דלתות אלומיניום - הבחירה שלכם! - שריונית חסם

דלתות אלומיניום – הבחירה שלכם!

דלתות אלומיניום

דלתות כניסה ודלתות פנים הן אלמנט חשוב ובעל משקל בעת תכנון ועיצוב הבית. גם אם רק משפצים את הדירה, בדרך כלל חלוקת החללים בתוך הבית משתנה. גם הפתחים לחדרים משתנים ולעתים גדלים ומתרחבים ובאופן טבעי מצריכים החלפת הדלתות ורכישת דלתות חדשות. לכל חלל הדרישות והצרכים שלו ובדרך כלל מומלץ בעת תכנון ועיצוב הבית או המשרד, להתייעץ עם מומחה, על מנת לקבל את ההחלטה הנבונה בהתאמת דלת שתתן מענה איכותי לצרכי כל חלל ודיריו.

למה אלומיניום?

אלומיניום הינו מתכת גמישה וקלה מאוד לעבודה. ניתן לעבוד עם אלומיניום בקלות יתרה על מנת לייצר עיצובים וסגנונות מרובים של דלתות אלומיניום מעוצבות לבחירה. בנוסף האלומיניום הוא חומר מאוד חזק ובשל כך דלתות המיוצרות מאלומיניום ,מחזיקות מעמד זמן רב ושומרות על איכותן במשך שנים רבות. בדרך כלל דלתות כניסה הפונות אל החוץ וחשופות לטמפרטורה ומזג אוויר משתנה כמו חום גבוה, קור קיצוני וגשם, נוטות להחליד. לעומתן דלתות אלומיניום הוכיחו זה מכבר שבמפגש ארוך זמן עם השינויים בחוץ, הן שומרות על המראה האסתטי המקורי שלהן לאורך זמן רב, ללא חשש מקורוזיה או כתמי חלודה.

עיצוב בדלתות אלומיניום 

היום יותר מתמיד נוהגים להשתמש באלומיניום בעת הבנייה, לאור התועלות והיתרונות של חומר זה. בהרבה בתים פרטיים או דירות תמצאו היום שימוש נרחב בדלתות אלומיניום המותאמות ללקוח והמעוצבות במגוון רחב של סגנונות ובשלל צבעים מרהיבים. ניתן היום לבחור מהקטלוג באתר האינטרנט או להתרשם בנחת בחדרי התצוגה הפזורים ברחבי הארץ, מדלתות אלומיניום, במראה מבריק או במראה חלק, במראה מחוספס או במראה מט. אפשר למצוא מניפות אלומיניום- סגנונות צביעה וגימור בכל סגנון וסטייל. אפשר לקבל פרופיל אלומיניום לדלת שמרגיש ונראה כמו ברזל. אפשר גם להשיג גימור טבעי או גימור מבריק ומינימליסטי. לסיכום אין כמו האלומיניום המספק כל כך הרבה אפקטים שונים בעיצוב הדלת לפי רצונכם ובחירתכם.

דלתות אלומיניום קלות במיוחד

דלתות אלומיניום יהיו בחירה מומלצת ונבונה בפתחי דלתות גדולים ורחבים. האלומיניום הוא חומר קל במיוחד. המשמעות היא שהדלת תהיה קלה יותר. דלת קלה יותר משמעותה, פחות הכבדה על הצירים, המשקופים והמסגרות. כלומר בעת תפעול הדלת, הפתיחה והסגירה שלה מספר רב של פעמים, תהיה פחות שחיקה של גלגלים ומסבים ובכך תהיה דלת האלומיניום בעלת עמידות גבוה לאורך זמן.

דלתות אלומיניום עמידות במיוחד

דלתות פנים עשויות מסגסוגת מתכת ודלתות אלומיניום סגסוגת מתכת אצילה, הוכיחו עצמן יותר ויותר בעת האחרונה והן כיום הבחירה המועדפת על הלקוחות המתלבטים באיזה דלת לבחור. בעוד שבעבר האופציה הקיימת הייתה דלתות פנים מעץ, היום חדרו לשוק הדלתות, דלתות מתכת ואלומיניום שמצטיינות בעמידות גבוהה בפני נזקי מים ונזקי מזיקים כמו טרמיטים.

דלתות אלומיניום בחירה מומלצת 

לא לחינם הפכו דלתות אלומיניום לפופולאריות ביותר בקרב הלקוחות בעת בחירת דלתות לעיצוב הבית והמשרד. דלתות אלומיניום הן בעלות מספר יתרונות בולטים וביניהם ניתן למנות את היתרון של גימור באלומיניום. היות ואלומיניום הוא חומר קל במיוחד לעבודה, הוא מאפשר עיצוב מגוון, במבחר סגנונות רב ,על פי בחירת הלקוח, כמו גם שילוב אלמנטים של אלומיניום בדלתות עץ ומתכת בעיטורים מרהיבים בשלל צבעים. יתרון נוסף הוא עמידות . אלומיניום הוא חומר עמיד במיוחד בסוגי מזג אוויר משתנים, הוא חזק ועמיד במעבר מחום לקור. יתרון נוסף בבחירת דלתות אלומיניום לעיצוב הבית הוא עמידותו הגבוהה של האלומיניום במגע עם מים, דלתות אלומיניום יחזיקו מעמד שנים רבות ללא קורוזיה או כתמי חלודה ויבטיחו לכם שימוש ארוך טווח בדלת חזקה אמינה ואיכותית.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה