5 סיבות מצוינות להתקנת דלתות פנים קו אפס - שריונית חסם

5 סיבות מצוינות להתקנת דלתות פנים קו אפס

דלתות פנים קו אפס

בונים או משפצים את סביבת המגורים? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא 5 סיבות מצוינות להתקנת דלתות פנים בקו אפס

תעשיית הדלתות העולמית הולכת ומשתכללת עם השנים, כאשר אחת למספר שנים, מופיע טרנד מקצועי שסוחף אחריו מיליוני אנשים מסביב לעולם. אחד מהטרנדים הבולטים בתעשיית הדלתות העולמית במהלך השנים האחרונות בא לידי ביטי בהתקנה של דלתות פנים קו אפס.

מהי דלת פנים קו אפס?

דלת פנים קו אפס היא דלת פנים לכל דבר ועניין, כאשר ההבדל היחידי בינה לבין דלת פנים משקוף או דלת פנים הזזה טמון באופן התקנתה. כאשר מדברים על דלת פנים קו אפס, מדברים למעשה על דלת פנים המשתלבת בקו אחיד עם הקיר, ולכן, דלתות מסוג זה ידועות גם בשם דלתות נסתרות. בדלתות אלו המשקוף אינו נראה לעין וכל מבנה הדלת נראה לעין כהמשך ישיר של הקיר.

התקנת דלתות פנים בקו אפס – מה חשוב לדעת?

התקנתן של דלתות פנים קו אפס, חשוב שתעשה על ידי צוות התקנות מקצועי העוסק ומתמחה בנושא, וזאת לנוכח החשיבות העיצובית של הדלתות ואופן ההתקנה המקצועי הנחוץ לצורך התקנת דלתות מסוג זה. בשלב זה, נציין שדלתות פנים בקו אפס מומלץ שיהיו מותקנות בשלב הבניה ו/או השיפוץ מחדש של סביבת המגורים, וזאת לצרכי תכנון מיטבי של הדלתות.

5 סיבות מרכזיות להתקנת דלתות פנים בקו אפס

אם גם אתם חולמים על סביבת מגורים מודרנית ומעוצבת, זה הזמן להיחשף ל-5 הסיבות המרכזיות להתקנת לדתות פנים בקו אפס:

  1. חלל פנים אחיד ומרשים ביופיו – התקנה של דלתות פנים קו אפס, תאפשר גם לכם ליצור חלל פנים בעל מראה אחיד ורמשים ביופיו, כאשר ההתאמה העיצובית של הדלתות יכולה להיעשות לכל סגנון עיצובי כזה או אחר בו בחרתם לעצב את ביתכם, וזאת לנוכח ההיצע המרשים של דגמי דלתות פנים הניתנות להתקנה בשיטת קו אפס.
  2. תחושה של מרחב פתוח – התקנה של דלתות פנים בשיטת קו אפס, מקנה תחושה של מרחב פתוח גם כאשר כל דלתות הפנים סגורות ומיושרות עם הקיר. מראה הדלת כהמשך ישיר של הקיר מעניק תחושה של מרחב פתוח לאורך כל המסדרון בסביבת המגורים.
  3. דלתות פנים הניתנות להתקנה על גבי כל סוגי הקירות – התקנה של דלתות פנים בשיטת קו אפס יכולה להיעשות על גבי כל סוגי הקירות, מקירות גבס ועד קירות בלוקים או בטון.
  4. שיטת התקנה המותאמת לסביבת המגורים המודרנית – סביבת המגורים המודרנית הולכת ומשתכללת, וכבר היום, היא משלבת בתוכה היצע מרשים של מערכות בית חכם השולטות למעשה במגוון רחב של אלמנטים דירתיים, ממוצרי חשמל ועד חלונות, מערכות תאורה וכדומה, ולכן, דלתות פנים המותקנות בקו אפס, המשדרות אלגנטיות לצד תחכום מודרני ועדכני, הן בהחלט הדלתות המומלצות ביותר לסביבת המגורים המודרנית והמעוצבת.
  5. יכולת ההתאמה האישית של הסגנון העיצובי – כל דלת פנים בקו אפס ניתנת להתאמה אישית מלאה על פי העדפות הלקוח והסגנון העיצובי המועדף עליו, כאשר הדלת מתמזגת באופן טבעי עם עיצוב הקיר, ובתוך כך, מאפשרת לכם ליהנות מהיצע גדול ומרשים של אפשרויות עיצוביות לעיצוב חלל הפנים של ביתכם או דירתכם.

דלתות קו אפס בהתאמה אישית – מה חשוב לדעת?

אם גם אתם חולמים על סביבת מגורים מעוצבת לפרטי פרטים, חשוב לנו לציין שבתהליך הייצור של דלתות פנים המיועדות להתקנה בשיטת קו אפס, ניתן לבצע מגוון רחב של התאמות עיצוביות של גוף הדלת לעיצוב קירות הפנים, וזאת כחלק בלתי נפרד מהתכנון העיצובי של סביבת המגורים. ההתאמות העיצוביות יכולות להיעשות גם בגודל הדלת על פי גודל המפתח הרצוי לכם וגם ברמת הגימור של הדלת וסוג החיפוי שישמש אתכם. ההתאמות העיצוביות יכולות להיעשות גם בבחירת ידיות הדלתות בקו אפס, שהן למעשה האלמנט היחיד "המקפיץ" את הדלת ולמעשה מעיד על כך שקיימת דלת בפתח החדר. ההתאמה האישית יכולה להיעשות בהתאם לדגמים עיצוביים קיימים של דלתות פנים מודרניות וגם במסגרת תהליכי תכנון וייצור של דלתות פנים בהתאמה אישית מלאה על פי סגנון עיצובי כזה או אחר.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה