דלת הזזה –פתרון מעולה לחדרים קטנים - שריונית חסם

דלת הזזה –פתרון מעולה לחדרים קטנים

דלת הזזה היא כל מה שצריך כדי לתחום באופן מודרני, חללים קטנים בבית, או חללים בכלל. מהוות פתרון מעולה לחדרי סטודנטים ולחללים קטנים נוספים, שבשל גודלם המועט, כל פריט הנכנס אליהם, מצריך חשיבה ותכנון. העובדה שהדלת לא נפתחת החוצה או פנימה ולא דורשת מקום בשל כך, היא החוזקה הגדולה של כל דלת הזזה. כך ניתן לחצוץ בין חדר לחדר בדירות שותפים, לשמור על הפרטיות ולהרוויח עוד קצת מקום בחדר. כך ניתן להרוויח עוד מקום בחדר הילדים או בחדר שינה, והן אופטימליות גם מבחינת העיצוב שלהן. דלתות הזזה הן מגמה מאוד בולטת היום והאמת היא שלא רק בחללים קטנים. יש היום ליינים של דלת הזזה מסוגים שונים, בצבעים שונים שרק מוסיף ליתרונות הידועים הבסיסיים שלהן בתור חסכני מקום. יש היום דלתות הזזה המיוצרות בטכנולוגיה משוכללת ומציעות נוחות לצד צמצום שטח הדלת.

דלת הזזה לכיס שבקיר

דלת הזזה לכיס היא דלת, המותקנת בצורה מיוחדת ונכנסת לתוך גומחה בקיר ובעצם מפנה מקום בחדר. בנוסף יש שימוש רחב בדלתות הזזה בחללים כמו: חדרי ילדים שהם בדרך כלל קטנים, יחידות של הורים, יחידות דיור המנצלות כל סנטימטר, חדרי ארונות, משרדים ביתיים, קליניקות, אולמות, חדרי שירותים בתוך חדר השינה, פינת בר בתוך המרתף, חדרי מקלחת ועוד. בעצם דלת הזזה לכיס יכולה להיות בכל מקום בו יש צורך לתחום אזור מסוים. אפשר היום להתאים דלת הזזה לכיס מבחינת סגנון, עיצוב וגודל. בהתאם לסגנון הקיים בבית, הן יכולות להעמיק ולחדד את העיצוב ולתרום את התרומה שלהן לחלל ולאווירה. בדרך כלל המראה של דלתות הזזה הוא מינימליסטי ואסתטי.

פינת עבודה עם דלת הזזה 

עבודה מהבית, היא מגמה בולטת מאוד היום במקצועות שונים. בדרך כלל ההחלטה איפה תהיה פינת העבודה הזאת, נעשית עפ"י המיקום הכי אידיאלי בבית מבחינת אור, שקט ועוד. הרבה פעמים פינת העבודה תהיה חלק מחדר האורחים, או מחדר השינה. כאשר תוחמים חלק מסוים והופכים אותו לפינת עבודה, חשוב להבין  כי האפשרות הכי טובה לתחום אותו ולייצר את הפרטיות והשקט הזקוקים לעבודה, זה להתקין דלת הזזה לכיס או לא לכיס. היא לא תופסת מקום, ואפשר לבחור אותה במגוון של עיצובים וגוונים. דלת הזזה בדרך כלל גם שקטה בפתיחה ובסגירה.

 כל מה שרציתם לדעת על דלת הזזה

  • כיסי הדלת מיוצרים באיכות גבוהה עם מנגנוני גלילה שקטים.
  • אפשר להתאים אותם לכל סגנון מבחינת עיצוב וגוון.
  • דלת הזזה היא פריט משלים לעיצוב מינימליסטי.
  • הן מצוידות במנגנוני הזזה שקטים, אין "טריקות" של דלת הזזה.
  • ניתן להשיג אותן בכל גודל, וכן משקוף תואם.
  • דלת הזזה אידיאלית לבתים בהם מתגוררים אנשים על כיסאות גלגלים, בדרך כלל הפתח שלהן רחב יותר מדלת רגילה.
  • פתרון מושלם לחיסכון במקום.

שני סוגים של דלתות הזזה לכיס

ישנם שני סוגים של דלתות הזזה לכיס. יש דלת חיצונית הנגררת על הקיר. מדובר בכך שכנף הדלת תלויה על מסילה חיצונית בעלת גלגלי סיליקון. היא משווקת עם משקוף תואם שיש בו מערכת מברשות איכותיות, ויש לה קרניז המסתיר את מערכת הגלגלים והמסילה. זוהי דלת בעלת מראה מודרני ומעוצב.

דלת הזזה נוספת היא דלת פנימית, הנכנסת לתוך כיס אלומיניום הנעשה בתכנון מוקדם של הבנייה. כאשר דלת הזזה נכנסת לתוך כיס, היא מאפשרת ניצול יקר של חלל החדר, וחוסכת במקום. גם המסילה שלה שקטה, ויש לה גלגלי סיליקון ומשקוף תואם המשולב במערכת מברשות איכותיות. 

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה