דלתות פנים זולות - טיפים חשובים לרכישת דלתות פנים - שריונית חסם

דלתות פנים זולות – טיפים חשובים לרכישת דלתות פנים

דלתות פנים זולות

בונים או משפצים? מחפשים אחר דלתות פנים איכותיות במחיר מנצח? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא מספר טיפים חשובים לרכישת דלתות פנים זולות במחיר ויוקרתיות באיכות
דלתות פנים הן הגדרה כוללת למספר סוגי דלתות המשמשות למטרות עיצוב חללי פנים, כאשר בין יתר סוגי דלתות הפנים תוכלו למצוא: דלתות כנף אחת ו/או דלתות כנף כפולה, דלתות משקוף, דלתות נסתרות (קו אפס), דלתות הזזה ועוד. סוגי דלתות אלו, מגיעים במבחר גדול של דגמים ועיצובים, כאשר איכות הדלתות נקבעת בין היתר בהתאם לחומרי הגלם מהם הן מיוצרות. בין יתר חומרי הגלם הנפוצים ביותר המשמשים לייצור דלתות פנים נכללים: עץ מלא, עץ מעובד, אלומיניום, פלדה, MDF, פולימר, פורמייקה ועוד.

5 טיפים חשובים לבחירת דלתות פנים

  1. הגדירו את מסגרת התקציב העומדת לרשותכם – כיום, תוכלו למצוא מבחר גדול של דלתות זולות במחיר ויוקרתיות באיכות וזאת לצד דלתות בעלויות משתנות של החל ממאות שקלים לדלת ועד אלפי שקלים לדלת פנים.
  2. הגדירו את ייעוד הדלתות על פי חלוקה לחדרי הבית/דירה – הגדרת הייעוד נועדה בין היתר להגדרת משקל הדלת, כאשר דלתות פנים המיוצרות מעץ מלא לצורך העניין הן דלתות כבדות משקל שפחות יכולות להתאים לחדרי ילדים.
  3. הגדירו את רמת הבידוד הנדרשת לכם – כאשר מדברים על בידוד של דלתות פנים זולות או יקרות, מדברים למעשה על רמת בידוד אקוסטי ורמת בידוד תרמי.
  4. בדקו את עמידות הדלתות בהתאם לחומרי הגלם מהם הן מיוצרות – דלתות פנים המיוצרות מחומרי גלם זולים או נחותים יותר, הן דלתות החשופות יותר לסימני שחיקה, בלאי בעקבות שינויי טמפרטורה ולחות, דהייה מתמשכת של הגוון וכדומה.
  5. בדקו את אופן ניקוי ותחזוקת הדלתות – האם מדובר בדלתות פנים הניתנות לניקוי מהיר גם במקרים של הופעת כתמי לכלוך נוקשים וכדומה.

מה חשוב לדעת על מחירי דלתות פנים?

שוק דלתות הפנים בישראל כולל בתוכו מגוון רחב של חברות ייצור העוסקות ומתמחות בהליכי תכנון, עיצוב וייצור של דלתות פנים, וזאת לצד חברות העוסקות בהליכי ייבוא ושיווק של דלתות פנים המיוצרות על ידי חברות שונות מהעולם. כמו כן, ישנן חברות העוסקות בייצור דלתות פנים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח, וזאת במסגרת עבודות נגרות וייצור דלתות במפעלי ייצור מקומיים.

ההיצע הגדול של האפשרויות העומדות לרשותכם בכל הנוגע לרכישת דלתות פנים, כולל בתוכו גם עלויות משתנות של דלתות פנים זולות בעלויות של מאות שקלים לדלת ועד אלפי שקלים לדלת, כאשר עלות הדלתות נקבעת בהתאם למאפיינים הבאים:

  • סוג הדלת ואיכות חומרי הגלם מהם היא מיוצרת
  • רמת הגימור של הדלת והסגנון העיצובי שלה
  • סוג המילוי והציפוי של הדלת המשפיע בין היתר על עמידותה ועל רמת הבידוד התרמי והאקוסטי שלה
  • סוג מנגנון הנעילה המוטמע בגוף הדלת

וכמובן, האם מדובר בדלתות פנים המיוצרות על פי דגם אחיד מובנה מתוך דגמים שונים או האם מדובר בדלתות פנים המיוצרות בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוחות.

חשוב לדעת: לצד עלויות הרכישה של דלתות הפנים, מתווספת עלות נוספת של התקנת הדלתות בבית הלקוח. עלויות ההתקנה משתנות בהתאם לסוג הדלת ומורכבות ההתקנה וברוב המקרים מומלץ להסתייע בשירותי התקנת דלתות פנים המוצעים לכם על ידי חברות להתקנת דלתות פנים המתמחות בנושא ו/או על ידי צוותי התקנה הפועלים מטעם בית העסק דרכו רכשתם את הדלתות.

השוואת מחירי דלתות פנים – כיצד?

בדומה לכל פריט עיצובי אחר אותו אתם רוכשים לצרכי שדרוג סביבת המגורים או עיצוב חלל הפנים, גם ברכישת דלתות פנים מומלץ לקיים הליך מקדים של השוואת מחירים בין מספר ספקי שירות מובילים בתחום. השוואת המחירים חשוב שתתבצע בהתאם לסוג זהה של דלתות וחומרי גלם, כאשר במסגרת ההליך ההשוואתי מומלץ להתייחס גם להיקף וטיב האחריות המוענקת לכם במעמד הרכישה ולשירותים הנלווים הנוספים המוצעים לכם על ידי ספק הדלתות כגון: שירותי התאמת מידות, שירותי התקנה מקצועיים, שירותי הובלה וכדומה.

לסיכום, רכישת דלתות פנים זולות או יקרות, מומלץ שתעשה רק לאחר שהגדרתם במדויק את הנושאים המופיעים לעיל ולאחר שבחנתם מספר דגמים של דלתות פנים היכולות להתאים לעיצוב הכללי של הבית/דירה.

קראו גם על: דלתות במבצע

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה