המלצות - שריונית חסם

המלצות

לקוחות מרוצים ממליצים על דלתות שריונית חסם

שריונית חסם חרטה על דגלה את נושא שירות הלקוחות ולומדת בכל רגע נתון איך לשפר ואיך להיות הטובה ביותר בענף הדלתות. 
ייצור הדלתות הטובות ביותר ומתן שירות הלקוחות הטוב ביותר בענף דלתות הכניסה מאפשרים לנו לראיין לקוחות מרוצים בכל הארץ.

רחל וחיים פלד על שריונית עפולה

לצוות שריונית עפולה, תודות על היצירה המדהימה שקיבלנו. בדיוק מה שדמיינו. הצליח בגדול.
תודה אישית לציפי, גדעון ואולג.
המון תודות לאולג, שהשקיע כמה שעות טובות בהתקנת הדלת המקסימה של שריונית חסם.הדייקנות, החריצות והנעימות שלו תרמו למושלמות הפרויקט. שוב תודה.

לבנת שמחי על שריונית עפולה

רצינו להודות על המתקין שהגיע אלינו, מקסים ומקצועי!
נתן שירות מדהים, מאוד נקי עם אכפתיות מרבית! עשה עבודה מדהימה, מאוד מרוצים.
תודה על השירות המקצועי, לציפי ולאולג שעשה עבודה יפה ונקייה.

אסתר אדרי על שריונית עפולה

ציפי, גדעון, נועם ושהם - רוצה להודות באופן אישי על עבודתכם המקצועית, האישיות הנעימה של כל אחד מכם, על אדיבותכם וסבלנותכם והענקת שירות נהדר שאתם הענקתם לנו ובטוחה שכך גם לכלל הלקוחות.

איילת מעפולה ממליצה בחום

איילת בחרה לרכוש דלת שריונית חסם לאחר תלאות שעברה מול חברה אחרת שהתקינה את הדלתות בבניין המגורים היוקרתי בו רכשה דירה. איילת מספרת על חווית הקניה שלה בסניף שריונית חסם שבעפולה. היא רכשה דלת כניסה עם משקוף מיוחד כדי לחפות על נזקים שנגרמו על ידי החברה האחרת. זה מה שיש לה לספר.

אבי צור ממליץ על דלתות שריונית חסם

חברת אבי צור רוכשת את הדלתות שלה מהסניף שלנו בראשון לציון. אבי הוא מנכ"ל חברת "אבי צור" המפקחת על בניה ומנהלת פרוייקטים מורכבים ומרשימים מאד. החברה היא מומחית בענף הבניה. כחלק מעבודת החברה אבי דואג מאד ללקוחותיו וממליץ להם על דלתות כניסה מתוצרת שריונית חסם.

אסנת אשכנזי מאוהבת בדלת של שריונית חסם

אסנת אשכנזי בחרה לקנות דלת כניסה מעוצבת מבית שריונית חסם, היא התאהבה בדלת מדגם 7020 היוקרתית. מנהלת הסניף המבצע ביקרה אצל אסנת כדי לראות את התוצאה והתגובה החמה של אסנת הותירה טעם טוב והרגשה חמימה בלב. בתמונה, מימין לשמאל, אסנת אשכנזי – הלקוחה, ענבל שקד – מנהלת סניף פתח תקווה מודיעין והסביבה.

אלי ואתי שמעון מודים לסניף עפולה

דלתות בעפולה קונים רק ממשווק מורשה של שריונית חסם. מתוך מכתב תודה לציפי וגדעון מסניף עפולה- "רצינו להגיד מילה אחת עם המון משמעות והערכה – תודה. תודה על תשומת הלב האנושית והחמה, הסבלנות ומאור הפנים. על השרות האדיב והמקצועיות ועמידה בזמנים."

מאיר אראל ממליץ על דלתות בנתניה

מאיר אראל הוא יועץ פיננסי ומומחה לכלכלת המשפחה ובעל ידע בנקאי של למעלה מ – 30 שנה. הוא בחר בדלתות שריונית חסם לאחר שקיבל הרבה המלצות מהאנשים סביבו. כשיועץ פיננסי אומר שמחיר הדלת טוב ותנאי התשלום טובים, אין לנו אפשרות להתווכח עם זה. צפו במאיר מספר לנו על חווית הקניה שלו בשריונית חסם.

ג'וני מעפולה ממליץ עלינו לכולם

ג'וני מעפולה רכש דלת כניסה מדגם שריונית 3015 והוסיף לה ידית מוארכת. הדלת הותקנה בביתו לאחר שדלת של חברה מתחרה הותרנה לא כראוי. התוצאה הותירה את ג'וני עם חיוך קבוע על פניו וכתוצאה מכך הזמין את כל דלתות הפנים העשויות מתכת קלה בציפוי PVC דמוי עץ משריונית חסם.

מישל ניסים המליץ גם לבן שלו

מישל ניסים ממושב מנות בחר לרכוש דלתות של שריונית חסם מהמשווק המורשה שלנו בסניף ג'דיידה מכר. הוא מספר לנו שהוא מרוצה מאד ושהפתיעו אותו גם מבחינת לוחות הזמנים. ניסים בחר להמליץ עלינו בקנית דלת לבנו שעבורו הוא בנה בית בהרחבה של המושב.

שרון מזכרון יעקב, פשוט המלצה מדהימה!

במהלך תוכנית יזומה של שריונית חסם לביצוע סיור כתובות אקראי, נסענו בשכונה פסטורלית בזכרון יעקב וחיפשנו דלתות של שריונית חסם. כאשר ראינו דלת, ניגשנו לבית ובדקנו האם הכל תקין והכל בסדר עם הדלת. זאת למרות שהדלתות הותקנו כשנתיים אחורה מיום הביקור. שרון המדהימה שקיבלה אותנו בחום רב ביקשה לספר לנו על חווית הקניה שלה אצלינו.

אהרון אשטמקר, שקט, זה מה שחשוב לו

אהרון קנה דלתות כניסה של שריונית חסם מהסניף שלנו באשדוד. ביתו של אהרון ממוקם באזור הסמוך לכביש ראשי באשדוד, וכאשר יושבים בחדר הנמצא בקומה השניה, שומעים את תנועת הרכבים בכביש הסואן באופן מפריע. אהרון ביקש שנסייע לו במציאת פיתרון, צפו בקטע הוידאו וראו איך הוא מרוצה מהפתרון.

שלומית ממליצה על סניף עמיעד

שלומית אביטן בנתה בית גדול במושב הזורעים שבצפון, היא רכשה דלתות כניסה בעסקת חבילה הכוללת דלתות פנים ממתכת קלה. את השירות היא קיבלה מסניף עמיעד, היא כל כך מרוצה ואנחנו כל כך אהבנו לעבוד איתה שנוצר חיבור מדהים. שלומית היום היא מנהלת המכירות שלנו בסניף עמיעד. לפעמים קסמים כן קורים.

שגיא מזכרון יעקב

שגיא בנה בית מדהים בזכרון יעקב, הוא בחר דלתות כניסה תוך השלמת חבילה בתוספת דלתות פנים של שריונית חסם

אילן הוא קבלן בניין שממליץ עלינו

אילן הוא קבלן בניה פרטי שבנה שלושה בתים יפהפיים בזכרון יעקב הציורית. הבחירה שלו הייתה דלתות של שריונית חסם בהמלצת חבריו. אילן מספר שביקר גם אצל חברות אחרות, לבסוף הוא בחר בנו.

אנואר כיאל מסניף ג'דיידה מכר הופך כל לקוח לשגריר

אנואר כיאל הוא מנהל סניף ג'דיידה מכר והוא גורם לכל לקוחותיו להיות שגרירים חיוביים של שריונית חסם. השירות המעולה והיחס החם שאנואר נותן הוא שם דבר בכל עכו והסביבה.

מכתב תודה והערכה לסניף נתיבות

רותם ביטון מסניף נתיבות, הוא דוגמה ומופת לשאר סניפי החברה, על כל זאת אני מודה ושירבו כמוהו.

דילוג לתוכן