מחירי דלתות כניסה - מה חשוב לדעת? - שריונית חסם דלתות כניסה ופנים לבית

מחירי דלתות כניסה – מה חשוב לדעת?

דלתות כניסה מחירים

דלת כניסה לבית היא ברוב המקרים דלת מעוצבת המשקפת את הטעם האישי והסגנון העיצובי של בני הבית, כאשר בחירתה של דלת כניסה כזו או אחרת יכול להיעשות מתוך מגוון רחב של דגמים מתוך קטלוג או במסגרת הזמנה אישית של דלת כניסה בעיצוב אישי. כאשר מדברים על דלתות כניסה מודרניות לסביבת המגורים, מדברים על מספר סוגים עיקריים של דלתות כניסה וביניהם: דלתות פלדה המגיעות עם גימור ציפוי וינוריט בדרך כלל, דלתות מעוצבות המיוצרות מאלומיניום, דלתות כניסה יוקרתיות המיוצרות מעץ מלא ודלתות כניסה בשילוב חומרי גלם. 

מחירי דלתות כניסה – מה חשוב לדעת? 

טווח המחירים של דלתות כניסה משתנה בהתאם למספר פרמטרים מרכזיים עליהם נרחיב בהמשך, כאשר המחיר הנמוך ביותר עבור דלת כניסה בסיסית עומד על 2,500 ₪ בממוצע ומגיע עד טווח מחירים של 5,000 ₪. בממוצע. רכישה של דלתות כניסה מעוצבות יותר, כרוכה בעלות גבוהה יותר המתחילה מ-5,000 ₪ בממוצע ונוסקת לטווח מחירים של למעלה מ-10,000 ₪ וזאת בהתאם לסוג הגדלת, גודלה ופרמטרים נוספים המשפיעים על איכויות הדלת וכפועל יוצא מכך על מחירה. 

מבצעי מכירות על דלתות כניסה – מה חשוב לבדוק?

דלתות כניסה מחירים גבוהים יחסית, מובילים לכך שיותר ויותר לקוחות רוכשים דלתות כניסה במסגרת מבצעי מכירות המתקיימים על ידי חברות שונות העוסקות ומתמחות בהליכי ייצור ושיווק של דלתות כניסה. במקרים אלו, חשוב להתייחס למספר נושאים במסגרת רכישת דלתות כניסה במבצע, לרבות, איכות חומרי הגלם מהם מיוצרות דלתות הכניסה המוצעות לכם במבצע, זהותו של המשווק ויצרן הדלתות, וכמובן, נושא האחריות המוענקת לכם במעמד הרכישה. 

פרמטרים מרכזיים המשפיעים על עלותן הכספית של דלתות הכניסה

כפי שציינו לעיל, ישנם לא מעט פרמטרים המשפיעים באופן ישיר על דלתות כניסה מחירים וביניהם:

  • סוג הדלת – ישנם מספר סוגים שונים של דלתות כניסה: דלת כניסה סטנדרטית, דלת כניסה כנף כפולה ודלת כניסה כנף וחצי. 
  • חומר הגלם – חומרי הגלם מהם מיוצרות דלתות הכניסה מהווה פרמטר מרכזי נוסף בקביעת מחיר הדלת, כאשר בין יתר סוגי החומרים המשמשים לייצור דלתות כניסה תוכלו למצוא: עץ מלא, פלדה ואלומיניום. כמו כן, ישנן דלתות כניסה בשילוב חומרי גלם עם אשנב חלון מזכוכית וכדומה. 
  • גודל הדלת- פרמטר נוסף המשפיע באופן ישיר על עלותה של דלת הכניסה הוא נושא גודל הדלת ומשקלה.
  • שיטת ההתקנה של הדלת – בכל הנוגע להתקנת דלתות כניסה קיימות שתי שיטות התקנה עיקריות: התקנת משקוף והתקנה נסתרת הידועה גם בשם קו אפס. שיטה זו יקרה יותר ומשפיעה באופן משוקלל על עלויות הרכישה וההתקנה.
  • רמת המיגון של הדלת – דלתות כניסה חייבות להיות מאובזרות במערכות מיגון מתקדמות מסוגן, כאשר רמת המיגון משפיעה אף היא על דלתות כניסה מחירים. 
  • רמת הפרזול – פרמטר נוסף המשפיע על עלותה של דלת הכניסה קשור למוצרי הפרזול הנלווים לדלת, לרבות, ידית, צירים, לשוניות נעילה וכדומה. 

וכמובן, הסגנון העיצובי של דלת הכניסה המהווה את אחד מהפרמטרים המרכזיים לקביעת המחיר של הדלת. 

דלתות כניסה מעוצבות 

כל אחד ואחת מאיתנו חולם על דלת כניסה מעוצבת לפתח ביתו, כאשר בין האפשרויות השונות העומדות לרשותכם בקטגוריית דלתות כניסה מעוצבות תוכלו למצוא:

דלתות כניסה המיוצרות מעץ מלא – דלתות כניסה מעץ מלא הן דלתות כניסה יוקרתיות ומרשימות ביופיין אליהן ניתן להוסיף עיטורים וגילופים שונים המייחדים את הסגנון העיצובי של הדלת. 

דלתות פלדה עם סורג מעוצב – דלתות כניסה המיוצרות מפלדה ניתנות לצביעה בתנור, דבר המאפשר לכם לבחור את גוון הדלת, כאשר אחד מהטרדנים הבולטים של השנים האחרונות בא לידי ביטוי בייצור דלתות פלדה בצבע אחיד ובשילוב סורג זכוכית מעוצב בגוף הדלת. 

דלתות אלומיניום בשילוב פסי ניקל – בדומה לדלתות הפלדה, גם דלתות כניסה מאלומיניום ניתנות לצביעה בתנור ואליהן ניתן להוסיף פסי ניקל לרוחב הדלת בגבהים שווים או משתנים. 

וזאת לצד דגמים נוספים של דלתות כניסה מעוצבות. 

לסיכום, דלתות כניסה מחירים נקבעים בהתאם למספר פרמטרים שכל אחד מהם משפיע בצורה כזו או אחרת על העלות הכספית של הדלת אליה יש להוסיף את עלויות ההתקנה בהתאם לסוג הדלת ושיטת ההתקנה הרצויה לכם.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה