5 טיפים חשובים לבחירת דלתות כניסה לדירות מגורים - שריונית חסם

5 טיפים חשובים לבחירת דלתות כניסה לדירות מגורים

דלתות כניסה

רוכשים דלת כניסה לביתכם החדש או המתחדש? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא מספר טיפים חשובים לבחירת דלתות כניסה לסביבת המגורים.

דלתות כניסה לדירות מגורים הן ברוב המקרים דלתות פלדה המספקות מיגון אופטימאלי לדירת המגורים, כאשר דלתות הכניסה המיוצרות מפלדה מגיעות כיום במבחר גדול של עיצובים וזאת הודות לטכנולוגיות ייצור חדישות וסגנונות עיצוב מרשימים במיוחד, המאפשר לכם לבחור בין דלתות פלדה בסגנון קלאסי או מודרני.

בחירה של דלתות כניסה לדירות מגורים נעשית אומנם בהתאם לגודל סטנדרטי של מפתח כניסה על פי התקן (בין 100 ל-105 ס"מ), אך גם בגדלים הסטנדרטיים של דלתות כניסה מסוג כנף תוכלו למצוא כיום עולם עשיר ומרתק של עיצובים ודגמי דלתות שכל אחד מהם מאפשר לכם להעניק אופי עיצובי מיוחד לפתח הכניסה לדירתכם.

כיצד לבחור דלת כניסה לדירת המגורים?

להלן חמישה טיפים חשובים לבחירת דלתות כניסה לדירות מגורים:

  1. המוניטין המקצועי של חברת הייצור – כאשר רוכשים דלת כניסה לדירת המגורים, חשוב ומומלץ לעשות זאת באמצעות משווקים מורשים של חברות הייצור המובילות ביותר בענף. רכישת דלת כניסה המיוצרות על ידי חברה מובילה בענף, תאפשר לכם ליהנות גם מדלתות כניסה איכותיות העומדות בכל תקני הבטיחות הנדרשים וגם מאחריות מלאה על הדלת.
  2. הסגנון העיצובי של הדלת – כפי שציינו למעלה, בחירת דלתות כניסה מסוג כנף לדירות מגורים יכולה להיעשות בהתאם למגוון רחב של סגנונות עיצוביים בהתאם לסגנון המועדף עליכם ביותר. בין יתר סגנונות העיצוב תוכלו למצוא דלתות כניסה המיוצרות מפלדה ומגיעות עם ציפוי וינוריט בגוונים שונים, דלתות כניסה המיוצרות מפלדה עם גימור של פסי ניקל ודלתות בשילוב סורג/חלון ועוד. ברוב המקרים, דלתות כניסה לדירות מגורים משווקות מתוך קטלוג מובנה בו תוכלו למצוא עשרות דגמים של דלתות בעיצובים שונים לבחירתכם.
  3. עלויות הרכישה וההתקנה – עלותה של דלת כניסה סטנדרטית מסוג כנף נקבעת בהתאם למפרט הדלת (סוג הידית, סוג המנעול, סוג העינית וכו) וזאת בשקלול עלות ההתקנה הנדרשת. כאשר רוכשים דלת כניסה חדשה לדירת המגורים, חשוב ומומלץ לבצע סקר השוואתי בין מספר חברות ייצור/משווקים ולבחון את העלויות השונות הנדרשות.
  4. עמידות הדלת בכל התקנים המחייבים – דלתות כניסה חייבות לעמוד בתקני בטיחות, ולכן, חשוב ומומלץ לבדוק שחברת הייצור המייצרת את דלת הכניסה אותה אתם רוכשים, פועלת בהתאם לכל התקנים המחייבים על פי חוק.
  5. תקן ישראלי – דלתות כניסה לדירות מגורים נדרשות לעמוד בתקן הישראלי (ת"י 5044) ולכן בחירת דלת כניסה לדירת המגורים חייבת להיעשות בהתאם לעמידתה בדרישות התקן.

עיצוב הכנף הפנימית – מה חשוב לדעת?

כאשר רוכשים דלת כניסה חשוב להשקיע מחשבה יתרה בעיצוב הכנף הפנימית ולהתאימה לחלל המגורים עצמו. ברוב המקרים, נהוג לרכוש דלתות כניסה בעלות עיצוב אחיד גם לצד החיצוני וגם לכנף הפנימית, אך גם במקרים אלו חשוב לשים לב שהכנף הפנימית מותאמת לסגנון העיצובי של חלל המגורים. במידה ובחרתם לרכוש דלת כניסה עם עיצוב שונה של הכנף הפנימית), עיצוב הכנף הפנימית מומלץ שייעשה בהתאם לאלמנטים עיצוביים דומיננטיים בחלל המגורים, לרבות, חיפוי קירות, ריהוט, תאורה וכדומה.

בכל הנוגע למפרט דלתות כניסה, תוכלו ליהנות כיום מהיצע הולך וגדל של ידיות, עיניות ומנעולים, כאשר את סוג וגודל הידית חשוב להתאים לסגנון העיצוב של הדלת ולנוחות השימוש בהתאם להרכב בני המשפחה. דלתות כניסה לדירות מגורים המשווקות על ידי חברות ייצור מובילות בתחומן, משלבות בתוכן את כל המפרט הנדרש לכם ברמת האיכות הגבוהה ביותר, כאשר שדרוג כזה או אחר המפרט כרוך בתוספת תשלום העלולה לייקר את מחיר הדלת. טיפ חשוב נוסף הוא נושא התקנת הדלתות והקפדה יתרה על קבלת אחריות על גבי ההתקנה עצמה שהיא למעשה אחריות נפרדת מהאחריות המוצעת לכם על ידי היצרן/משווק במעמד רכישת הדלת.

דלתות כניסה המיוצרות פלדה – הבחירה הנכונה

דלתות כניסה המיוצרות מפלדה הן ללא ספק הבחירה הנכונה לדירת המגורים וזאת לנוכח העבודה שהן משלבות גם את המימד הבטיחותי הנדרש לדלת הכניסה וגם את המימד העיצובי אותו המושג בין היתר הודות לטכנולוגיות ייצור מתקדמות המאפשרות ייצור של דלתות פלדה איכותיות וממוגנות במגוון רחב של עיצובים בהתאם להעדפות הלקוח.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה