דלתות פנים מעוצבות – הדרך הקלה לעצב את הבית - שריונית חסם

דלתות פנים מעוצבות – הדרך הקלה לעצב את הבית

דלתות פנים מעוצבות

היום, כל אחד ואחת שיש להם פינטרסט, אינסטגרם ונטפליקס הפכו למעצבי פנים. קל מאוד לזהות טרנדים בעולם העיצוב וההום סטיילינג וליישם אותם בבית שלכם. בין אם זה עיצוב נורדי, כפרי, מודרני או בכלל וינטג׳, יש היום כל כך הרבה דרכים לקבל השראה, רעיונות וטיפים לעיצוב הבית. אחת הדרכים המעניינות והפשוטות לעצב את הבית היא באמצעות דלתות פנים מעוצבות. לשנות את דלתות החדרים בבית יכול לעשות פלאים לאווירה של כולו.

בדירות ובתים ישנים בישראל בדרך כלל הותקנו דלתות עץ או סיבית בצבעים כהים, מעמיסים וכבדים, שהמנגנון שלהן בדרך כלל נהרס די מהר ובכלל הן לא הכי עמידות. לא הרבה חושבים על הפתרון הדי פשוט של להחליף את כל הדלתות בדלתות חדשות, מודרניות ואיכותיות על מנת לשנות את התחושה בכל הבית.

דלתות פנים מעצבות כל חלל

באמצעות דלתות פנים ניתן לשנות את הפנים של כל חלל ולא רק דירה או בית. גם המשרד או הקליניקה שלכם יכולים לקבל מראה חדש, נקי ונעים באמצעות דלתות פנים מעוצבות. ההיצע של היום מאפשר לכם לבחור דלתות בעיצובים שונים ולהתאים אותם לסגנון שלכם. גם אם תרצו דלת בצבע שמח ולא שגרתי תוכלו להתאים את הצבע אישית, בצביעה בתנור.

אין ספק שחלק חשוב בעיצוב הבית היא היכולת להתאים כל פרט ופרט אישית – לצרכים, לסגנון ולאווירה שלכם. גם את דלת הפנים של חדר השינה שלכם ניתן להתאים לכם אישית – את הצבע, הפירזול, המנגנונים והמידות. גם דלת הפנים שלכם יכולה להיות פרט דקורטיבי שיסב לכם הנאה רק מלהסתכל עליו.

סוגים של דלתות פנים

דלתות פנים מעוצבות יכולות להיות עשויות מפולימר, סוג של פלסטיק העמיד בפני נזקי לחות ומים. דלתות פולימר בדרך כלל יותקנו בחדרי אמבטיה ושירותים, משום שבחדרים אלה ישנה לחות מוגברת בכל ימות השנה והדלת צריכה לעמוד בשימוש של החדר בו היא מותקנת. בדלת פולימרית תמיד כדאי לוודא שגם המשקוף עשוי פולימר, וכך נשמרת התקינות של המנגנונים. משקוף שיתנפח, למשל, יכול ליצור בעיה בסגירת הדלת בצורה חלקה ונעימה.

דלת הזזה היא דלת מצוינת שיכולה להכניס עניין לבית או למשרד. בחדר אמבטיה של יחידת הורים למשל, דלת הזזה יכולה גם לחסוך לכם שטח יקר ערך בתוך היחידה וגם להוות פרט עיצובי מרשים. במשרד דלת הזזה יכולה לשמש כדלת האחידה של כל המשרדים הקטנים. דלת כזו לא תופסת מקום ומייצרת מראה מתוחכם ונקי יותר.

איך דלת יכולה להיות מעוצבת?

את דלתות הפנים ניתן לסגנן עם אלמנטים עיצוביים, כמו למשל חריטות גיאומטריות ליצירת מראה מתוחכם. ניתן להגיע למראה אסתטי באמצעות חריטות מאוזנות על גבי כל אורך הדלת, או מראה יותר משחקי עם חריטה יותר עגולה. מראה קלאסי ואירופאי ניתן להסיג עם מסגרות השקועות בתוך הדלת, היוצרות פאנלים. דלתות פנים מעוצבות יכולות להיות עשויות גם מעץ, למי שחובב את המראה הכפרי או את מראה הוינטג׳. וכמובן שגם בדלתות מעץ ניתן לשלב מסגרות ליצירת מראה צרפתי. דרך נוספת להכניס עניין וחיים בדלת שלכם היא להוסיף חלון עם זכוכית חלבית, במיוחד לדלת חדר האמבטיה או השירותים על מנת להעביר אור בין החללים.

זכרו כי דלתות פנים מעוצבות צריכות בין היתר גם לשמור על הפרטיות שלכם ולכן חפשו דלתות אקוסטיות ומבודדות. בנוסף, גם אם הן דלתות של חדר השינה, הן צריכות לעמוד בנזקי המים של הספונג׳ה ולכן להיות עשויות מחומרים אמידים.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה