מהן סמלי האיכות של דלתות כניסה מעוצבות ? - שריונית חסם

מהן סמלי האיכות של דלתות כניסה מעוצבות ?

לשריונית יש דלתות כניסה מעוצבות שחייבות לקבל כמה סמלים, המעידים על איכותן. הסמל הראשון מעיד על סמל חזקה ועמידה וכזו העומדת בתקן בינלאומי וישראלי מחמיר. יש בדלת הזו גם מנגנון נעילה 125 בדרגה 4, ותקני C, תקן אירופי לפריצה. בנוסף לכך שיטת הייצור של דלתות כניסה, מעידה על החוסן שלהן. לשריונית יש דלתות המיוצרות בצורה מיוחדת בדגם של "מגירה" אשר כל שכבה של הדלת נכנסת לשכבה נוספת. השכבות "ננעלות" אחת בתוך השנייה בצורה הרמטית ובנוסף מדביקים אותם, כך מובטחים חוזק ועמידות לאורך שנים ארוכות. לדלתות כניסה אלה יש גם מנגנון השמדה עצמית. מדובר על דלתות שיש להן הגנה ייחודית ובעת ניסיון פריצה של מגן הצילינדר או המנעול, הדלת פשוט מתקבעת במצב נעול. כך מובטח כי יישמר הבית והרכוש והפורצים לא יכולים לעשות כלום מול דלת כזו, ובוודאי לא לעבור אותה.

מהן דלתות כניסה מעוצבות?

אנשים רוכשים דלתות, אבל לא רק בגלל הבטיחות אלא גם בגלל המראה. שילוב של שניהם במינון נכון, יוצר דלתות כניסה מעוצבות ובטוחות. בהקשר זה נציין, כי דלתות הפלדה הראשונות שנמכרו בארץ בשנות השבעים, הציעו בטחון רב לתושבים, אבל תחילה הם לא נמכרו בשל המראה שלהן. על הדלתות הודבק סוג של ציפוי מבריק שהזכיר לאנשים מראה של מכונית ואנשים נרתעו מכך ולא קנו את הדלת. חלק חשבו שדווקא המראה המבריק הזה עלול למשוך פורצים וחלק חשבו שזה פשוט מכוער. רק אחרי שהחברה שייצרה את דלתות הפלדה האלה לכניסה, החליפה את הציפוי החלו הדלתות להימכר. כל חברה שמייצרת היום דלתות כניסה מייצרת דלתות כניסה מעוצבות, כדי לספק את הדרישה הזו מצד הלקוחות. כל נושא העיצוב חדר היום מאוד חזק לבתים ואף אחד כבר לא רוכש דלת כניסה רק בגלל שהיא בטוחה. אנשים רוצים דלת כניסה חזקה, יציבה אבל גם מודרנית ומעוצבת.

מהם התקנים של דלתות כניסה?

דלתות כניסה מעוצבות, חייבות לעמוד בתקן ישראלי ובינלאומי מחמיר. כמו ISO 9001 בנוסף, הן צריכות להיות בעלות תקן אירופי לנעילה 125 בדרגה 4 ובנוסף לזה תקנים אירופאים בדרגה C. גם בידוד תרמי ואקוסטי חשוב מאוד לדלתות כניסה משום שאם אין לא מצוידות בבידוד איכותי, כל רעש עלול לחדור פנימה והן גם לא מבודדות את הבית מקור וחום. לכן דלתות עם בידוד של פוליאורתן מוקצף מצליחות בהחלט לייצר בידוד. הן מפחיתות רעשים מבחוץ וגם מבודדות מפני טמפרטורה גבוהה בקור או בחום. יש חשיבות רבה לבידוד בעיקר כאשר מדובר בווילות או בקוטג'ים ובתים בקומת קרקע.

מהן דלתות כניסה מעוצבות ובטוחות?

דלתות כניסה מעוצבות ובטוחות, כוללות מנגנון נעילה שיש לו בריחים גדולים במיוחד. המנגנון הראשי חייב לכלול לפחות 4 בריחים בקוטר של 14 מ"מ ובאורך של 25 מ"מ בנוסף חייבות הדלתות בבריחים סטטיים. כאשר מדובר בדלתות כניסה מעוצבות, מסופקים עוד בריחים לחיזוק שכן דלת כניסה לא חשוב עד כמה היא מעוצבת, היא קדום כל חייבת להיות בטוחה. יש לציין כי בשנים האחרונות יש מגמה הולכת וסוחפת של דלתות כניסה מעוצבות בשלל דגמים, שכן אנשים גם שמים דגש על עיצוב דלת הכניסה ולא רק על הפונקציונאליות שלה.
בנוסף דלתות כניסה חייבות מנגנון נעילה מרכזי וקשיח, בדרך כלל הוא אמור להכיל 4 שקעים נפרדים במשקוף אליהם חודרים מוטות המנגנון. זהו מבנה ייחודי ובטיחותי המקשה על פריצה.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה