דלתות אלומיניום - בטחון ועוצמה - שריונית חסם

דלתות אלומיניום – בטחון ועוצמה

shutterstock_242217013

אם בעבר אלומיניום כחומר גלם, היה תוספת לריהוט כמו למשל רגלי שולחן, או פרופילים של חלונות, בעקבות השתלטותו הברורה של סגנון העיצוב המודרני, אנחנו רואים יותר ויותר פריטים שעשויים מאלומיניום וגם דלתות אלומיניום. אין יוקרתיות ויציבות מהן.

עוברים מעץ לאלומיניום


דלתות פנים ודלתות כניסה הפכו היום לאלמנט עיצובי לכל דבר. אלומיניום זה חומר שאפשר "לשחק" אתו בעיצוב הדלת. הוא גם חומר קל ויחד עם זאת חזק. הוא מתאים כחומר גלם לדלתות פנים, והוא מתאים גם לדלתות כניסה. יש גם דלתות עם אלמנטים קישוטיים עליהם שעשויים מאלומיניום.


בדרך כלל כאשר מחפשים דלתות, חושבים על העמידות שלהם למשל בעת שטיפת הבית, חושבים על המראה שלהן, ובשני המקרים האלה דלתות אלומיניום עומדות בכבוד רב.


בהיסטוריה של עולם הדלתות הישראלי, פעם לכולם היו רק דלתות לבנות ואפילו צבועות בצבע שמן מט או מבריק, אחר כך הייתה תקופה שהסגנון הכפרי פרח בכל בית וזה כלל החלפת הדלתות הלבנות מעץ מלא, לדלתות עץ אבל בצבען הטבעי, מה שהוסיף לממד העיצובי של הכפריות בבית.


אבל אז התגלו הפגמים. מסתבר שבבית ישראלי שופכים מים בנדיבות רבה, בכל שטיפה של רצפה והדלתות החלו להגיב. הן נרטבו, נרקבו, הדיפו ריח של טחב, התנפחו ונסדקו ועכשיו אפשר היה להבין שיפה לחוד ועמיד לחוד, ועד כמה שדלתות עץ הן יפות, הן לא מספיק פונקציונאליות. בחיפוש אחר החומר האולטימטיבי, החל להשתלט האלומיניום על הדלתות והיום אין בית שלא מככבים בו דלתות אלומיניום.

מה זה אלומיניום?


אלומיניום הוא מתכת גמישה ומאוד קלה לעבודה. אפשר לעבוד עם אלומיניום בקלות, כדי לייצר כל מיני סגנונות של דלתות. זה חומר שניתן לאלף בקלות. יש באלומיניום סתירה מאוד מעניינת. מצד אחד הוא מאוד קל משקל ועושה רושם שהוא תיכף יישבר לחתיכות, אבל האמת היא שהוא חומר חזק מאוד ויש לו צפיפות חומר גבוהה. משום כך הוא נבחר כחומר האולטימטיבי של שריונית לייצור דלתות אלומיניום. אלה שומרות על מראן וחוזקן במשך שנים, עמידות בפני פגעי מזג האוויר ומוכיחות כי שום חורף וקיץ לא ישנו את התכונות הטבעיות של האלומיניום. הן שומרות על האסתטיקה המקורית שלהן ואין חשש לחלודה או לקורוזיה.


היום הפך האלומיניום חומר קבוע בשימוש בבנייה. יש שימוש רחב מאוד בדלתות אלומיניום מעוצבות ומותאמות לכל בית. יש גם דלתות עם קישוטי אלומיניום ואין עוד חומר אחר מתאים ממנו לעיטור דלתות. יש דלתות במקרה חלק או מבריק, מחוספס או מט. אפשר לצבוע את הדלתות בגוונים שונים והגימור תמיד נראה אלגנטי. זו הסיבה שהוא לא משמש רק לדלתות אלומיניום של שריונית אלא בכלל, חדר לעיצוב הפנים של כל בית מעודכן ומודרני.


קלה כנוצה חזקה כמו דלת אלומיניום


דלתות אלומיניום הן קלות משקל למרות עוצמת החומר שלהן. זהו יתרון ברור משום שכאשר הדלת קלת משקל, היא פחות מכבידה על המשקופים, המסגרות או הצירים. כלומר- אנו משתמשים בדלת כל הזמן פותחים וסוגרים וחוזר חלילה ולכן חשוב שהיא תהיה קלת תנועה ושלא תתחיל לחרוק מרוב שימוש. עם אלומיניום זה לא יקרה. אין שחיקה על הגלגלים ומהסבים משום שאין משקל ששוחק אותם. וזה אחד היתרונות הכי גדולים וברורים של כל דלת אלומיניום.


אפשר היום לרכוש דלתות אלומיניום בגוונים אופנתיים שמתאימים לכל סגנון של כל בית. אנו ממליצים לכם ליצור קשר, רק עם חברה יצרנית ידועה בעלת שם ומוניטין, שתעניק לכם גם אחריות על הדלתות.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה