דלתות פנים - לפני רכישה - שריונית חסם

דלתות פנים – לפני רכישה

דלתות פנים

נדרשים לרכישה של דלתות פנים? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא חמישה דברים שחשוב לבדוק כאשר רוכשים דלתות פנים

דלתות פנים הן הגדרה כוללת לכל סוגי הדלתות המותקנות בתוך חלל הפנים של הדירה, הבית או הסביבה המשרדית, כאשר בחירת דגם כזה או אחר של דלת פנים, מומלץ שתעשה בהתאם למספר מאפיינים הקשורים גם לאיכויות הדלת וגם לצרכי השימוש היומיומיים שלכם בדלתות הפנים. לפניכם, רשימה של 5 דברים שחשוב לבדוק כאשר ניגשים לרכוש דלתות פנים:

חומר הגלם ממנו מיוצרות הדלתות

דלתות פנים מיוצרות מחומרי גלם שונים הכוללים בין היתר: דלתות עץ מלא, דלתות מעץ מעובד, דלתות אלומיניום, דלתות זכוכית ודלתות המיוצרות מחומרים פולימריים. חומר הגלם ממנו מיוצרת הדלת, משפיע על מספר פרמטרים מרכזיים כגון: עמידות הדלת לאורך זמן ומשקל הדלת. לפיכך, בחירת חומר הגלם חייבת להיעשות בהתאמה לצרכי המגורים, כאשר דלתות עץ מלא לצורך העניין הן דלתות כבדות משקל אשר אינן מותאמות לחדרי ילדים ובני נוער לצורך העניין.

רמת הבידוד האקוסטי והתרמי של הדלתות

כאשר רוכשים דלתות פנים חשוב להתייחס לרמת הבידוד האקוסטי שלהן וזאת בהתאם לצרכי הבידוד ורמת הפרטיות הנחוצה לכם. רמת הבידוד האקוסטי נקבעת בהתאם לסוג המילוי המותקן בגוף הדלת, כאשר בין יתר סוגי המילויים הנפוצים ביותר תוכלו למצוא: מילוי כוורת, מילוי פלקסבורד, מילוי מסוג פולימר, ומילוי צמר סלעים הנחשב למבודד האקוסטי הטוב ביותר בקטגוריה.
פרמטר נוסף המשפיע על רמת הבידוד האקוסטי של דלתות הפנים הוא עובי הדלת, כאשר דלתות בעובי של 440 מ"מ יספקו לכם רמת בידוד אקוסטית סבירה. בכל הנוגע לרמת הבידוד התרמי של דלתות הפנים חשוב לציין שישנן דלתות פנים עמידות למים ברמה של 100%. דלתות אלו מיוצרות מחומרים פולימריים ו/או מגיעות עם ציפוי פולימרי המגן על הדלת מפני רטיבות ולחות לאורך זמן.

אופן תחזוקה וניקוי הדלתות

דלתות פנים בדומה לכל אלמנט עיצובי אחר בסביבת המגורים, חשופים לסימני שחיקה וכתמי לכלוך כאלו ואחרים, ולכן, חשוב לבדוק את אופן תחזוקת הדלתות וצרכי הניקוי של כתמים וסימני שחיקה כאלו ואחרים. נושא זה חשוב במיוחד למשפחות עם ילדים קטנים הנוהגים לקשקש על קירות הבית ומתקני הבית השונים.

אופן התקנת הדלת

דלתות פנים ניתנות להתקנה בהתאם למספר שיטות התקנה נפוצות הנקבעות בין היתר בהתאם לסוג הדלת בה בחרתם, כאשר בין יתר סוגי ההתקנות תוכלו למצוא: התקנה של דלת הזזה לכיס ייעודי ו/או התקנה חיצונית, התקנה של דלתות כנף בשיטת ההתקנה הנסתרת (קו אפס), התקנת דלתות פנים עם משקוף עגול ו/או משקוף ישר ושיטות התקנה נוספות. חשוב לציין שעלויות ההתקנה הן עלויות נפרדות מעלות רכישת הדלתות ולכן חשוב לברר את עלויות ההתקנה לכל אחד מסוגי הדלתות בהם בחרתם.

זהות הספק 

כאשר רוכשים דלתות פנים יש להתייחס לזהותו של הספק והניסיון המקצועי הועמד לרשותו בכל הנוגע לתהליכי עיצוב וייצור דלתות. רכישה מספק מנוסה ומקצועי בתחומו, תאפשר לכם ליהנות מהיצע גדול ומגוון של דלתות פנים ותאפשר לכם ליהנות מאחריות על המוצר אותו רוכשים.

דברים נוספים שחשוב לבדוק כאשר רוכשים דלתות פנים

בנוסף לחמשת הנושאים המופיעים לעיל, רכישת דלתות פנים מומלץ שתעשה בהתאם לסגנון העיצובי המועדף עליכם והתאמתו לעיצוב הכללי של סביבת המגורים. ברוב המקרים, נהוג לרכוש דלתות פנים בעיצוב אחיד לכל אחד מחדרי המגורים. נושא נוסף שחשוב להתייחס אליו בעת רכישת דלתות פנים הוא סוג מנגנוני הנעילה המותקנים בגוף הדלת והתאמתם לצרכי הנעילה הנחוצים לכם.

ומה בנוגע לעלות הדלתות?

עלותה של כל דלת פנים נקבעת בהתאם לסוג הדלת, גודלה, חומרי הגלם ממנה היא מיוצרת והסגנון העיצובי של הדלת. ברוב המקרים, מדובר ברכישה כמותית של מספר דלתות פנים בהתאם למספר החדרים בשטח הבית, הדירה או המשרד, ולכן, חשוב לבדוק האם עומדת לרשותכם אפשרות לקבלת הנחה כמותית בהתאם למספר דלתות הפנים הנחוצות לכם. כמו כן, תוכלו לרכוש דלתות פנים במבצעי מכירות המוצעים לכם לאורך כל ימות השנה על ידי הספקים הגדולים והמובילים בתחום ולהבטיח לעצמכם דלתות פנים איכותיות עם אחריות ובמחיר אטרקטיבי.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה