רכישת דלתות פנים - מה חשוב לבדוק? - שריונית חסם

רכישת דלתות פנים – מה חשוב לבדוק?

דלתות פנים

בונים? משפצים? מחפשים אחר דלתות פנים איכותיות המתאפיינות בעיצוב תואם לעיצוב הכללי של סביבת המגורים או המשרד? זה הזמן לדעת יותר על רכישת דלתות פנים

רכישה של דלתות הפנים לסביבת המגורים/סביבת העבודה המשרדית, היא בדרך כלל רכישה כמותית במסגרתה תרכשו מספר משתנה של דלתות בהתאם למספר החדרים והחללים בשטח הבית, הדירה או המשרד. כפועל יוצא מכך, הרכישה עצמה, חשוב ומומלץ שתעשה באמצעות חברות דלתות מובילות בתחומן, ובאופן זה, תוכלו להבטיח לעצמכם דלתות פנים איכותיות המתאפיינות בעמידות גבוהה לאורך שנים. על מנת לאפשר גם לכם רכישה בטוחה וכדאית של דלתות הפנים, ריכזנו עבורכם מספר עצות מעשיות לתהליך הבחירה והרכישה של הדלתות.

דלת פנים בשילוב חומרי בידוד תרמי ואקוסטי

דלתות פנים איכותית ומומלצות הן בדרך כלל דלתות המשלבות בתוכן חומרי בידוד תרמי ואקוסטי כאחד, כאשר חומרי הבידוד נועדו לבודד את החלל בו מותקנת הדלת בפני חום וקור ולסייע גם בהפחת רעש המגיע בתוך סביבת המגורים/עבודה. חומר הבידוד המומלץ ביותר בנקודה זו הוא חומר מסוג פוליאוריטן מוקצף המתאפיין גם ברמה גבוהה של בידוד תרמי וגם ברמה גבוהה של בידוד אקוסטי.

דלת פנים בעלת עמידות גבוהה בפני נזקי מים ומזיקים

כאשר אתם רוכשים מספר של דלתות פנים לתיחום חדרי המגורים/עבודה השונים, מומלץ להתייחס לעמידותה של הדלת בפני נזקי מים ומזיקים שונים כגון טרמיטים. דלת פנים שאינה נחשבת לעמידה בפני מים עשויה "להתנפח" עם הזמן בעת מגע עם מים, דבר המעוות את צורתה של הדלת ומחייב אתכם לפעול להחלפתה. מנגד, דלתות פנים בעלות עמידות למים (לכל אורכן) שומרות על המראה שלהן לאורך שנים רבות גם במידה ואתם נוהגים לשטוף את סביבת המגורים/עבודה עם הרבה מים על הרצפה.

דלת פנים בעלת איטום כפול

על מנת לשדרג את הבידוד התרמי והאקוסטי של דלתות הפנים, אנו ממליצים לכם לרכוש דלתות פנים המגיעות עם גומי איטום כפול גם על גבי הדלת וגם על המשקוף. גומי זה מסייע בבידוד רעשים והפחתת רעשי המגיעים מתוך סביבת המגורים/עבודה וגם מונע מעבר של חום וקור בין החללים השונים.

דלת פנים – משקל

רכישת דלתות פנים חשוב שתעשה בהתאם למשקל הדלתות, כאשר ההמלצה המקצועית היא רכישת דלת המיוצרת מסגסוגת מתכת קלה ואיכותית. דלת זו מתאפיינת במשקל קל ונוח מצד אחד, ומצד שני היא מתאפיינת בעמידות רבה לאורך שנים. משקל הדלת קריטי יותר כאשר מדובר בסביבת מגורים עם ילדים קטנים, ולכן, חשוב להתייחס למשקל הדלת כחלק בלתי נפרד מהפרמטרים השונים אותם אתם בוחנים לצורך רכישת הדלתות.

דלת פנים – אופן הניקוי והתחזוקה השוטפת

רכישה של דלתות פנים מחייבת אתכם להתייחס גם לאופן הניקוי והתחזוקה השוטפת של הדלתות, וגם כאן, הדבר קריטי יותר להורים לילדים קטנים ביניכם. דלתות הפנים המודרניות והאיכותיות הן בדרך כלל דלתות קלות ונוחות לניקוי, כאשר באמצעות מגבון לח ניתן להסיר כתמי לכלוך קלים ונוקשים.

דלת פנים – סגנון עיצובי

כיום, הודות לטכנולוגיות ייצור מתקדמות מסוגן בתעשיית הדלתות העולמית, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של עיצובי דלתות פנים. היצע זה משלב בתוכו עשרות דגמים שונים של דלתות פנים מעוצבות, מדלתות פנים בצבע אחיד בשיטת הצביעה האלקטרוסטטית בתנור, דרך דלתות פנים עם שילובי עיטורים שונים ועד לדלתות פנים מעוצבות בסגנון כפרי, מודרני, קלאסי וסגנונות עיצוב נוספים. ההיצע הגדול מאפשר לכם לבצע התאמה מדויקת בין הסגנון העיצובי של דלתות הפנים לקו העיצובי של סביבת המגורים/עבודה.

דלתות פנים רוכשים רק עם אחריות!

כפי שציינו לעיל, רכישה של דלתות פנים היא רכישה כמותית של מספר דלתות בעת ובעונה אחת, ולכן, אתם עשויים להתפתות לרכישת דלתות פנים במחירים זולים ממחירי השוק. בשלב זה, נציין שרכישת הדלתות חשוב שתעשה אך ורק באמצעות יצרן/משווק מוכר המעניק לכם תעודת אחריות מלאה על הדלתות במעמד הרכישה. על מנת לבחון את כדאיות הרכישה בנוגע לתמחור הדלתות, אנו ממליצים לכם לערוך סקר השוואתי בין מספר חברות דלתות מובילות בתחומן ואף לנהל עם יועצי המכירות משא ומתן לצורך קבלת המחיר הטוב ביותר ברכישה כמותית של מספר כזה או אחר של דלתות.

למידע נוסף על דלתות פנים עבור הבית או המשרד שלכם, מוזמנים ליצור איתנו קשר.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה