דלתות הזזה - בכל חדר של סטודנט - שריונית חסם

דלתות הזזה – בכל חדר של סטודנט

דלתות חוץ

הסטודנטים כבר גילו מזמן, איך הם מגדילים את החדר שלהם. בדרך כלל סטודנטים מסתפקים במועט בכל מה שקשור לחדרים. העיקר שיהיה שם מקום למיטה ולשולחן כתיבה. אבל הבשורה הגדולה מגיעה מהכיוון של יצרנית הדלתות שריונית, שלא שוקדת על השמרים ומביאה כל הזמן את הפיתוחים והחידושים האחרונים בתחום הדלתות. אם זה דלתות אקוסטיות, דלתות מסגסוגת מתכת שמסתדרות לא רע עם שטיפת רצפות ודוחות טרמיטים. דלתות כניסה בטוחות ועוד. בתחום של דלתות פנים, היא מובילה עכשיו מהלך של פיתוח דלתות הזזה שחוסכות מקום.


דלתות הזזה שלא כמו דלת כנף, כידוע, אינן נפתחות החוצה או פנימה אלא "מחליקות" הצידה, זה אומר שהן אינן תופסות מקום, זה אומר שיש לכם יותר מקום בחדר. זה אומר שאם כל הסטודנטים עוברים לדלתות הזזה בחדרים השכורים הקטנים שלהם, או בחדר בבית, אז כנראה שיש פה איזה יתרון שחשוב לנצל.

חדר ילדים הכי בטוח עם דלתות הזזה

מכירים את זה שהילדים משחקים עם הדלת של החדר ילדים. פותחים וסוגרים כל הזמן. זה עלול להיות מאוד מסוכן, במיוחד אם מישהו פותח דלת ומישהו מהצד השני מנסה לסגור. בקיצור- מתנגשים. לא נעים בכלל.

מלבד זאת הרבה פעמים הקטנים האלה, דוחפים את האצבעות הקטנות שלהם למשקוף וחלילה וחס, חוטפים מכה ועוד. לכן כדי לחסוך את כל "התאונות" האלה הולכים היום בחדרי ילדים על דלתות הזזה. ראשית הילדים לא יכולים להתנגש בה, כי אין לה כנף והיא לא נפתחת לא החוצה ולא פנימה. שנית- הילדים לא יכולים חלילה לסגור את הדלת על היד שלהם, כי הורים חכמים גם מונעים מהדלת לזוז כאשר הם לא לידה. מספיק להניח מעצור של דלת). אז מצד אחד יש יותר מקום בחדר, מצד שני הילדים לא "חוטפים" את הדלת בראש חלילה או מתנגשים אתה, ודבר שלישי הם מוגנים מהבחינה של לדחוף את הידיים למשקוף. בקיצור איך שלא מסתכלים על זה, זה טוב וחשוב.

דלת הזזה לכיס שבקיר

דלתות הזזה לכיס הן דלתות שמחליקה לתוך "כיס" סוג של נישה בנויה בתוך הקיר, שמכינים אותה מראש כדי שהדלת תיכנס לתוכה. לפני שמתקינים את הדלת, מגיע שיפוצניק מטעם חברת הדלתות ומתקין את הכיס.
דלת לכיס מסתירה את הדלת בכלל, וזה משתלב עם הסגנון המודרני השולט היום בבתים.

היא מחליקה פנימה ואף אחד לא יודע אפילו שיש דלת. זה יפה, זה נוח וזה מינימליסטי. יש כמה שלבים בהתקנה של דלת הזזה לכיס. הן אידיאליות לחללים שאין בהם מקום לפתיחת דלת וגם יוצרים איזה שהוא ניקיון עיצובי. רבים מתקינים דלת הזזה לכיס בחדרי אמבטיה, חדרי ילדים, ארונות וחדרי שינה. אנו ממליצים לכם לקנות דלתות הזזה כחול לבן, שכן הן עומדות בתו התקן של דלתות באופן מלא, דלתות יבוא עומדות בתקן רק חלקית.

הסגנון המודרני המינילימליסטי

היום בבתים שולט הסגנון המודרני. מדובר על רהיטים בקווים ישרים, צבעים חלקים. בלי קישוטיות לא בריהוט ולא בעיצוב הכללי. זהו סגנון נקי וחף מכל פומפוזיות. כך הן גם דלתות הזזה. הן משווקות היום במגוון רחב של צבעים. הלוק שלהן מאוד נקי ואסתטי, וזה עובד יפה יחד עם דלתות קו אפס שמאוד מודרניות היום.

הן מחליקות לכיס שבקיר, או לא מחליקות אבל הן מאוד נעימות למראה, משתלבות עם כל סגנון עיצוב ותורמות את החלק העיצובי שלהן לכל בית.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה