דלתות איטלקיות – ליגה אחרת - שריונית חסם

דלתות איטלקיות – ליגה אחרת

דלתות איטלקיות

אם אתם מחפשים דלתות פנים לבית, ודאי כבר יצא לכם לראות בקטלוגים גם דלתות איטלקיות. אין ספק שכל מוצר שנצמיד לשמו את התואר "איטלקי" יישמע מיד איכותי ומיוחד, ובמקרה הזה – הרושם הראשוני באמת נכון. כתוצאה מכך, הדלתות האיטלקיות פופולאריות במיוחד וניתן לראות אותן ביותר ויותר בתים. אז מהם בעצם היתרונות של הדלתות האלו, שהופכות אותן לכל כך פופולאריות בקרב מי שמעוניינים להשקיע בדלתות טובות?

חומרי הגלם

ממש כפי שהאוכל האיטלקי ידוע בחומרי הגלם הטריים שבהם נעשה שימוש בהכנתו, כך האיטלקים מקפידים גם בהכנת הדלתות. הדלתות האיטלקיות צברו את המוניטין המרשים שלהן עקב העובדה שהן עשויות מחומרי הגלם האיכותיים ביותר שניתן להשיג בשוק, מה שניתן לראות מיד גם מבחינה ויזואלית. כשרואים איכות ויוקרה – מזהים זאת, וכשמדובר בדלתות האיטלקיות אי אפשר לפספס את זה.

העיצוב

איטליה ידועה באסתטיקה הגבוהה שלה. מדובר במדינה יפהפייה שבה כמה מהערים המרשימות בעולם; בהן מילאנו שמהווה דוגמה לחוש האסתטי של האיטלקים, בהיותה אחת מבירות האופנה העולמיות, אליה מגיעים מדי שנה גדולי המעצבים. וכך גם בכל הנוגע לדלתות: דלתות איטלקיות מתהדרות בשילובים מרשימים של חומרי גלם איכותיים ובעיצובים ייחודיים ומוקפדים, תמיד בסגנון אלגנטי ובטוב טעם.

האיכות

היום, אפשר למצוא בשוק אין ספור סוגים של דלתות ובין השאר יש גם לא מעט דלתות באיכות ירודה. למה הכוונה? לדלתות שניכרת עליהן כל נגיעה, שריטה קטנה או חבטה. בעיקר אם יש בבית ילדים או חיות מחמד, דלתות שטיבן ירוד עלולות להישחק במהרה ותוך זמן קצר, לאבד את החיוניות ואת הזוהר שלהן. דלתות איטלקיות, לעומת זאת, מתאפיינות באיכות גבוהה שמשמעותה עמידות גבוהה. לא כל שריטה תותיר את חותמה, לא כל חבטה תשאיר סימן. כשאתם קונים דלת איטלקית, אתם יודעים שזו רכישה שתשמש אתכם שנים ארוכות קדימה.

לבחור דלתות איטלקיות בהתאם לסוג החלל

בחירת דלתות פנים לבית אינה משימה פשוטה. גם אם החלטתם להשקיע ולבחור בדלתות בסגנון איטלקי, עדיין תמצאו את עצמכם עם מגוון רחב של דלתות, שיהיה לא קל לאתר מתוכן את הנבחרות. כאשר בוחרים דלתות פנים, חשוב לעשות זאת בהתאם לחלל בבית שבכניסה אליו הן מוצבות. מדוע? מכיוון שלדלתות עשויים להיות מאפיינים שונים שמתאימים לחלקים שונים של הבית. כך לדוגמה, בכניסה לחדר הרחצה, חשוב להתקין דלת אשר מתאפיינת בעמידות גבוהה למים. דלת שאינה מותאמת לחדרי רחצה עשויה לגלות אחרי זמן מה סימני לחות ורטיבות שיפגעו גם באיכות שלה וגם במראה החיצוני שלה. בכניסה לחדרי עבודה או לחדרי שינה, כדאי להעדיף דלתות אשר מבודדות רעש ברמה גבוהה. כך, תוכלו ליהנות משקט ומפרטיות גם אם הילדים משחקים מול הטלוויזיה או שמוזיקה רועשת מתנגנת בסלון.

עיצוב דלתות פנים

פרמטר נוסף שחשוב להביא בחשבון לפני שמחליטים אילו דלתות פנים לרכוש הוא כמובן העיצוב. הדלתות הן חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית – ממש כמו הצבע שעל הקיר, השטיחים שעל הרצפה או הספות שבסלון. כיוון שכך, מומלץ לבחור דלתות שמתאימות לסגנון העיצובי שמככב בבית. לדוגמה, אם נעשה שימוש רב באלמנטים בצבע זהב, כדאי לבחור גם בידיות תואמות שיהלמו את פלטת הצבעים שבבית. יחד עם זאת, כדאי בדרך כלל לבחור בדלתות בעלות מראה סולידי מבחינת צבעוניות, טקסטורה ואלמנטים קישוטיים, על מנת שימשיכו להיות רלוונטיות גם אם עיצוב הבית מעט ישתנה. הדלתות האיטלקיות מתאימות בדיוק לצורך הזה – הן מיוחדות ואלגנטיות תוך שהן שומרות על סולידיות יחסית.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה