דלתות פנים חדשניות למשרדים - שריונית חסם

דלתות פנים חדשניות למשרדים

דלתות פנים

השינויים מרחיקי הלכת בעיצוב משרדים, באים כמובן לידי ביטוי גם בסוגים של דלתות פנים חדשניות למשרדים המבטאים את הגישות לעיצוב חללי עבודה בעידן המודרני והדיגיטלי.

יש המאמינים כי כאשר שוק העבודה עובר שינויים גם עיצוב ותכנון נדרשים לשינויים.

בשנות התשעים התפיסה הרווחת של חללי עבודה הייתה הצבת קירות גבס, והכנסת העובדים כל אחד "לתא" משלו, מה שאפשר בדרך כלל ניצול חלל גדול להרבה מאוד יחידות קטנות. חלוקת החלל לכמה יחידות קטנות, אפשרה "דחיסת" כמה שיותר עובדים במקום אחד, אבל הייתה בעיה מאוד גדולה והיא לא הייתה קשורה לעיצוב, היא הייתה קשורה לזה שהעובדים לא היו בקשר אחד עם השני, אפילו לא קשר עין, מה שיצר בהחלט תחושה של קור וניכור בכל מקום כזה.

גם העיצוב היה חסר כל צבע וטעם, ונועד בעיקר להיות פונקציונאלי. היום שמים דגש רב אפילו  על בחירת דלתות פנים חדשניות למשרדים ויש לזה מטרות חשובות.

מקום עבודה בעיצוב ביתי  

הדגש היום על עיצוב חללי עבודה נועד להעניק להם תחושה של בית. העידן הזה גורם לכך שאנשים עובדים הרבה מאוד שעות כדי לייצר הישגים, מה שמשאיר אותם הרבה זמן במקום אחד ורצוי שהמקום הזה יהיה חמים ונעים ממש כמו בית. 

אנשים נמצאים במקום העבודה שלהם יותר שעות מאשר בבית שלהם, והם חייבים להרגיש מספיק נוח בסביבת העבודה שלהם כדי להחזיק מעמד כל כך הרבה שעות. צריך להיות להם יפה בעיניים. צריך שתהיה אווירה טובה. בחירה נכונה של ריהוט משרדי. חלוקה נכונה של חלל ומיקום העובדים. בדרך כלל היום יש למשל בהרבה חברות הייטק אולמות אוכל, ובכל משרד הכי קטן גם מטבחון להכנת ארוחות קלות או מכונת קפה אספרסו.

מבחינת עיצוב הקירות נפלו, במטרה להוריד גם את המחסומים בין העובדים. דלתות פנים קו אפס

נותנות פרשנות מודרנית לסגירה של חללים, וזה בהחלט מוסיף לאווירה החדשנית והמודרנית של כל משרד מודרני.

המשרד המודרני 2020

מה שעובד היום במקומות עבודה, זה פינות עבודה שנראות כמו הסלון בבית. תפאורה של מלון בוטיק ומטבח ביתי מזמין. לפעמים עובדים יכולים למצוא את עצמם יושבים שם לסמול טוק. חללי העבודה השיתופיים מתחילים להיות גדולים ורחבים, עם מיקום של פינות עבודה בלי מחיצות, בלי קירות ובלי הפרדה. בהחלט יש לזה השפעה על היחסים בין העובדים, על התקשורת ועל הנטוורקינג. לעולם עיצוב המשרדים חדר מושג חדש וקוראים לו "חווית משתמש". יש דגש על יצירת אווירה ביתית ורווחה של העובדים. בוודאי שלא ישימו ביניהם דלתות פנים כי אין סגירה של חללים אלא פתיחה של חלל גדול ומיקום העובדים בפינות שונות של החלל הזה. יש בתוכו גם מרחבי שיתוף ואזורים לא פורמליים, בהם מוצאים העובדים את עצמם יושבים על כורסא ממש כמו מול הטלוויזיה שלהם בבית ועושים סיעור מוחות עם עצמם או עם עמיתים לעבודה. 

היום יותר מתמיד יבלטו פינות ישיבה סלוניות וכורסאות, אזורים מעוצבים שיוצרים מפגשים ואינטראקציות נכונות, ללא סממנים של פורמליות, טבעי כמו שיושבים יחד באיזה לובי של מלון. 

דלתות פנים מודרניות בקו האפס

דלתות קו אפס הן דלתות הרמוניות שמשתלבות יחד עם הקיר, עד כדי כך שקשה לזהות שיש שם בכלל דלת. זה נראה כמו חלק מהמעטפת וזה די בכוונה. 

העיצוב השולט היום במשרדים וגם בבית הוא עיצוב נקי, אסתטי ונטול פומפוזיות ולכן דלתות פנים אלה מבטאות את המגמה הזו בצורה הכי מדויקת.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה