דלת לחדר השינה הביתי - שריונית חסם

דלת לחדר השינה הביתי

דלת לחדר

כאשר רוצים לבחור דלת לחדר שינה או לכל חדר אחר בבית, חשוב מאוד לשים לב לכמה דברים, כמו למשל שלדלת יהיו אקוסטיות לבודד רעשים.

דגמי הלמינטו מבוקשים היום מאוד . למינטו הוא סוג של ציפוי המעניק לדלת את החזות החיצונית שלה, אבל גם משפיע על העמידות שלה בפני שריטות, מים וכו'.

בדלת למינטו מודבק ציפוי על הדלת. זוהי שכבה דקה כמו פרקט למינציה העשויה מחומר פלסטי מעובד. אפשר להזמין דלת כזו במגוון עצום של צבעים וטקסטורות. הדגמים יכולים להיות רוחביים אופקיים, כהים בהירים, מחוספסים, דמויי עץ ועוד. 

מכיוון שלמינטו הוא חומר עמיד, אין לחשוש מכך שהדלת הזו תיחשף למים והיא גם עמידה מאוד בפני חבטות, מכות ועוד.

דלתות עץ לבית כפרי

בבית עם עיצוב כפרי אוהבים דלתות עץ מלא טבעיות. שריונית משווקת את סדרת הדלתות INWOOD. הן עשויות מעץ וצבועות בתנור. הן משווקות בגוונים מודרניים שונים, עם משקוף תואם היוצר השלמה לכל כניסה של כל חדר. 

בשנים האחרונות עבר עולם הדלתות מהפכה ולכל דירה ובית יש את ההעדפות שלה. כאשר מדובר בבית בסגנון הוינטאג' תהיה העדפה לדלתות עץ, כאלה שתהיה להן נוכחות טבעית. שהן יהיו יציבות עם ניחוח כפרי כמו הסגנון של כל הבית. שהחומר שלהן יתכתב עם מרקם של חומרים אחרים, מה שיוצר את אחידות הסגנון והעיצוב בכל בית. דלת לחדר בוחרים מעץ לחדר ארונות, חדר שינה, חדר ילדים ועוד. 

בכל בית היום יש כ-8 דלתות חלקן גלויות, וחלקן נסתרות. כמו למשל דלת בחדר ארונות או ביחידת האמבטיה של ההורים. אין ספק שבעידן שפע הדלתות הקיים, הבחירה לא קלה בכלל. 

דלת מעוצבת לכל חדר

דלת לחדר מעוצבת היא כזו שהעיצוב שלה מתכתב עם טרנדים או אופנה ומכניס אותה הביתה. זה יכול להיות חומר גלם, זו יכולה להיות דוגמה. זו יכולה להיות דלת שעשויה מחומר חדש. היום בוחרים דלתות לחדרי הבית, לא רק ברמה של פונקציונאליות אלא גם ברמה של עיצוב. הישראלים למדו לעצב את הבית, והדשא של השכן כבר לא יותר ירוק משלהם.

את רצונות העיצוב שלהם, הם מביאים גם לרכישת דלתות. אלה נבחרות בקפידה, צריכות להתאים לסגנון הכללי של הבית או למיקום שלהן. כבר לא הולכים על אותן דלתות בכל הבית וכל חדר מקבל את הדלת שמתאימה לו, לסגנון העיצוב שלו ולצרכים.

מה עם האקוסטיקה?

אחד הדברים הכי חמורים שיכולים לקרות כאשר הולכים לקנות איזו דלת לחדר או לכמה חדרים, היא שלא חושבים על האקוסטיקה של הדלת. דלת בבית ובעיקר בבית בו יש ילדים, חייבת להיות אקוסטית, כדי לספק לכל אחד מבני המשפחה את השקט והפרטיות לו הם זקוקים.

חשוב לבחור בדלת שיש לה מילוי של פוליאטירן ויחד עם זאת היא עמידה בפני מים. כיוון שידוע שליד הדלתות גם שוטפים ולכן חשוב לבחור בדלת שאין לה בעיה עם מים כמו דלת פנים העשויה מסגסוגת של מתכת או כל דלת אחרת שיש לה ציפוי עמיד למים.

גם הבחירה של מיקום הילדים בחדרים, תנבע מאורח החיים ומהגילאים שלהם. מתבגרים אוהבים שיעזבו אותם בשקט ומין הראוי למקם את החדר שלהם כי רחוק מכולם. כאשר מדובר בילדים קטנים, כמובן שחשוב שהם יהיו קרובים להוריהם, אבל מספיק רחוקים כדי להרגיש גדולים…

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה