סמלי איכות דלתות כניסה - שריונית חסם

סמלי איכות דלתות כניסה

סמלי איכות דלתות כניסה

תקן ישראלי ואירופאי

דלתות שריונית חסם הנושאות סמל זה, עומדות בתקנים בינלאומיים וישראליים מחמירים, כגון תקן אירופי לפריצה דרגה C, תקן אירופי למנגנון הנעילה 125 דרגה 4, ובנוסף תקני ISO-9001-2008. בבואכם לרכוש דלת כניסה או דלת פנים- אל תתפשרו על פחות מכך. שימו לב- בדלתות אלו זהו סטנדרט ללא תשלום נוסף!

מנגנון השמדה עצמית​

דלתות כניסה של שריונית חסם הנושאות סמל זה הן בעלות הגנה ייחודית בפני פריצה אלימה: בעת ניסיון לפרוץ את מגן הצילינדר או המנעול (מאפיין מרכזי של פריצה אלימה) הדלת מתקבעת במצב נעול ושומרת על הבית והרכוש.

בידוד תרמי אקוסטי​

דלתות של שריונית חסם הנושאות סמל זה מוזרקות בחומר בידוד "פוליאוריטן מוקצף", מצטיינות בבידוד תרמי ואקוסטי: דלתות אלו מבודדות חום וקור בפער של עד 25 מעלות, ובנוסף מסייעות משמעותית בהפחתת כמות הרעשים. יש סיכוי טוב שהדלת הזו מבודדת יותר מאשר המקרר שיש לכם בבית! גם מבודדות רעשים וגם מונעות מעבר קור / חום בין החדרים. שימו לב- בדלתות אלו זהו סטנדרט ללא תשלום נוסף!

דלת עמידה וחזקה​

דלתות הכניסה של שריונית חסם מיוצרות בשיטה ייחודית, בצורת "מגירה": מעטה אחד נכנס לתוך המעטה השני, מתבצעת "נעילה" מכאנית של המעטים אחד לשני ובנוסף הם מודבקים. שיטת החיבור הכפול מבטיחה עמידות וחוזק לאורך שנים ארוכות מאד!
שימו לב- בדלתות אלו זהו סטנדרט ללא תשלום נוסף!

בטיחות גבוהה​

דלת הנושאת סמל זה מסופקת עם מנגנון נעילה הכולל בריחים גדולים במיוחד: המנגנון הראשי כולל 4 בריחים בקוטר 14 מ"מ ובאורך 25 מ"מ; ו 3 בריחים סטטיים. בדלתות מעוצבות מסופקים בריחים נוספים לחיזוק. ייחודיות נוספת וחשובה במנגנון הנעילה הראשי של שריונית חסם הינה שהוא מכיל 4 שקעים נפרדים במשקוף, שקע לכל בריח מארבעת הבריחים הראשיים, מבנה המקשה על פריצת הבריחים.
שימו לב- בדלתות אלו זהו סטנדרט ללא תשלום נוסף!

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה