ממי רוכשים דלתות אלומיניום? - שריונית חסם

ממי רוכשים דלתות אלומיניום?

החומר האציל אלומיניום הגיע גם לדלתות הן בצורת דלתות אלומיניום והן כאלמנטים של עיצוב, העומדים בפני פגעי מזג האוויר, דוחים טרמיטים ועמידים למים. אם חשקה נפשכם בדלת כזו, אתם מוזמנים לקבל מאתנו כמה עצות, כיצד מחפשים דלתות אלומיניום.

  • הקלידו בשורת החיפוש בגוגל את המילים "דלתות אלומיניום".
  • גלשו לאתרים שונים של יצרני ומשווקי דלתות.
  • בחרו בחברה בעלת שם ומוניטין, שיש לה רזומה ושאם תהיה לכם איזה שהיא טענה, תוכלו לפנות אליה.
  • בחרו דלתות אלומיניום שמתאימות לצרכים שלכם.
  • יש דלתות מתכת מסגסוגת מיוחדת שיכולות לתפקד מצוין על תקן של דלתות אלומיניום. 
  • בחנו את רף המחירים עשו השוואה.
  • נסו לחפש מבצעים, זה תמיד יותר משתלם.


סדרת דלתות SUPREME 7000

סדרת דלתות של שריונית דלתות SUPREME 7000 מעוצבות בהשראה ים תיכונית ויוונית. דלתות כניסה בעלות מראה ייחודי ואותנטי, שעונה על הטעם המקומי של מזרח תיכון חדש. אלה הן דלתות ביטחון, עם מנגנונים מורכבים נגד פריצה ונושאים חמישה סמלי איכות. אפשר להזמין דלתות עם חלונות מסורגים, אלמנטים דקורטיביים מאלומיניום, דלתות המשולבות עם חלון שנפתח, חלון עם זגוגית משוריינת, חלקה, זכוכית סבתא ועוד. לדלתות מהסדרה הזו יש גימור יוקרתי שנעשה בצביעה אלקטרוסטטית במבחר גוונים של צבעים אפוקסי מגורענים. פלטת גוונים מאוד מעניינת ומרשימה.

דלתות אלומיניום- דלתות פנים

דלתות פנים מיוצרות היום ממגוון רחב של חומרים החל מעץ וכלה באלומיניום. לשריונית יש דלתות פנים עשויות עץ או מתכת, שמשולבים בהם גם משקופים פולימרים. תוצר מעבדה משובח וחזק. לדלתות הללו איכות גבוהה ומוניטין רב שנים, במבחר רחב של דלתות אלומיניום או עם אלמנטים של אלומיניום המוסיפים יוקרה וייחוד לכל דלת. יש היום נטייה מאוד ברורה להעדיף דלתות קלות משקל, העמידות בפני רטיבות וטרמיטים וכך מתנהגות דלתות אלומיניום. בגלל מראהו ויוקרתו של החומר האציל  אלומיניום, נעשה בו שימוש רחב ביצירת אלמנטים אומנותיים על הדלת, החל מפסים מצדי הדלת לאורכה או לרוחבה ועד אלמנטים נוספים של דלתות עם טאצ' אומנותי.

דלתות כמו פעם- עבודת נפחות ידי אמן

יש לקוחות שלא רוצים דלתות אלומיניום כמרכיב עיקרי, אלא שמזמינים דלת שתעוצב ע"י נפח אומן, ממש כמו הדלתות שרואים באחוזות ובטירות בעולם. זוהי דלת מסדרת ART 5000 של שריונית. דלת שמוסיפים עליה עיצוב של אלמנטים מיוחדים מאלומיניום שהוא חומר רך ואציל וקל לעבוד אתו. בעבר העתיק, כאשר לא היו מפעלים כמו של שריונית למשל, היו מזמינים דלתות מאומני נפחות, והיום יש לזה קאמבק גדול שכן זוהי הדלת האידיאלית שניתן להזמין עבור בית פרטי, או דירת יוקרה. דלת כניסה היא כרטיס הביקור והמראה שלה מעיד על טעמם של בעלי הבית. לכן רבים בוחרים היום בדלת מעבודת נפחות, שבעיניהם מייצגת את הטעם הטוב שלהם, במראה עתיק. דלת כזו בכניסה לבית פרטי בהחלט עשויה ליצור את הרושם שמאחוריה בעצם יש טירה ענקית של מלכים…

דלתות אלומיניום- עמידות למים ולטרמיטים

דלתות אלומיניום או דלתות מסגסוגת של מתכת קלות משקל, הן הבחירה של הרבה מאוד לקוחות לדלתות פנים. אם בעבר היו רק דלתות פנים מעץ, היום חדרו גם דלתות מתכת שמשרתות את הצורך של דלת עמידה בפני נזקי מים וטרמיטים. יחד עם זאת, אין דלת שיכולה "לשחות" במים ועדיין צריך להיזהר כאשר עושים ניקיון, בעיקר מפני מגע של הדלת עם חומרים כימיים כלשהם.
דלתות אלומיניום סגסוגת מתכת אצילה, הן בחירה מצוינת בעיקר מחברה ידועה כמו שריונית שמציעה גם עסקת חבילה לכל הבית של דלתות כניסה ודלתות פנים.
 

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה