דלת לחדר - לכל חדר בכל מקום - שריונית חסם

דלת לחדר – לכל חדר בכל מקום

כאשר משפצים משרד או בית, בדרך כלל משתנות הכניסות לחדרים ועל כן יהיה צורך לרכוש דלת לחדר לפני הצרכים והדרישות של אותו חלל. יש חדרים שאינם דורשים בהכרח דלת ויש שכן. יש חדרים שחשוב שהדלת שלהם תהיה בגודל ובצבע מסוים ויש חדרים שאין שום משמעות לדלת שיש להם בכניסה, הכול תלוי במיקום החדר ובתפקיד שלו. כאשר מדובר בבית, דלת לחדר תיעשה מתוך בחירה והתחשבות בסגנון העיצוב של הבית, והיא תתאים לסגנון. אם יש לכם סגנון הייטק בבית, אז זו יכולה להיות דלת מברזל (גם לא צבועה) כי זה חלק מהאפיונים של סגנון ההייטק התעשייתי, שהוא שולף החוצה את "הקרביים" של העיצוב וחושף אותם וזה כולל חשיפת צינורות המזגנים, תעלות מיזוג האוויר ועוד. בדרך כלל בסגנון הזה במקום רצפה יכול להיות משטח של בטון, והמראה הכללי הוא כמו של אולם תעשייה. כל הנושאים האלו ועוד חשובים כאשר בוחרים דלתות למשרד או לבית.

דלת לחדר ישיבות

חדר ישיבות הוא אחד המקומות הכי דיסקרטיים, שמלבד מי שנמצא בתוכם, המידע הזורם בהם לא צריך להגיע לאף אחד אחר. כאשר מדובר בדלת לחדר ישיבות, כמובן שאחד הפרמטרים הכי חשובים בדלת הזו, היא היכולת שלה להיות אקוסטית ולמנוע חדירה של רעש ובהתאם מעבר של רעש מתוך החדר החוצה- כי לפעמים גם לכותל יש אוזניים… האקוסטיקה תמיד תהיה הפרמטר הראשון הנדרש לדלת כזו, כדי שניתן יהיה לשמור על פרטיות המפגשים והישיבות במקום. הדבר השני שיש להתייחס אליו יהיה גודל הדלת, הצבע וחומר הגלם. אם מדובר בחברה שיש לה פרקטים או שטיחים מקיר ל'קיר, הרי שאין סיכוי שהדלת תבוא במגע עם מים, ולכן אפשר בהחלט לבחור בכל דלת לחדר ישיבות העשויה מסוג של עץ איכותי.

דלת לחדר אמבטיה

אמבטיה זה המקום הכי לח ורטוב בבית,, בבחירה של דלת לחדר אמבטיה צריכים להקפיד על חומר הגלם של הדלת ורצוי שהוא יהיה מפולימר מסוים או מסגסוגת מתכת ולא מעץ. לחות ורטיבות לא עושים טוב לעץ, הוא עלול להתעוות, להתנפח במקומות מסוימים, להתפרק ואז גם הדלת לא נסגרת טוב ומתחילה להשמיע חקירות. ככלל כל רכישה של דלת לחדר כלשהו, מחייבת אותנו לחשוב מה תפקידו של החדר הזה האם הוא יבש או רטוב, האם הדלת צריכה להיות אקוסטית ולמנוע מעבר של רעש, או שהיא רק צריכה לבצע את ההפרדה הסטנדרטית בין חדר לחדר.  

דלת לחדר ילדים

דלת לחדר ילדים מומלצת מאוד, היא דלת הזזה אשר בעצם היותה מוכנסת לתוך כיס בקיר, היא חוסכת מקום של כנף הדלת, ונכנסת בשקט לתוך הקיר שלידה באמצעות מנגנון מיוחד. דלת הזזה כזו אידיאלית לחדרי ילדים, משום שהחשש עם דלתות הוא שילדים נוטים להתנגש עמם. כאשר מדובר בדלת הזזה, זה בהחלט נמנע. בנוסף לכך בחירה של דלת לחדר ילדים צריכה להיות מותאמת לסגנון ולאווירה שיש בחדר, ובדרך כלל בוחרים בדלת בעלת צבעים עליזים כי ירוק, אדום או כחול שילדים אוהבים. בכלל דלת היא היום פריט שקושרים אותו יותר לעיצוב ולא לפונקציונאליות ולכן הבחירה תהיה בדלת בצבע שמתאים לעיצוב של החדר.

דלת לחדר שינה

הפרמטר הראשון בבחירת דלת לחדר שינה היא מידת הפרטיות אשר מושגת מעבר לדלת. מדובר על דלת שחייבת להיות בעלת בידוד אקוסטי וגם תרמי, שתמנע מעבר של קור חום ושתגרום לכך שבחדר תהיה טמפרטורה טבעית ונוחה. היא חייבת להיות בעלת סגירה הרמטית ושקטה וגם יפה למראה ומתאימה לסגנון העיצוב המוביל של החדר.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה