דלתות פנים- מגמות קולקציית 2020 - שריונית חסם

דלתות פנים- מגמות קולקציית 2020

דלתות כניסה

עולם הדלתות עבר מהפכה גדולה בשנים האחרונות. מדלת שהתפקיד שלה היה לקבוע את תחום הכניסה לכל חדר בבית, היא הפכה לאלמנט מעוצב שכדאי להשקיע בו, לא פחות מבחירת רהיט הביתה ויש בכך הרבה צדק. בסופו של דבר את הדלתות רואים בדיוק כמו שרואים את הרהיטים, יתרה מכך הבחירה לא צריכה להיות נטו דלת. היום בעידן שיש דגמים שונים, אפשר להתאים את הדלתות לעיצובים שיש בבית, להרוויח עוד פריט מעוצב.


יש כמה מגמות לדלתות היום בקווי הסגנון שלהם. יש דלתות המעוצבות כרטרו, ומזכירות את דלתות הוינטאג' של שנות החמישים והשישים. דלתות גדולות, אולי אפילו שתיים, עם חלון באמצע או למעלה וסורג. דלת מאוד תמימה שגם מדגישה את הלך הרוחות שהיה בזמנו. אנשים לא פחדו מפורצים או גנבים. העבריינות הזו החלה עם קבוצות טרור פלסטיני שמצאו בבתי היהודים שלל רב. בדיוק אז גם החלו בפיתוח דלת הפלדה הראשונה, שהכוונה שלה הייתה באמת למנוע את הפריצות שהחלו להתרחש מדי יום במקומות שונים בארץ.


דלתות פנים בסגנון רטרו אפשר להשיג במגוון רחב של דגמים וגוונים.

דלתות פנים מעוצבות בסגנון מודרני

משפחה שלמה של דלתות פנים מעוצבות בסגנון מודרני, מובילה את קולקציית דלתות 2019 של שריונית. מדובר דלתות שעומדות בכל הפרמטרים הגבוהים של דלתות איכות, ובנוסף לכך מציעות דגמים ייחודים שמתאימים לסגנון המודרני ששולט היום ברוב הבתים.


הסגנון הקלאסי יש לומר, מפנה אט אט את מקומו לסגנון אורבני, חדשני בקווים ישרים, כאשר בולטים בו הפשטות, הנוחות והיעדר הקישוטים והפיתוחים כמו שראינו בעבר בדלתות עתיקות. דלתות פנים הן חלקות ופשוטות ומשווקות במגוון רחב של צבעים ותת גוונים, שמתאימים לפלטת הצבעים שמרכיבה היום כל בית מבחינת ריהוט, חיפויי קירות ועוד.


הן משתלבות בכל משרד מודרני, בית או דירה ואפשר להזמין אותן גם בהזמנה מיוחדת במידות לא סטנדרטיות.


אם אתם צריכים לקנות דלתות לכל הדירה, שווה לכם להגיע לאולם התצוגה של שריונית ולבחון את הקולקציה החדשה.


נגד טרמיטים, עמידות למים ויציבות

דלתות עץ נראות מאוד יפה, אבל יש בעיה אחת אתן ובעיקר בארץ. מסתבר שמי ששופך הכי הרבה מים כשהוא מנקה את הבית, הם הישראלים והם עושים את זה גם על הדלתות. המטרה נהדרת, התוצאה לא טובה. דלתות עץ סופגות את המים, נרקבות, נסדקות ומתפרקות. לכן דלתות פנים אפשר למצוא היום מסגסוגת מתכת ייחודית שהופכת אותן לעמידות בפני מים וגם טרמיטים שיודעים לחדור לכל דלת עץ.


יותר לא תצטרכו לחשוב כמה מים שפכתם כשניקיתם את הרצפה, והאם היא ניזוקה. תוכלו פשוט לנקות את הבית ולדעת ששום דבר לא יקרה לדלת הזו כי היא עשויה ממתכת. הדלתות הללו בהחלט נותנות פתרון מצוין לכל בית. אפשר להתקין אותן בחדר שינה, בחדר ילדים, בחדר האמבטיה ובחדר הארונות. הטריקה שלהן חלקה, והן לא משמיעות רעש. אפשר להזמין אותן גם עם משקוף פולימרי, שעשוי מחומר מעבדתי ועמיד נגד מים.


כדי לבחור בדלתות פנים טובות ואיכותיות, אנו ממליצים לכם לגלוש ברשת ולהיכנס לאתר של שריונית, מה מוצעים לכם קולקציות הדלתות המהוות את המילה האחרונה בתחום. דלתות מסגסוגת מתכת, דלתות כניסה, דלתות ביטחון, דלתות אש וכל דלת אחרת לה אתם זקוקים.


בכל מקרה תוכלו למצוא באולם התצוגה את כל סוגי הדלתות תחת קורת גג אחת ולחסוך לכם התרוצצויות.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה