דלתות פנים מעוצבות - כל הטרנדים מהשנים האחרונות - שריונית חסם

דלתות פנים מעוצבות – כל הטרנדים מהשנים האחרונות

דלתות פנים מעוצבות

דלתות הפנים המשמשות אותנו לצרכי תיחום של חדרי המגורים והעבודה בשטח הבית, הדירה או המשרד, עברו דרך ארוכה משנות ה- 80 וה- 90 של המאה החולפת ועד היום. כיום, תוכלו למצוא היצע הולך וגדל של דלתות פנים מעוצבות המגיעות בסגנונות עיצוב שונים ובצבעים בכל צבעי הקשת. אם בעבר התייחסו אל דלתות הפנים כאמצעי פונקציונאלי לצרכי תיחום חללים וחדרים שונים בסביבת המגורים, כיום אנו מתייחסים אליהן כאלמנט עיצובי לכל דבר ועניין, ומכאן גם ההיצע הגדול, המרשים והאיכותי של דלות הפנים הממתין לכם בכל קולקציית דלתות המשווקת על ידי כל יצרן, יבואן או משווק דלתות פנים מוביל בתחומו.

דלתות פנים מעוצבות – מה חשוב לדעת?

דלתות פנים מעוצבות הן למעשה הגדרה כוללת לכל סוגי הדלתות היכולות לשמש אותנו לצרכי תיחום חללים וחדרי פנים, החל מדלתות כנף אחת, דרך דלתות כנף וחצי ועד לדלתות שתי כנפיים הנפתחות לשני צדדים ודלתות הזזה. דלתות אלו מיוצרות כיום מחומרי גלם איכותיים כגון: עץ מלא או מעובד, אלומיניום, MDF, פולימר וחומרים פלסטיים ופולימריים נוספים, כאשר חלק מהדלתות המשווקות כיום בקטגוריית דלתות פנים מעוצבות הן דלתות המגיעות בשילוב של מספר חומרי גלם מהם מיוצר גוף הדלת, מילוי הדלת וציפוי הדלת. בהגדרה של דלתות פנים מעוצבות המיוצרות משילוב של חומרי גלם, תוכלו למצוא גם דלתות עץ מלא או דלתות אלומיניום בהן מופיעים חלונות אשנב מזכוכית.

טרנדים מובילים בתעשיית דלתות פנים

דלתות פנים מעוצבות הן בראש ובראשונה דלתות פנים איכותיות המגיעות בסגנונות עיצוב שונים, כאשר בין יתר הסגנונות המובילים של השנים האחרונות תוכלו למצוא את הסגנון ההייטקיסטי המתאפיין ברמת גימור של טכניקת צביעה בתנור, סגנון הווינטג" המתאפיין במראה של דלת עץ עם עיטורים או דלת בציפוי דמוי עץ משופשף, הסגנון האלגנטי המשלב בתוכו פסי רוחב המיוצרים מניקל או אלומיניום והסגנון הכפרי שהוא למעשה הגדרה כוללת לדלתות פנים המיוצרות מעץ מלא.

להלן מספר טרנדים מובילים מהשנים האחרונות בכל הנוגע לעיצוב דלתות פנים בהתאם לחומר הגלם ממנו מיוצרת הדלת:

  • דלתות פולימר הניתנות לצביעה אחידה בכל צבע אפשרי המועדף עליכם מתוך מניפת הצבעים המוצעת לכם על ידי ספק הדלתות
  • דלתות אלומיניום המשלבות בתוכן פסי ניקל לרוחב או לאורך
  • דלתות עץ מעובד/עץ מלא המשלבות בתוכן חריטות וגילופים מיוחד
  • דלתות מסגרת המשלבות בין מסגרת עץ או אלומיניום לבין זכוכית מחוסמת בגוונים שונים לצד טרנדים אלו חשוב לציין טרנדים מובילים הבאים לידי ביטוי בסוגי המנעולים המותקנים בדלתות הפנים, כאשר אחד מסוגי המנעולים הטרנדים ביותר הוא מנעול מכני שקט הדומה בפעולתו למנעול חשמלי המופעל על ידי קודן אך ללא קודן וללא הזמזום החשמלי הנשמע כאשר פותחים או סוגרים את הדלת.

דלתות פנים מעוצבות בהתאמה אישית

ספקי דלתות פנים מובילים בתחומם, מאפשרים לכם ליהנות כיום מהאפשרות לייצור דלתות פנים מעוצבות בהתאמה אישית מלאה הבאה לידי ביטוי בדרישות הספציפיות שלכם בנושאים שונים כגון: רמת בידוד תרמי ועמידות של הדלת מפני נזקי מים, רמת בידוד אקוסטי, וכמובן, הסגנון העיצובי של הדלת, רמת הגימור שלה, משקלה ונוחות התפעול בכל הנוגע לפתיחתה וסגירתה.

מה חשוב לדעת על חומרי הגלם מהם מיוצרות דלתות פנים מעוצבות?

כאשר מדברים על חומרי גלם מהם מיוצרות דלתות פנים מעוצבות, חשוב להתייחס למספר אלמנטים מרכזיים המשפיעים על איכויות הדלת ועמידותה לאורך זמן. דלתות פנים פולימר לצורך העניין הן דלתות עמידות בפני מים ולחות והן מתאפיינות במשקל קל יחסית. כפועל יוצא מכך, דלתות פנים פולימריות מותאמות בעיקר לחדרים רטובים. מנגד, חשוב לציין את העבודה שהדלת הפולימרית איננה מצטיינת בכל הנוגע לרמת הבידוד האקוסטי ולכן היא פחות מתאימה לחדרי שינה של בני נוער ויחידות הורים. לעומתן, דלתות פנים המגיעות עם מילוי מסוג פלקסובד וציפוי מסוג פולימר הן דלתות פנים בעלות רמת בידוד בגובהה גם בהיבט התרמי וגם בהיבט האקוסטי. ומה בנוגע לדלתות עץ מלא או מעובד אתם שואלים? ובכן, דלתות עץ מלא הן הדלתות היקרות והיוקרתיות ביותר בקטגוריית דלתות פנים מעוצבות, אך הן אינן מותאמת לכל סביבת מגורים לנוכח מספר חסרונות עיקריים: דלתות אלו אינן עמידות למים, הן בעלות משקל גבוה יחסית ולכן אינן יכולות להתאים לחדרי ילדים ומעבר לכך הן מחייבות תחזוקה שוטפת.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה