שים לך "חותם" בביתך ותקבל השראה! - שריונית חסם

שים לך "חותם" בביתך ותקבל השראה!

את המושג "הלבשת הבית" אפשר לייחס באופן הכי קולע ושלם לרשת "חותם". מסתבר שאלוהי העיצוב באמת נמצא בפרטים הקטנים, ואלה בשילובים ובאקלקטיות של טעם טוב ויצירת השראה, מדגישים כל סגנון, "שוברים" אותו אם צריך ומכניסים לכל אווירה את התוכן המעוצב הנכון. התוכן הזה אצל חותם בא לידי ביטוי בקולקציות הריהוט, התאורה, אמצעי הדקורציה, טקסטיל ועוד. הבחירה דווקא במוצרים הקיימים ברשת, היא כדי לספק מענה לסגנונות עיצוב שונים. כאשר מעצבים בית, יש לכל חלל את האור שלו, את המרחב, הפתחים והפונקציונאליות שלו. יציקת התוכן המעוצב, יוצרת את האמירה, המסרים ואת ההשראה שמעניק כל חלל במטרה להכיל את הפונקציונאליות יחד עם איזו אמירה עיצובית.

רהיטים מעץ מלא

ההחלטה של רשת "רותם" לשווק רק ריהוט מעץ מלא, היא זו שממתגת את הרהיטים כבעלי האיכות הכי גבוהה. טרנד ייצור רהיטים מעוצבים, הוא טרנד שחוצה כל חומר גלם, יש לציין אבל כאשר אתם רוכשים ריהוט מעץ מלא ולא משנה אם זו כורסא, קונסולה או ספה, אתם יכולים להיות בטוחים שאלה הם רהיטים לכל החיים. הנתון הזה מחזיר אותנו לנושא של עיצוב הרהיטים שמצד אחד הם מאוד מודרניים ומשדרים רעננות וחדשנות, ומצד שני אין שום פשרה על בחירת חומרי הגלם או תהליך הייצור. רהיטים מיוחדים אבל גם מיוצרים ברמה הכי גבוהה.
הרהיטים כמו גם שאר הפריטים ברשת מיובאים מצרפת, הולנד, בולגריה, אינדונזיה, נפאל, מרוקו, סין וגם מהארץ.

בואו נדבר על תאורה!

כמות האור וגם האמצעי ממנו היא מוקרנת, הם שני נתונים שקשורים לתכנון תאורה. כל אדריכל ומעצב פנים יאמר שיש חשיבות רבה לתחושה של אנשים בחלל מסוים, הודות לתאורה במקום. משחק בין אביזרים שונים של תאורה, כמו היכולת להשתמש בסוגים שונים, היא זו שמייצרת את הסגנון, האווירה, החום והקור בכל חלל בבית או במשרד. רשת חותם משווקת סוגים שונים של אמצעי תאורה אשר לכל אחד, פיזור אור, כמות אור והארה שונה. יש מנורות עומדות, מנורות צמודות קרקע, מנורות תלויות, מנורות שולחן שנדלירים ומנורות קיר. העיצובים מספקים מענה לסגנון כפרי, הייטק, סגנון מודרני קלאסי ועוד. בבחירה הנכונה באמצעי התאורה, מחזקים את הסגנון בחלל וגם מכוונים וממקדים את אמצעי התאורה לפריטים אחרים כמו תמונות, יצירות אומנות ועוד. 

בואו נדבר על דלתות

מכיוון שהנושא של עיצוב הבית או המשרד, נמצא היום עמוק בתודעה של הישראלים,  גם דלתות כניסה או דלתות פנים לבית, לא קונים כלאחר יד. המהפכה שעברה על עולם הדלתות בשנים האחרונות, מציעה היום קולקציות מעניינות ומיוחדות של דלתות כמו למשל אצל שריונית, העשויות מאלומיניום, עץ, סגסוגת מתכת, בשילוב משקופים פולימריים. דלתות עם חלונות, עם עבודה אומנותית עליהן, עם אלמנטים של פרזול ועוד. אם במשך עשרות שנים, ההתייחסות לדלתות הייתה רק בהיבט של תפקוד, היום יש מגמה מאוד בולטת מצד הצרכנים לדלתות כניסה ודלתות פנים מעוצבות. כל אחד רוצה לעשות כניסה אופנתית לבית או למשרד שלו דרך דלת אדומה, ירוקה או בצבעי אדמה. 

חותם בסגנון כפרי

הסגנון הכפרי מתאים מאוד לאזור הים התיכון ובבתים רבים אפשר לראות מטבח כפרי, פינת אוכל בסגנון כפרי חדר אמבטיה ועוד. הוא נוצר מהטבע סביבו וראשיתו בכפריים במדינות שונות, אשר ביקשו לנצל את משאבי הטבע לטובת עיצוב הבית. כך למשל החל גם הפרקט הראשון את דרכו אל הבית, הוא נוצר מהעצים הגושיים ביער הקרוב לבית ותכליתו הייתה לחמם את הרצפה הקרה בעיירות בארצות הברית. בכל בית המעוצב בסגנון כפרי אפשר לראות שכל התוכן עשוי מחומרי גלם טבעיים כמו: זכוכית, ברזל ועץ לסוגיו. רשת חותם משווקת פריטי ריהוט, תאורה וטקסטיל רבים היוצרים ומדגישים את הסגנון הכפרי כמו למשל:

  • שולחנות קפה קטנים בשילוב של ברזל ועץ.
  • ספסלים ושרפרפים עשויים עץ מלא.
  • מדפים מעץ מלא.
  • שידות.
  • כלי אחסון למזון, קטניות ועוד.
  • קונסולות ועגלות תה מעץ.
  • מזנונים מעץ.
  • אמצעי תאורה בסגנון כפרי.
  • שטיחים, כריות, פופים סרוגים ועוד.
  • חפצי נוי לבית

היתרון הכי גדול של רשת חותם, היא בהיצע הרחב המאפשר לכל לקוח לבנות לעצמו עולם חדש בתוך כל חלל, כאשר כל מה שהוא נזקק לו, נמצא תחת קורת גג אחת בחותם. לרשותם של הלקוחות עומדים יועצי העיצוב שמסייעים לכל לקוח לבנות את עולם העיצוב בבית או במשרד שלו. 

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה