דלתות פנים - כל הטרנדים המובילים לשנת 2022 - שריונית חסם דלתות לבית

דלתות פנים – כל הטרנדים המובילים לשנת 2022

דלתות פנים

בונים או מחדשים את סביבת המגורים? זה הזמן להתעדכן בכל הטרדנים הבולטים לשנת 2022 בקטגוריית דלתות הפנים.

דלתות פנים המיועדות לצרכי תיחום חדרי מגורים או עבודה בשטח הדירה, הבית או המשרד, הן הגדרה כוללת לעשרות דגמים עיצוביים של סוגי דלתות שונים כגון: דלתות כנף המגיעות בגודל סטנדרטי של 206 ס"מ גובה ורוחב משתנה של 60 עד 90 ס"מ, דלתות הזזה הניתנות להתקנה על גבי מסילה ייעודית ו/או הנעה לתוך כיס ייעודי בקיר ודלתות קו אפס המיושרות לקיר ומאפשרות לכם לייצר חזית כניסה מרשימה. בשנים האחרונות, הודות לפיתוחי טכנולוגיה בתעשיית ייצור דלתות, מושם דגש מקצועי על ייצור דלתות פנים איכותיות המאפשרות לכם ליהנות מעמידות מקסימאלית בפני מים ומזיקים, רמת בידוד תרמי גבוהה ורמה גבוהה של בידוד אקוסטי.

דלתות פנים – כל הטרנדים המובילים מהשנים האחרונות

לצד הטכנולוגיות המתקדמות שנועדו לשפר את איכות הדלתות, בכל תהליך ייצור במהלך השנים האחרונות מושם דגש מקצועי על ההיבט העיצובי של הדלתות, כאשר בין עיצובי דלתות פנים שהפכו לטרנדים בשנים האחרונות תוכלו למצוא:

  • דלתות פנים מעוצבות המשלבות בתוכן אשנב חלון מזכוכית מחוסמת
  • דלתות פנים מעוצבות ברמת גימור של צביעה אלקטרוסטטית בתנור במבחר גדול של גוונים לבחירת הלקוח
  • דלתות פנים המשלבות בתוכן פסי ניקל ואלומיניום
  • דלתות פנים בהדפס ויניל בהתאמה אישית

ודגמים נוספים של דלתות פנים מעוצבות.

דלתות פנים – הטרנדים המובילים לשנת 2022

במהלך שנת 2022 אנו צפויים להמשך ישיר של הטרנדים המובילים מהשנים האחרונות עם מספר שדרוגים בכל הקשור להיקף דגמי דלתות הפנים המעוצבות. כמו כן, אנו צפויים למספר טרנדים חדשים שילוו אותנו החל מהשנה הקרובה למשך השנים הבאות וביניהם: דלתות פנים מחורצות לאורך ולרוחב, דלתות פנים בצבעים דומיננטיים, דלתות המיוצרות מסגסוגת מתכת קלה עם חיפוי עץ דקורטיבי ודלתות עם הדפסי ויניל בהשראת הקו העיצובי של חלל המגורים. טרנד נוסף העתיד ללוות אותנו בענף דלתות פנים במהלך השנים הקרובות קשור לשיטת ההתקנה המאפשרת התקנת דלתות פנים קו אפס. דלתות אלו מאפשרות לכם ליהנות בין היתר מדלתות פנים מוגבהות בגובה של עד 240 ס"מ!!! כאשר עיצוב הדלת ניתן להתאמה אישית עם קיר החזית בכניסה לחדר המגורים וזאת באמצעות חיפוי דקורטיבי אחיד הממשיך את הקו העיצובי של הדלת אל מעבר לגבולותיה.

מה חשוב לבדוק כאשר רוכשים דלתות פנים מעוצבות?

ההיצע ההולך וגדל של דלתות פנים מעוצבות מחייבת אתכם להתייחס בראש ובראשונה לאיכויות הדלתות בכל הנוגע לעמידותן, רמת הבידוד התרמי והאקוסטי שלהן ולנוחות תפעולן בהתאם לחדר המגורים בו הן מותקנות. ברכישת דלתות פנים לחדרי ילדים ובני נוער לצורך העניין, חשוב ומומלץ לשים דגש על משקל הדלת ואופן נעילתה וכאשר רוכשים דלתות פנים לחדרי רחצה או אמבטיה, חשוב לשים דגש על נושא עמידות הדלת לכל אורכה בפני נזקי מים ולחות. מעבר לנושאים הטכניים הקשורים למפרט הדלתות, חשוב להתייחס לנושא האחריות המוענקת לכם על הדלתות והיקף האחריות.

דלתות הזזה מעוצבות

עד לפני מספר שנים, התקנתה של דלת הזזה בסביבת המגורים נועדה בעיקר לחדרים בהם מפתח הכניסה היה קטן ביחס למפתחי הכניסה בחדרי המגורים האחרים. בשנים האחרונות, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של דלתות הזזה מעוצבות המותאמות גם לחדרים עם פתחים גדולים יחסית, כאשר שיטת ההתקנה מתאפשרת גם באמצעות התקנה חיצונית במסגרתה הדלת נעה על גבי מסילה מקבילה מעל הקיר וגם באמצעות כיס ייעודי בתוך הקיר. בשיטת הכיס הייעודי, התקנת דלתות ההזזה מחייב הליך תכנון מקדים בשלבי הבניה או השיפוץ של סביבת המגורים. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של דלתות הזזה מעוצבות הניתנות גם להתקנה חיצונית וגם להתקנה באמצעות כיס ייעודי, כאשר מספר הדגמים העיצוביים הממתין לכם בקטגוריית דלתות הזזה מעוצבות אינו נופל ממספר הדגמים הממתינים לכם בכל סוגי דלתות הפנים האחרות, לרבות, דלתות פנים כנף אחת בגודל סטנדרטי, דלתות פנים מוגבהות בהתקנה נסתרת (דלתות פנים קו אפס) ודלתות פנים כנף וחצי או כנף כפולה לפתחי חדרים גדולים במיוחד.

מחפשים אחר דלתות פנים מעוצבות המתכתבות על כל הטרנדים המובילים לשנת 2022? הגעתם לשריונית חסם – נשמח לעזור לכם.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה