דלת כניסה לביטחון שלכם - שריונית חסם

דלת כניסה לביטחון שלכם

דלת כניסה לביטחון שלכם - page 20190521 131924242 1

הנושא של פריצה לבתים בארץ, החל בעצם אחרי מלחמת ששת הימים, עם חדירתם של כנופיות טרור שפרצו לבתים בישובים הסמוכים למקומות מגוריהם. זה היה בקיבוצים ובמושבים, וזה גם היה בתוך הערים הגדולות.

הפחד מפני הפריצות, גם לכך שאנשים חיפשו פתרונות כדי להרגיש יותר בטוחים בבית שלהם. בשנים ההן לא היו דלתות פלדה, ואף אחד לא חלם שמישהו ימציא כזו דלת. בכל הבתים הותקנו דלתות עץ לא מאסיביות כלל, כאשר אנשים היו משתמשים במה שהיה קיים אז היו מתקינים בתוך הבית, מין מנעול מברזל שהיה ננעל באמצעות שרשרת, וזה היה כמעט בכל בית.

אבל צילינדר הדלת היה, ככל שהיה מורכב לא מספיק מאסיבי כדי להגן על בני הבית מפני פריצות.

בסוף שנות השבעים, כמות הפריצות לבתים הייתה גבוהה מאוד ורק בסמוך לכך, החלה החברה הראשונה בארץ בייצור דלתות פלדה. מה שהיה דלת כניסה מפלדה הראשונה בארץ. 

דלת כניסה- חלון הראווה של הבית שלכם

דלת כניסה חייבת להיות מאסיבית ובטוחה, עם מנגנון מורכב שלפורצים לא יהיה קל לפרוץ אותו, אבל יש גם מי שרוצה דלת כניסה מעוצבת. זו משווקת היום בדגמים יפים המתאימים לסגנונות שונים של בית. זוהי דלת כניסה עשוי פלדה שמגינה ושומרת על הדירה או הבית מפני פריצה, אבל גם מעוצבת ותורמת לעיצוב הכללי של הבית.

ישנן דלתות כניסה עם בדגמים שונים, בסגנון כפרי, מודרני או קלאסי, כל אחת והעיצוב שלה. עד כמה שטועים לחשוב כי דלתות זה מוצר נישתי צר, מחשבה זו מתבררת כטעות מעיון בקולקציית הדלתות למשל של שריונית.

דגש רב מושם על עיצוב דלת כניסה, על גוונים ועל דגמים שיתאימו לסגנונות בית שונים, כל זה כבונוס על דלת שהיא עמידה וחסינה בפני פורצים.

שמעתם על דלת כניסה שמשמידה את עצמה?

דלת כניסה עם מנגנון השמדה עצמית, זו דלת שכאשר מישהו מנסה לפרוץ אותה, היא משמידה את מנגנון הנעילה שלה, וננעלת בצורה שאיש לא יכול לפרוץ אותה. זהו סוג של פטנט מרחיק לכת, כדי לגרום לכך שהפורץ, לא יוכל בכלל להבין מה קורה בדלת, ואיך מנגנון הנעילה מושמד, ובאין מנגנון נעילה, כמובן שאין לו גם מה לפרוץ.

אין ספק כי כאשר אנשים קונים דלת כניסה, הדבר הראשון שהם חושבים עליו זה שהיא חייבת להיות מאוד מאסיבית, חזקה ועמידה בפני פורצים.

דלת כניסה יכולה גם להיות מעוצבת ומדוגמת בחזית הבית הפרטי שלכם, הדופלקס או הדירה.

דלת כניסה בגוון מרתק

בהתאם לרוח העיצוב הנושבת בבתים הישראלים היום. תוצאה של היחשפות לשווקי חו"ל, טלוויזיה ועוד, כולם רוצים בית מעוצב ובכלל זה גם דלת כניסה מעוצבת. אין שום סיבה להתקין היום בפתח בית, דלת כניסה רגילה, משעממת ובעלת גוון אפרורי. יש היום דלתות כניסה גם מאסיביות, גם כאלה ששומרות על הבית הגנה מושלמת וגם בצבעים נהדרים שיעשו שמחה לכל מיני שנכנס אליכם הביתה.

חשוב להתאים את צבע דלת כניסה לסגנון ולצבעים שיש לכם בבית, אלא אם כן הסגנון שלכם הוא אקלקטי וכזה שלוקח מכל סגנון משהו, והופך אותו ליצירת אומנות. ככה פחות או יותר מוגדר הסגנון הזה.

דלת כניסה מעשה ידי אמן

יש היום בשריונית דלת כניסה שהיא מעשה ידי נפח אמן. מדובר על דלת מאסיבית מפלדה אשר אפשר להזמין אותה בדגם מותאם אישית. יצירת אומנות שמזכירה את הדלתות האומנותיות בחזיתות של טירות וארמונות באירופה. אם אתם רוצים להרגיש נסיכים או מלכים, אתם מוזמנים להזמין דלת כזו לבית שלכם.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה