דלתות פנים במבצע שווה! - שריונית חסם

דלתות פנים במבצע שווה!

אתם נמצאים בעיצומה של בניית ביתכם החדש, וזקוקים לכמה סוגי דלתות לבית. אולי גם אתם כבר הבנתם, שהיום יש הרבה יותר מדלתות בצבע לבן או חום. יש המון אפשרויות וזה קשור למהפכה שמתרחשת בארץ בתחום של עיצוב פנים. לכן במקרה שיש לכם רכישה גדולה, ההמלצה שלנו היא להיכנס לגוגל ולהקליד דלתות פנים במבצע, ולהגיע לכל מיני חברות שמייצרות או משווקות דלתות ועושות ריענון קולקציה. כיוון שדלת זה לא משהו שמתכלה עם הזמן, המבצעים הם בגלל שיש קולקציות חדשות כי היום דלתות זה ממש כמו אופנה, הן מתחדשות, מגוונות וטרנדיות.

עד לפני שני עשורים, הישראלים לא ממש עיצבו את הבתים שלהם. הנסיעות לחו"ל, התקשורת וההיחשפות שלהם לבתים מעוצבים, חדשנות ורעיונות עיצוב, נולדו כתוצאה מביקורים בעולם, סדרות בטלוויזיה ועוד. עכשיו גם הם רוצים לחיות בתוך סביבה מעוצבת לפי טעמם. לקום בבוקר אל הנוף שהם רוצים לראות, החל מהריהוט שהם בוחרים לבית ועד הדלתות, שהפכו לאלמנט עיצובי בפני עצמו.

מה קרה לעולם הדלתות?

"מי בכלל שם לב לדלת", זה משפט שאפיין אנשים שכאשר הם קנו דלת כניסה חדשה לבית שלהם, והציעו להם גם דלתות פנים במבצע, הם אמרו שהם בכלל לא מסתכלים על הדלתות בבית, ורק דלתות כניסה מעניינות אותם ורצוי שהיא תהיה מפלדה. אבל היום, מעטים מאוד יאמרו כזה משפט. דלתות הפנים מעניינות בדיוק כמו שהרהיטים מעניינים, התאורה, בחירת הפרקט והריהוט. הרי לא ייתכן שהדבר הכי מוזנח בבית יהיה הדלתות. רואים אותן, הן בולטות וסוף סוף הן גם זוכות לתשומת לב מבחינת עיצוב. היום לא רוכשים דלתות כלאחר יד. מתייעצים, נעזרים גם במעצבי פנים אולי באדריכלית. בעיקר בבתים שעוצבו על ידם והם רואים בדלתות המשך לעיצוב הכללי ולסגנון של הבית.

דלתות שמחזיקות מעמד גם במגע עם מים!

כיוון שבית דורש תחזוקה, וחלק מזה היא שטיפת הרצפות הרי שכאשר הדלת באה במגיע עם מים, רצוי מאוד שהיא לא תגיב באופן שלילי. למה הכוונה? כאשר אנו רוכשים דלת מעץ לא מעובד ולא משובח, כל מגע עם מים עלול להשחית את המראה שלה, לגרום לה להתנפח, לאבד צורה והדבר הכי חשוב, היא לא תינעל ותצטרכו לשמוע את החריקות שלה כל הזמן. לכן בחירה של דלת מעץ, צריכה להיעשות אצל חברה ידועה שמשתמשת בחומרי גלם איכותיים ואשר שמה הולך לפניה. חומרי הגלם, יחד עם טכניקת הייצור, הם אלה שמייצרים דלתות עמידות גם בפני מים וגם בפני טרמיטים.

דלתות מסגסוגת של מתכת 

לחלופין, לא חייבים לרכוש דווקא דלתות עץ. יש היום דלתות שעשויות מסגסוגת של מתכת. זוהי דלת קלה אבל חזקה ועמידה כמובן שבפני מים, וגם תולעי עץ. את הדלת הזו אפשר לקבל בכל מיני גוונים ודגמים. היא מאוד טרנדית, אלגנטית ומעוצבת בקווים נקיים. יש שתי סדרות ידועות ומבוקשות של דלתות פנים אלה- IN HOUSE ו- IN DOOR. סדרה של דלתות בגוונים חמים שמתאימים לבית בכל סגנון: קלאסי, כפרי, מודרני, הייטק ועוד. את הדלתות הללו ניתן גם להתקין במשרדים או בבתי עסק, הן גם יפות אבל מאוד חזקות. אם תגלשו ברשת ותחפשו דלתות פנים במבצע, ייתכן שחלק מהדלתות במאמר הזה משווקות כעת במחיר מיוחד וזו הזדמנות נהדרת עבורכם לרכוש דלתות פנים במבצע לכל הבית, לדירה החדשה, לדריה שאתם משפצים או לבית שאתם בונים. הדגש על דלתות הוא הרבה יותר גדול ממה שנדמה, הן היום הרהיט הכי שווה בבית. 

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה