דלת הזזה לכיס- הכי מודרני עכשיו - שריונית חסם

דלת הזזה לכיס- הכי מודרני עכשיו

דלת הזזה לכיס

דלת הזזה לכיס היא סוג של דלת הזזה, אשר נכנסת לתוך שקע חבוי בקיר שמכנים אותו "כיס". בשנים האחרונות, יש חזרה גדולה של דלתות הזזה ודלתות לכיס, משום שהן מתחברות לסגנון האופנה המודרני השולט. דלתות הזזה מעוצבות באופן מינימליסטי ולכן אנשים רבים מעדיפים אותם היום גם בחדרים קטנים וגם בכלל.

דלתות הזזה לכיס ודלתות בכלל, הפכו בעשור האחרון מאלמנט פונקציונאלי להפרדה בין חללים, לאלמנט עיצובי.

כל זה קורה בעידן בו ישראלים רבים נוסעים בעולם, רואים היסטוריה, אדריכלות, תרבות. מבקרים בכל מיני מקומות, מתוודעים לסגנונות עיצוב ורוצים שגם סביבת החיים שלהם תהיה מעוצבת ויפה בעיניהם. היום לא בוחרים רהיטים או דלתות רק כדי שיהיו בבית, היום כל אחד רוצה לעצב את הסביבה בה הוא חי לפי טעמו, כדי ליהנות מכל רגע, לנצל סגנונות של עיצוב ולמצוא את הבית שלו בתוך כל הסגנונות הללו. 

למה לקנות דלת לכיס?

דלת הזזה לכיס ודלתות בכלל, מעוצבים היום באופן כזה שהם הפכו לסוג של "רהיט" לא רק דלת. יש היום דלתות בצבעים שמעולם לא העלנו על דעתנו שייכנסו אלינו הביתה. החל מצבי אדמה וכלה באדום וצהוב. היום בתקופה הזו, הכול מותר והכול יפה. אין ספק שזוהי תקופה אקלקטית מבחינת סגנון. אנשים מקבלים השראה מכל מיני דברים ולפיהם מעצבים את הבית שלהם. אנשים רוצים בבית שלהם גם פריטים נוסטלגיים, אבל גם פריטים מודרניים והערבוב הזה יצר פתיחות בלתי רגילה וטרנדים של ערבוב סגנונות, כאשר הסגנון המוביל הוא "אקלקטי" בגלל הערבוב הזה. הסגנון הזה התחיל בשבדיה והיום הוא מוכר ומאומץ בכל העולם, למרות שאין בית אחד אקלקטי שדומה לבית אחר, כי זה באמת עניין של טעם.

ובתוך כל "המולת" העיצוב הזה, עושות דלתות ההזזה קאמבק גדול כפתרון גם מודרני אבל גם חסכוני לחללים קטנים.

החדרים תמיד קטנים בגלל זה צריך דלתות לכיס

מאז ומתמיד את המטראז' הגדול בבית קיבל חדר האורחים ושאר החדרים קיבלו את המינימום. משום כך תמיד אנשים חשבו על פתרונות לחדרים קטנים. מהר מאוד הבינו שדלתות הזזה הן פתרון מעולה לחדרים קטנים. הן לא נפתחות החוצה או פנימה אלא שיש דלת הזזה לכיס  שנגררת לתוך נישה חבויה בקיר, ולכן אין צורך בחדר עצמו לדלת עם כנפיים.

דלתות לכיס נבחרות בעיקר עבור חדרי ילדים משום שמלבד העובדה שבדרך כלל החדרים האלה קטנים, הן גם יותר בטוחות עבור ילדים שלעתים מתנגשים בדלתות עם כנפיים. כך הדלת נמצאת בתוך הקיר, לא תופסת מקום ולא פוגעת באף אחד.

כאשר בוחרים בדלת לכיס יש כמה שלבים שצריך לעשות עד שמתקינים אותה, אבל בסופו של דבר תהיה לכם דלת מודרנית, שנוסעת חלק ולא מרעישה. נכנסת לתוך נישה בקיר ומתפקדת מצוין.

לפני ההתקנה של דלת לכיס, מוזמן טכנאי הדלתות להתקין את הקונסטרוקציה. עליה ילביש שיפוצניק מבנה מטיח או מחומר גלם אחר, אחר כך מביע שוב טכנאי הדלתות ומתקין את הדלת והמשקוף.

כיצד לבחור דלת לכיס?

דלתות הזזה וגם דלת הזזה לכיס, הן אידיאליות לחללים קטנים, חדרי אמבטיה מקלחת, חדרי ארונות ועוד. הן מחליקות פנימה בשקט ויש מהן היום דגמים יפים ומודרניים וצבעים שונים. חשוב להבין שאם אתם רוצים לבחור דלתות, מעבר לבחירה עיצובית, שימו דגש על המותג והמוניטין. חשוב לקנות דלתות כחול לבן, כי הן עומדות בתו תקן. דלתות שמגיעות מחו"ל עומדות בו באופן חלקי בלבד, ואף פעם אתם לא יודעים מה אתם קונים.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה