דלתות פנים - מותאמות לסגנון - שריונית חסם

דלתות פנים – מותאמות לסגנון

בשני העשורים האחרונים, עם היציאה המתמדת של ישראלים לחו"ל, ביקור בשווקים בינלאומיים, ההיחשפות לסדרות טלוויזיה ותוכניות עיצוב, המודעות לעיצוב הבית הלכה וגדלה לממדים שכל בית ישראל היום מזכיר בית באירופה או בארה"ב.

מדובר על עיצוב פנים נטול גבולות, בניסיון ליצור סביבת חיים בסגנון שמתאים לבעלי הבית. היום זה לא מספיק שיש לך בית גדול או קטן, כלומר- קורת הגג הזו בהחלט הפכה למושא החלומות של רבים.

הם נעזרים במעצבי פנים, אדריכלים ומדובר לא רק על בתים פרטיים אלא גם על דירות. בעזרתו של מעצב פנים, אפשר לקחת היום דירה קטנה של 50 מ"ר ולהפוך אותה לפנינה של עיצוב ויופי.

דלתות פנים, גם הן הפכו למוקד של טעם טוב ולא רק כמחיצה המפרידה בין חדרים.

מה הסגנון שלכם?

יש משהו מאוד מבלבל בשפע הרעיונות והעיצובים. לכן החיבור עם מעצב פנים או אדריכל צריך להיות בהתבסס על כך, שלבעל המקצוע הנבחר יש טעם דומה לשלכם, הוא עיצב דברים דומים למה שאתם רוצים. את זה תוכלו לדעת מגלישה באתר שלו. תוכלו לבקש ממנו תמונות של בתים שהוא עיצב, ולהתרשם אם זה הטעם שלכם, ואם זה החלום שלכם. עיצוב של בית, הוא לא רק פיזי, הוא מכניס לתוך הבית אווירה והשראה שאתם רוצים שיהיו הנוף היום יומי שלכם, ולכן יש משמעות לטעם ולרעיונות של מעצב הפנים שתבחרו, לרעיונות ולבית שאתם רואים בעיני רוחכם.

בדרך כלל צריך לחשוב לא רק על היופי של הבית אלא גם על הפונקציונאליות שלו, שצריכה להתאים לסגנון שלכם. הוא יכול להיות מודרני, כפרי, אקלקטי, סקנדינבי, בוהו שיק, סגנון טוסקנה וסכנון קלאסי.

בטוח שגם את דלתות הפנים אתם צריכים לתת למעצב הפנים שלכם לבחור.

שנות ה-60 וה-70 – דלתות פנים וינטאג'

שנות ה-60 וה-70 מתאפיינות ברוח התקופה בטכסטיל, ריהוט ואקססוריס מיוחדים, כאשר הדגש היה על צבעוניות עזה כמו צבעים כתום, טורקיז, ירוק, הרבה חום ועוד. הרבה עבודות קרמיקה ועבודות רקמה, כמו שמי שחי באותה תקופה והפך את התרבות לחלק מהעיצוב ואלה הם ההיפים שהיו בעד אהבה ושלום ובטח שלא מלחמה.

הבית של השנים ההן היה מלא בצבעוניות של שלום, והדלתות למי שזוכר, היו לא פחות מיצירת אומנות.
דלתות פנים של השנים ההן היו גדולות ורחבות, עם אלמנטים מעוצבים כמו, דלת מעוצבת עם דגם עליה, חלון לאורכה, או חלון למעלה וגם סורג פרזול, כי בכל זאת צריך היה לשמור על הביטחון בבית.

היום יש קאמבק גדול מאוד לסוג זה של דלתות פנים האהובים על חובבי הווינטאג'. אלה הן דלתות פנים עם נוכחות, עם טאץ' של עבודת יד והן בהחלט מותקנות היום בהרבה מאוד בתים בארץ, בליין של דלתות פנים המביא את שנות הווינטג' בגרסה טכנולוגית מפותחת של דלתות.

דלתות אדומות או צהובות

צבעי דלתות מיתולוגיים כמעט של כל בית בישראל היו תמיד לבנות. המהפכה הכי גדולה הייתה שפתאום שמו לב לעיצוב והתקינו גם דלתות מעץ טבעי. בזמנו זו באמת הייתה סוג של "מהפכה". אבל אין ספק שאם הדלתות היו מדברות, הן היו עושות את זה היום בדגמים מרהיבים בסוגים שונים של דלתות פנים. מסגסוגת מתכת, מפולימר, דלתות כניסה בטוחות וגם יפות והצבעים- החל מלבן, שמנת, עובר דרך כל פלטת הצבעים והגוונים.

אתם יכולים לבחור דלתות פנים אדומות או צהובות או בכל גוון אחר שמתכתב עם העיצוב שלכם בבית.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה