דלתות פנים- הפנים של הבית! - שריונית חסם

דלתות פנים- הפנים של הבית!

דלתות פנים

דלתות רבות עברו דרך פסי הייצור של חברות הדלתות בארץ, עד המהפכה העכשווית של דלתות שנראות כמו תכשיט בבית, ומזמן כבר לא רק כאיזה שהוא חוצץ שקובע את הגבול בין חלל לחלל בבית. 

מצבע לבן משמים עברנו לצבעים ים תיכוניים כמו טורקיז וירוק, צבעי אדמה וגם אדומים וצהובים. בעידן בו שולט הסגנון המודרני, גם העיצוב השתנה ויש כמה זרמים של עיצוב השולטים היום בעיצוב הבית: סגנון כפרי, סגנון רטרו והסגנון המודרני.

הם כוללים דגמים של דלתות עשויות מעץ, דלתות עם חלונות ואבזור ממש כמו שהיו בשנת 1950 בארץ, עם כנף אחת או שתיים אבל בעיקר, עם פרטי פרטים מינימליים אבל חשובים שהקנו להן אלגנטיות מיוחדת במינה. והסגנון המודרני בא לידי ביטוי בדגמים חלקים ואסתטיים, וצבעים שיוצרים כתמי צבע מעניינים בכל בית.

דלתות פנים היום נבחרות על פי פרמטרים רבים ולא רק מידה וגודל. 

דלתות הזזה- דלתות פנים שחוסכות במקום

דלתות הזזה היו בעבר פתרון לחדרים קטנים והם חוזרים היום בעיצובים וטריקים חדשים כמו דלתות לכיס שבקיר ועוד. אם בעבר היה מדובר על דלתות שהרעישו, סטו מהמסילה, חרקו והתפרקו מהר, היום מדובר על רמה אחרת לגמרי. גם חומרי הגלם של הדלתות וגם המסילות שונות, שקטות ויציבות מאוד. לפני שמתקינים אותן, מזמינים איש מקצוע מתחום הבנייה שיכין את הכיס לתוכו תיכנס הדלת. הרעיון המרכזי בדלתות הזזה לכיס הוא המינימליזם, לב ליבו של העיצוב המודרני. כמה שפחות רהיטים וכמה שיותר שטח נקי. 

באותו הקשר יש היום דלתות פנים קו אפס, שמתחילות בקיר ומסתיימות בקיר ונראות לכאורה חלק ממנו. גם הן חלק מהמגמה של קו ריהוט מודרני, כמה שרואים פחות, כך זה יפה יותר. שתי הקטגוריות הללו הן חלק מקולקציית דלתות פנים של שריונית. 

דלתות עמידות במים

מגמה נוספת ובולטת בדלתות פנים, היא דלתות עמידות במים. מסתבר שהישראלים הם הכי בזבזני מים בכל מה שקשור לשטיפת הבית, ולכן זה לא כל כך מסתדר עם דלתות מעץ. לכן יש היום ייצור של דלתות פנים מסגסוגת של מתכת עמידה למים, ומכאן גם לא מושכת טרמיטים הנמשכים לעץ לח ורטוב.

הדלתות הללו עמידות לא רק למים אלא בכלל, וניתן להשיג אותן בכל מיני צבעים, דגמים, גדלים ועוד. ניתן לצרף אליהן משקוף פולימרי עמיד גם הוא בפני מים. זוהי דלת שהיא לא פחות יפה מעץ, אבל בעלת תוחלת חיים ארוכה ומחזיקה מעמד שנים רבות. 

מגוון הדגמים הוא רחב, החל מדלתות במראה רטרו ועד דלתות עם עיצובים באלומיניום. הן משמשות כדלתות כניסה לחדרים רטובים אבל גם לאחרים בבית.

מגמות בבחירת דלתות פנים לבית

ראשית השתנתה כל הגישה אל דלתות כאל "מחסום" וללקוחות יש גם דרישות לדלתות מעוצבות בסגנון מסוים. זה יצר קולקציה רחבה של סוגי דלתות המציעות גם אופנה ולא רק דלת. אם זה בצבעים, בדגמים ובעיצובים.

יש חזרה מאוד ברורה לסגנון הוינטאג'. דלתות עם חלונות, עם פרזולים, עם חריטות שונות. מה שייחד את הוינטאג' היה פרטי הפרטים של העיצוב. לא היה מדובר בדברים גדולים אלא, בפרטים קטנים שעשו כל דלת מיוחדת במינה ואת זה מביאים גם היום בחומרי גלם ובעיצובים חדשים.

אין כמו דלתות פנים מאירות פנים בצבעים אופנתיים. יש דלת ורודה, צהובה, אדומה, ירוקה ובעצם אין כמעט צבע שלא קיים היום בדלתות הבית מכניסים צבעי טבע, אדמה וים. בעידן הדיגיטלי הזה, זה מה שרוצים להרגיש- קצת טבע אנושי. 

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה