דלתות פנים - הרבה יותר מדלת - שריונית חסם

דלתות פנים – הרבה יותר מדלת

דלתות פנים הפכו מזמן לאלמנט עיצובי בולט בכל מבנה המחולק לחללים. בין אם זהו מבנה גדול, מבנה ציבורי או פרטי, בית משרדים, בית ספר, או מפעל ובין אם זוהי וילה פרטית, דירה בבניין מגורים, או בית כפרי. כולם מחולקים לחללים קטנים, המופרדים ביניהם בדלתות פנים. 

דלתות פנים זה אופי

דלתות פנים מעוצבות, באופן טבעי משדרות אופי. בניגוד לדלתות כניסה, הן לא תמיד סגורות ונעולות. לעתים הן חצי פתוחות או פתוחות לרווחה ומזמינות להיכנס. לעתים הן משדרות נא לא להפריע, או חדר פרטי, או מחוץ לתחום לקהל הרחב. לעתים תפקידן של דלתות פנים יהיה לבודד לחלוטין מרעשים ולעתים עליהן להיות שקופות חשופות ומזמינות פנימה. 

דלתות פנים במגוון עיצובים

עיצוב הפנים היום יותר מתמיד הינו נושא מושקע במיוחד ובעל משקל חשוב, הן בעת בניית בית חדש, שיפוץ דירה, פתיחת חנות חדשה, או רשת חנויות. חלק בלתי נפרד מעיצוב הפנים הוא עיצוב דלתות הפנים. ניתן למצוא היום בקטלוגים באתר האינטרנט ובאולמות התצוגה, מבחר דלתות פנים במגוון עיצובים, חמרים ואיכויות , המיועדות להתאמה לצרכי הלקוח המשתנים. החל מדלתות עץ מלא, מעוצבות ומסוגננות בצבעי פסטל רכים, או דגמים איכותיים בשלל צבעים עזים ועד דלתות עשויות מתכת או משולבות מתכת עם משקוף  פולימרי. דלתות פנים מעץ בצביעה בתנור או בדגמי הלמינטו למשל, ישתלבו היטב עם משקוף בגוון תואם ויתאימו למרב סגנונות הריהוט בביתכם.

בדלתות פנים לא מוותרים על איכות

בעת בחירת דלתות פנים אפשר ורצוי לבחור על פי צרכי החלל או החדר אותו הן משרתות. לחדר השינה הביתי למשל, או במשרד לחדר הישיבות או לחדר הבוס בו נערכות פגישות חשובות, ובקיצור לכל מקום בו הדיסקרטיות והפרטיות היא האלמנט המשמעותי ביותר, כדאי לבחור דלתות אם סמל האיטום הכפול. אלו הן דלתות פנים בעלות גומי איטום כפול גם על הדלת וגם על המשקוף. הן עושות את העבודה בצורה איכותית ביותר ועל ידי כך יבודדו מרעשים ואף ימנעו מעבר חום או קור וישאירו את החלל נעים ואינטימי ללקוח. לחדרים בהם משתמשים בהרבה במים בעת הניקיון כדאי לבחור בדלתות פנים בעלות סמל עמידות בנזקי מים ומזיקים. אלו הן דלתות פנים העמידות לכל אורכן ולא רק בתחתיתן, בפני מים ומזיקים כמו טרמיטים, ובעלות איכות מובטחת. הן מצטיינות באחריות על כל הדלת למשך חמש שנים. 

דלתות פנים מעץ משובח

ניתן למצוא דלתות פנים איכותיות המשלבות מתכת עם עץ משובח ומשקוף פולימרי, כולן במגוון רב של דגמים,של צבעים ושל סגנונות, המוסיפים סטייל עיצובי ייחודי לבית ולמשרד. כי היום דלתות פנים הן לא רק מחיצה, הן חלק בלתי נפרד מסגנון העיצוב של החלל הפנימי.

דלתות פנים מסגסוגת מתכת

בחמרי הגלם מהן עשויות דלתות פנים השקיעו מחקר ומחשבה רבה, זאת על מנת לתת להן עמידות בתנאים משתנים של טמפרטורה, חום וקור, עמידות בפני רעשים חזקים, בפני מזיקים כמו טרמיטים ובפני מים בעת שטיפת החדר. ניתן ורצוי לשקול בחירת דלתות פנים העשויות מסגסוגת קלה של מתכות, דלתות אלה עמידות במיוחד ויעילות לחדרים הפנימיים. הן לא ניזוקות במגע עם מים ,לא מושכות טפילים ואוטמות את החדר כראוי. 

עוד סוג של דלתות פנים הן אלה בעלות סמל הבידוד התרמי והאקוסטי. דלתות אלה מוזרקות בחומר בידוד "פוליאוריטן מוקצף". הן יבטיחו בידוד ממעבר של חום וקור בין החדרים עד לפער של 25 מעלות וכן ימנעו באפקטיביות מעבר רעשים מיותרים.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה