. גם משרדי  עורכי הדין האפורים, עברו טרנספורמציה, והם מציגים היום לוקיישנים נאים ומעוצבים שבהחלט נעים לעבוד בהם, וגם לקבל לקוחות.

השינויים שעברו על עיצוב המשרדים בשני העשורים האחרונים, הציגו עולם עיצוב חדש של משרדים מודרניים, משופרים, יפים מאוד אשר משדרים נינוחות, תפיסת חלל וגם מיישמים תפיסות של התנהגות ארגונית בתוך החברות. גם אלה מסתבר באים לידי ביטוי בחלוקת החלל ובתכנון משרדים. דלתות מעוצבות במשרדים, הם חלק מהתפיסה הזו.

דלתות מעוצבות לחברות נדל"ן

היום יותר מאי פעם יש המון חברות נדל"ן. למשרדי התיווך כבר לא קוראים כך, כי אם משרדי יזמות. מהפכת הנדל"ן בארץ, יצרה המון חברות נדל"ן חדשות העוסקות בתחומים שונים של נדל"ן. כל הנושא של הקבלן המצוי, עבר לידי יזמי נדל"ן, משקיעים חדשים ובעיקר צעירים, הרואים את העתיד שלהם בעיסוק בתחום. כיוון שמדובר פה בהרבה כסף, גם המשרדים שלהם מאוד מרשימים, כי מי ילך וישקיע במשרד משמים ואפור על דירה בבוקרשט? הם משקיעים המון בתכנון ועיצוב המשרד שלהם, לוקחים אדריכל או מעצב פנים וזה באמת נראה אחרת. זה מרשים וזה נכון וגם דלתות מעוצבות הם יציבו בכניסה לאולם הלובי, שמעמדת המתנה קטנה כמו שהיה פעם בחברת תיווך, הפכך לכניסה מרשימה עם עמדת פקידת קבלה באמצע.

השינויים הגדולים שעוברים על עיצוב משרדים

הרבה מאוד שינויים עוברים על עיצוב משרדים היום. בשנות השמונים נהגו לעצב משרדים כמו קוביות קטנות עם מחיצות גבס בין יחידה ליחידה, היום פותחים את החלל ומעצבים אותו כאילו ממש מדובר בבית ולא במשרד. גם הריהוט המשרדי ועמדות העובדים עברו שינוי גדול וכל אחד מהם עשוי בצורה הכי מעוצבת והכי מזמינה לקוחות ובכלל. דלתות מעוצבות הן חלק מהמראה הזה, אין יותר דלתות משמימות, משעממות, אלא שהן חלק מאותו עיצוב חלל מודרני. כל קירות הגבס נפלו בזה אחר זה ופינו את מקומם לאזורי עבודה שתחומים בריהוט (להבדיל מקירות). הנגישות הזו של העובדים אחד מול השני באותו חלל פתוח, מאפשרת שיח אנושי והיכרות שלא הייתה נגישה לעובדים שעבדו בעבר מאחורי מחיצות גבס ולא הצליחו אפילו להכיר אחד את השני.

כמה שיותר פשוט וירוק

דלתות מעוצבות הם חלק מתפיסת העיצוב במשרדים החדשים. כמו שהבהרנו אפשר לראות אותם תחת טייטל של חברות שיש להן חשיבה מודרנית גם ביחס לסגנון מיקום העובדים שלהם, וגם ביחס לעיצוב המקום בכלל. יש היום טרנדים של קיר ירוק (שגדל וגדל וזקוק לגנן צמוד) ואחראי על הכנסת הטבעי והירוק פנימה, מה שעושה לאנשים טוב על הנשמה. יש אזורי עבודה שלא תחומים בשום קיר, והריהוט הוא לכאורה ביתי. יש גם כורסאות ישיבה נוחות, אם רוצים לעשות הפסקה ולחשוב קצת לבד, והתכנון הזה מצליח להפוך אנשים ליותר יצירתיים, כי לפעמים אתה צריך לעבור כיסא כדי להחליף מחשבה… כמובן שתהיה גם בחירה של כמה דלתות מעוצבות לחדרי ישיבה ואולי גם חדר הבוס, כי עדיין יש דברים שאולי צריכים להיאמר בשקט. יש היום דלתות מעוצבות שמהוות דלתות פנים ועשויות מסגסוגת של מתכת, הן קלות, בטוחות וגם אפשר לקבל אותן בכל מיני גוונים. הן עמידות למים ולטרמיטים והן משווקות בצבעים הכי אופנתיים.

אולי יעניין אותך גם: דלתות פנים

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה