דלת פלדה נגד גנבים - שריונית חסם

דלת פלדה נגד גנבים

דלת פלדה

יש לומר כי אכן דלת מחוסמת מהווה הרתעה וגורמת לגנבים "לעבוד קשה" והרבה פעמים  משתלם להשקיע בדלת כזו, כי הם חוזרים כלעומת שבאו, או בגלל שרכב של מוקד סיור כבר עלה על האזעקה והגיע, או שאיזה שכן מתעורר לקול רחשי פריצה. בכל מקרה, ככל שזה לוקח יותר זמן לפרוץ את הדלת, כך יש סיכוי שהגניבה לא תתבצע ושמשהו יכשיל אותה, וטוב שכך.

דלת בטחון, דלת כניסה, דלתות מעוצבות – הכול מוביל לצילינדר

יש כמה פרמטרים שכל דלת חייבת לעמוד בהם, כדי להיחשב כדלת בטחון איכותית בין אם מדובר על דלתות פנים או דלתות כניסה יש כמה סמלים שכל דלת חייבת לשאת, המצביעים על כך שהיא עומדת בתקן ישראלי ובינלאומי מחמיר. למשל דלת בתקן ישראלי ואירופאי. דלת זו תישא סמל של תקן אירופאי לפריצה (דרגה C). תקן אירופאי של מנגנון הנעילה 125 (דרגה 4) וכן בקרת איכות של USO-9901. כל אלה מעניקים דירוג ורמה לאיכות הדלת.

בנוסף חייב להיות בכל דלת מחוסמת בטוחה היום, מנגנון בעל הגנה מיוחדת מפני פריצה הפועל בעת פריצה אלימה. הדלת פשוט מתקבעת על נעילה ולא מאפשרת שום תזוזה. קוראים לזה מנגנון השמדה עצמית. כאשר על דלת יש גם סמל של בידוד טרמי ואקוסטי, זה אומר שהדלת מצוידות בחומר בידוד מסוג "פוליאוריטן מוקצף" המצליח ליצור בידוד תרמי ואקוסטי. דלתות אלה מצליחות לבודד חום וקור עד 25 מעלות ומצליחות להפחית רעשים. נושא בידוד הדלת חשוב מאוד, בעיקר כדלת לבניינים רבי קומות, בתים פרטיים, דלתות של קליניקות ועוד.

ראשית – דלת עמידה וחזקה ובטיחות בשמיים

יש בשוק דלתות מחוסמות המיוצרות בצורה של "מגירה". זה אומר שכל שכבה נכנסת לשנייה וכך בעצם מתבצעת "נעילה" של כל השכבות נוסף לדבק שמדביק אותן. השיטה הזו ליצירת הדלת עם חיבור כפול, היא זו המבטיחה חוזק ומידות לאורך שנים. אם פורץ יעמוד מול דלת כזו, תהיה לו בעיה. היא ממש לא נפרצת בקלות. בטיחות דלתות היא פרמטר חשוב נוסף כאשר מדובר עלדלתות פלדה. דלת חייבת לשאת סמל של בטיחות גבוהה. יש היום דלתות שמספקות ביטחון שיש להן מנגנון נעילה עם בריחים גדולים מאוד. המנגנון הראשי של הנעילה כולל 4 בריחים בקוטר של 14 מ"מ ובאורך של 25 מ"מ בנוסף יש 3 בריחים סטטיים. במנגנון הנעילה הראשי של דתות מאחת החברות הכי מובילות בארץ, מנגנון הנעילה הראשי מכיל 4 שקעים נפרדים בכל משקוף לכל בריח נעילה ראשי של הדלת. המבנה הזה מרתיע וגם מקשה על פריצה ומעטים הם הפורצים שמצליחים לפרוץ בטחון והגנה כאלה. בדלתות מעוצבות יש בריחים נוספים לחיזוק, גם הם בטיחותיים ועמידים.

דלתות – לאבזר ולעצב את הבית

מה שטוב היום בדלתות ולא משנה אם הן לכניסה או דלתות ביטחון, זה שלכל דלת יש גם מעבר למנגנון הנעילה המיוחד ולהמצאה המיכנית של החסימה בפני גנבים, גם עיצוב שבהחלט מוסיף לכל בית. אם מדובר בדלת של וילה או בדלת של דירה, היום אפשר לקבל דלתות שמצד אחד הן מעוצבות בסגנון מסוים ומצד שני, הן עומדות בתקנים הכי מחמירים שהופכים כל דלת למחוסמת וקשה לפריצה. הרבה גנבים טועים לחשוב שמדובר בדלת "מקרטון" אבל נוכחים שגם בנוסף לעיצוב יש פה דלת מקצועית.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה