מנעול אלקטרו מכני - שריונית חסם

מנעול אלקטרו מכני

מנעול אלקטרו מכני

הרבה מנעולים עברו בדלתות מאז שהומצא מנעול הצילינדר הראשון בעולם ייל, זה קרה בשנת 1840 כאשר סר ליינוס ייל האמריקאי החל לייצר מנעולים חדשניים בחנות שלו בניו יורק. הוא זה שבעצם המציא וגם רשם פטנט על צילינדר עם פינים וקפיצים, מה שאנחנו מכירים היום בתור סוגים שונים של צילינדרים. מי חלם אז שהיום יהיה מנעול אלקטרו מכני

אבל ההגנה על בית או משרד לא הפסיקה אז. במשך של השנים מנסים יצרני מנעולים לייצר אותם במתכונות וסוגים חדשים אשר קל ונוח יותר לתפעל אותם כמו מנעול אלקטרו מכני. זהו מנעול שאפשר לפתוח אותו עם מפתח אבל הוא גם אלקטרוני כלומר, הוא עובד על שיטת נטרק-ננעל ומיועד בעיקר למוסדות, משרדים ומבני ציבור. אם יש מתח סדיר, ניתן לפתוח את הדלת עם הידיות, כשאין מתח אי אפשר להשתמש בידיות. הידית החיצונית נשלטת חשמלית ואת המנעול תמיד אפשר לפתוח עם הידית הפנימית. כאשר רוצים לפתוח עם המפתח אפשר תמיד לעשות את זה משני הכיוונים.

סוגים של מנעולים

היצע המנעולים היום משקף את ההתפתחות שחלה בתחום גם מבחינת היצע של דלתות וגם מנעולים חדשים. המגמה העיקרית היא להגן על הבית, או על המשרד ולמנוע אפשרות של כניסת זרים. משום כך יש כל מיני סוגי מנעולים חדשים ומשוכללים שעונים על הדרישות האלה ובין השאר מנעול אלקטרו מכני. הטכנולוגיה המתקדמת לא פסחה גם על התחום הזה והיום לא די בצילינדר אלא במיגון מפותח ומשוכלל שקשה מאוד לעקוף אותו ולפרוץ לבית, וזה לא רק המנעול שעושה לפורצים את החיים קשים, אלא גם הדלתות שמעוגנות בביטחון עם פינים במשקופים ועוד שכלולים שמגנים על כל בית ומשרד.

מעבר לפרמטרים של ביטחון חושבים היום גם על נוחות. ולכן המנעולים החכמים של היום מציעים אפשרויות שונות וקלות לשימוש ויחד עם זאת בטוחים להפליא.

מנעולים חכמים עם אפשרויות פתיחה ונעילה שונים

בהיצע המנעולים של היום, חבויה גם טכנולוגיה מתקדמת ששמה לה למטרה לפתח סוגים שונים וחדשים של מנעולים כמו למשל מנעול טביעת אצבע, קודן שנפתח רק ע"י קוד מסוים שמזהה את הנכנסים ועוד. אנשים מחפשים היום לצייד את הבית שלהם במנעולים הכי מתוחכמים, כדי להגן עליהם ולמנוע חלילה פריצות לבתים בין השאר גם עם מנעול אלקטרו מכני.

אנחנו רוצים להרגיש בנוח, להרגיש שבמקום שבו אנו נמצאים התקנו את המנעול הכי טוב והכי חכם שיש. המנעולים החכמים החדשים באים להחליף את המנעולים המוכרים הקלאסיים והם מציעים חלופות שונות למצבים שונים. יש מנעולים שמתאימים לבתים ויש מנעולים שמתאימים למבני ציבור. בכל מקרה לצד פיתוח המנעולים השונים, יש גם היצע רחב של דלתות חכמות משוכללות.

להגן על הילדים ועל הקשישים

ילדים וקשישים זו אותה אוכלוסייה חלשה שמן הראוי להגן עליה במצב בו היא עלולה להיות חשופה לסכנה בביתה. משום כך יש היום מלבד מנעול אלקטרו מכני גם מנעול טביעת אצבע, שאי אפשר לעבור אותו אם טביעת האצבע שלכם לא נמצאת בטביעות האצבע הכלולות בו. כך למשל אם הילד שלכם חוזר מבית ספר ונכנס הביתה, תוכלו להיות בטוחים ששום אדם זר לא יוכל להיכנס, משום שהמנעול הזה דורש טביעות אצבע מסוימות. זוהי הגנה מושלמת לבית עם ילדים ולבית עם קשישים.

יש גם קודן אשר מכיל רצף של סימני זיהוי, שאם מישהו רוצה לעבור אותו הוא חייב להקיש את רצף המספרים הזה וגם זה מאוד בטוח למי שמשתמש במנעול הזה ומגן על הבית.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה