סמלי בטחון דלתות בטחון ודלתות פלדה - שריונית חסם

סמלי בטחון דלתות בטחון ודלתות פלדה

סמלי בטחון דלתות בטחון ודלתות פלדה - shiryonit security icons9

הגנה מפריצה אלימה

דלתות כניסה של שריונית חסם הנושאות סמל זה הן בעלות הגנה ייחודית בפני פריצה אלימה: בעת ניסיון לפרוץ את מגן הצילינדר או המנעול (מאפיין מרכזי של פריצה אלימה) הדלת מתקבעת במצב נעול ושומרת על הבית והרכוש.

סמלי בטחון דלתות בטחון ודלתות פלדה - shiryonit security icons7

בטיחות גבוהה במיוחד

דלת הנושאת סמל זה מסופקת עם מנגנון נעילה הכולל בריחים גדולים במיוחד: המנגנון הראשי כולל 4 בריחים בקוטר 14 מ"מ ובאורך 25 מ"מ; ו 3 בריחים סטטיים. בדלתות מעוצבות מסופקים בריחים נוספים לחיזוק. ייחודיות נוספת וחשובה במנגנון הנעילה הראשי של שריונית חסם הינה שהוא מכיל 4 שקעים נפרדים במשקוף, שקע לכל בריח מארבעת הבריחים הראשיים, מבנה המקשה על פריצת הבריחים. שימו לב- בדלתות אלו זהו סטנדרט ללא תשלום נוסף!

סמלי בטחון דלתות בטחון ודלתות פלדה - shiryonit security icons6

תקן דלתות בטחון ישראלי ואירופי

דלתות שריונית חסם הנושאות סמל זה, עומדות בתקנים בינלאומיים וישראליים מחמירים, כגון תקן אירופי לפריצה דרגה C, תקן אירופי למנגנון הנעילה 125 דרגה 4, ובנוסף תקני ISO-9001-2008. בבואכם לרכוש דלת כניסה או דלת פנים- אל תתפשרו על פחות מכך. שימו לב- בדלתות אלו זהו סטנדרט ללא תשלום נוסף!

סמלי בטחון דלתות בטחון ודלתות פלדה - shiryonit security icons10

דלת פלדה עם אורכני אומגה - לעמידות מוגברת

דלתות הכניסה של שריונית חסם מקבלות תוספת עמידות באמצעות שיטב ייחודית של חיזוק באורכני פלדה בעלי חתך אומגה. מבנה פיזיקלי זה יוצר עמידות פיזית מוגברת של דלת הפלדה. הדלת מקבלת עמידות לא רק מהפלדה עצמה (DX51), אלא גם מאורכני האומגה במבנה של הדלת. שימו לב- בדלתות אלו זהו סטנדרט ללא תשלום נוסף!

סמלי בטחון דלתות בטחון ודלתות פלדה - shiryonit security icons8

מכפיל התנגדות משקוף: בתי בריח נפרדים

בפריצה אלימה בה מופעל לחץ על הדלת, מופעל למעשה גם לחץ על המשקוף, ואם הוא ייקרע הדלת תיפתח יותר בקלות. נקודת תורפה של דלתות ביטחון היא בית הבריחים – חריץ רחב מאוד במשקוף הפלדה, שאליו נכנסים הבריחים. כאשר מופעל לחץ על דלתות ומשקופים זוהי נקודת קריעה של הפלדה. רק בדלתות שריונית חסם –בתי הבריחים מופרדים לארבעה בתים נפרדים ובכך נמנעת קריעה של הפלדה בנקודה זו, גם בלחץ גבוה.

אפשר לעזור?

מומחי העיצוב והמיגון שלנו ישמחו לייעץ לך

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה