דלת אקוסטית – כי הילד מתופף - שריונית חסם

דלת אקוסטית – כי הילד מתופף

דלתות במבצע

בואו נודה על האמת. בכל בית יש קצת רעש. קצת זה בסדר, אבל מה קורה אם הילד שלכם מתופף, והכנסתם לו מערכת תופים לחדר. איך שאר בני הבית ישרדו את התרגולים שלו. כלומר- חשוב שהוא יתרגל אבל כשהוא יעשה את זה, אתם לא תוכלו לעשות כלום מלבד להקשיב לו.


גם כנר יעשה רעש בבית, בוודאי חצוצרן או ילד שלא מנגן על כלום אבל משחק בפלייסטיישן. זה גם מרעיש. אז איך עושים הפרדה בין הרעש לבין השקט בבית. הפתרון- דלת אקוסטית שתמנע את מעבר הרעש מחדר לחדר.


דלת אקוסטית כזו צריכה להיות מותקנת בכל חדר בבית, ואגב בלי שום קשר אם יש מתופף בבית או לא. פרטיות זה דבר חשוב מאוד ואם הרעש בבית עובר מחדר לחדר, אתם חייבים דלת אקוסטית. זה לתרום לפרטיות ולשקט שלכם.


אם בעבר רק עשירים יכלו להצטייד בדלתות אקוסטיות, היום גם לחברת שריונית, המובילה בתחום הדלתות בארץ, יש דגמים של דלתות אקוסטיות המצטיינות במניעת רעש ומטרדי רעש.

גרים ליד הכביש? אתם חייבים דלת אקוסטית 4015

דלת אקוסטית היא דלת לכל דבר רק שהיא מבודדת ולכן היא מתאימה גם להסרת רעשים. לשריונית יש דלת עם בידוד אקוסטי מ-1 דציבל ועד 38 דציבלים היא מצוידת בשני מעטי פלדה בעובי של 1.25 מ"מ, מצופים באבץ ויש לה שלושה צירים שכל אחד מהם יכול לעמוד בעומס של 80 ק"ג. יש גם אינסרט שמאפשר להתאים את גובה הדלת וגם ניתן להוצאה. בתחתיתו יש מברשת המונעת כניסה של חרקים ולכלוך. עובי כל כנף הוא 52 מ"מ. הדלת צבועה בתנור או משווקת גם עם ציפוי PVC, ויש להשיג אותה בגוונים שונים כפי שמופיע בקטלוג של שריונית.


הבידוד של הדלת הוא צמר סלעים. זהו חומר תרמי ומבודד וגם מונע רטט בדלתות אקוסטיות. בנוסף לכל היתרונות הדלת הזו היא בטוחה ומגנה על כל חדר ובית. ויש גם דלתות כניסה אקוסטיות.
המגוון הרחב של צבעי הדלתות, מאפשרים לכם היום להתאים את צבע הדלת לסגנון העיצוב שיש לכם בבית. אתם יכולים לבחור בכחול או אפור, או צבעי אדמה ואפילו אדום.

מי השכנים שלכם?

כאשר אתם קונים בית או דירה, אתם לא יכולים לדעת מי יהיו השכנים שלכם. לפעמים זה עלול להיות רע מאוד. אם השכנים שלכם קולניים, הבן שלהם מחצצר, והבעל אוהב לראות כדורגל בקול רם, סביר להניח שתצטרכו ללכת עם אטמי אוזניים בבית או פשוט להתקין דלת אקוסטית, ואז אפילו תתחילו לחבב אותם. גם אם הם רק צועקים, הם עלולים לגרום לכם לנזקי רעש ואלה נגרמים כתוצאה מחשיפה רצופה לרעש.


חשוב לומר כי בעבר לא היו דלתות אקוסטיות, כי רעש הוא חלק מהמציאות המודרנית. יש כלי תחבורה, תעשיה, כבישים, מכשירים חשמליים. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים חושבים על ההשפעה השלילית של הרעש עליהם. זה עלול להזיק פיסית וגם פסיכולוגית. חשיפה לרעש עלולה גם לגרום לירידה בשמיעה. זו הסיבה שגננים למשל חובשים אוזניות, משום שרוב המכשירים בהם הם משתמשים עושים רעש בלתי נסבל.
אם אתם גרים ליד אזור תעשיה, בית ספר, ליד כביש ראשי ו מתנ"ס אתם חייבים דלת אקוסטית שתאפשר לכם לחיות את החיים שלכם בשקט בלי כל הרעש הזה ותיצור לכם את הפרטיות והשקט שלכם. זה לא סביר להסתובב עם אטמי אוזניים, אבל זה סביר להתקין בכל הבית דלתות אקוסטיות משוכללות.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה