טיפים לבחירת דלת לחדר השינה או לחדרי הילדים ! - שריונית חסם

טיפים לבחירת דלת לחדר השינה או לחדרי הילדים !

עולם העיצוב היום פתח דלתות, תרתי משמע ושפע הדגמים והעיצובים של הדלתות גם לכניסה וגם לחדרי הבית, בהחלט דורש הבנת הפרמטרים המבדילים בין דלתות איכותיות ודלתות שאינן כאלה. כמו בכל תחום יש כל מיני רמות של יצרנים ומשום שמחירה של דלת איכותית איננו זול ובצדק, כדאי מאוד שתפנו לחברה מוכרת ובעלת שם, אשר תוכל להציע לכם דלתות באיכות גבוהה וחלילה לא "חיקוי" שלהן.

בין אם מדובר על דלתות כניסה או בחירת דלת לחדר שינה, חדרי הילדים, אמבטיה, חדר שירות ועוד, יש כמה דברים שעליכם לבדוק לפני שאתם רוכשים דלתות כאלה. כך שתהיו בטוחים שעשיתם את הבחירה הנכונה. הנה כמה עצות לבחירת הדלת הנכונה עבור הבית או המשרד שלכם.

  • בחירה של דלת לחדר שינה קשורה בתפקוד שלכם בחדר הזה. האם יש מקום לדלת שנפתחת פנימה, או שמא אתם זקוקים לדלתות הזזה.
  • האם יש לבית שלכם עיצוב מסוים ולכן הדלת הזו חייבת להיות חלק ממנו, או שאתם דווקא רוצים משהו שונה.
  • באותו היבט יש לבחור גם את גוון הדלת, הן ברמת העיצוב והן הדגם.
  • תחשבו על חומרי הגלם מהם עשויה הדלת. זו יכולה להיות דלת מתכת, או דלת עץ, או דלת אלומיניום. לכל דלת כזו יש כמובן מחיר ורכישה של דלת מחברה מוכרת תבטיח לכם שימוש בחומרי גלם איכותיים ומכאן גם דלת להרבה שנים.
  • בחרו בדלת נוחה לתפעול, נפתחת בקלות וחשוב מאוד- לא מרעישה.
  • עמידות למים זה פרמטר חשוב, כאשר מדובר בדלת פנים שזוכה מדי פעם לכמה טיפות של מים…
  • בחנו את רמת הבידוד של הדלת הן מרעשים והן מטמפרטורה. חשוב מאוד לשמור על קרירות בחודשי הקיץ ועל חום בתקופת החורף, ולכן אנו ממליצים לבחור בדלת פנים עם בידוד מומלץ פוליאוריתן.
  • בחירת דלת לחדר האמבטיה, תוביל אתכם לשיקולים שונים לגמרי מבחירת דלת לחדר שינה או חדרי ילדים. הדבר הראשון שתצטרכו לבחור זו דלת שעמידה למים, כי אין כמוה מכל דלתות הבית להיות חשופה ללחות ורטיבות.
  • דלת לחדר האמבטיה, לא כוללת בטיחות לבד, מחומרי גלם איכותיים, טריקה שקטה ודגמים שעשויים להשתלב נכון בחדר האמבטיה ובסגנון של הבית כולו.
  • דלת לחדר הילדים, יכולה להיות מסוג דלתות הזזה, כי בדרך כלל מדובר בחללים קטנים, ולכן פתיחה של דלת החוצה, יכולה להיות בעיה. זה גם יותר בטיחותי עבור ילדים שתהיה בדלת שלהם דלת הזזה או דלת הזזה לכיס בנוי או סמוי.

איך לבחור את הדלת הנכונה?

כאמור בחירה של דלת לחדר כלשהו בבית, דורשת לשקול היטב את המצוי ולמצוא את הרצוי. לא כל דלת שהיא בגוון שחלמתם עליו, אכון מתאימה לחדר מסוים אצלכם ולכן אנו ממליצים לפני שבכלל עושים רכישה של דלתות להיכנס לאינטרנט להקליד בגוגל דלת לחדר שינה או אמבטיה או כל חדר אחר, ולקבל מידע ומושג על החברות הקיימות, מה יש להן להציע, איפה הם מציגים ולהגיע לאולם התצוגה שלהן. דלתות היום מייצרים מתוך מחשבה ושאיפה להיות הטובים ביותר אם זה ברמה של ייצור דלתות כניסה עם ביטחון ומנגנוני נעילה מורכבים נגד פורצים, ואם זה דלתות בייצור אומנותי של נפח אומן. כלומר- דלתות הן כבר מזמן לא רק אמצעי להפריד בין חדר לחדר, אלא שיש להן מקום גם בעיצוב הכללי של הבית וכן שמירה על כל חלל באופן המיטבי ביותר הן מבחינת דלת עמידה למים וטרמיטים והם ברמה של בידוד אקוסטיקה וטמפרטורה.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה