דלתות פנים במבצע כדאי - שריונית חסם

דלתות פנים במבצע כדאי

דלתות פנים במבצע

סדרת דלתות פנים INDOOR100, הנה סדרת דלתות פנים דקורטיביות מעוצבות ואסתטיות במיוחד. הן עשויות מפלדה מגולוונת ומבודדות באמצעות פוליאוריטן. אינן סופגות לחות, ועמידות בתנאי מזג אוויר שונים.

הסיבה לאיכות הדלתות הללו נובעת מכמה סיבות. ראשית ממחקר שעשו על הרגלי שימוש במים עלה, כי בישראל קשה מאוד להחזיק דלתות עץ פנימיות בבית, משום שהרגלי ניקיון הבית הישראלי הם לנקות עם הרבה מים, מה שגם להרבה דלתות עץ להתנפח, להיסדק ואף להתפורר. חברת ייצור הדלתות המובילה הגיעה לחומר גלם נכון של פלדה מגולוונת, עם הבידוד הנחוץ כדי לבודד בין החדרים בבית, ועכשיו לא צריך לפחד שמא הדלתות ייפגעו, אפשר לשטוף אותן בכמה מים שרוצים.

סדרת INDOOR101- דגמים מרהיבים

סדרת INDOOR101 מציגה בסדרת דלתות פנים אלה, את כל היתרונות של הסדרה אבל אפשר לקבל את הדלת בדגמים שונים. יש אותה במראה  חלק ואסתטי נקי לגמרי ויש עם פסי ניקל, או עם קוביות מובלטות, שקעים ועוד.

ויש גם את סדרת INDOOR  102,107,108,109. הצצה בקטלוג הדלתות חושפת את המגמות החדשות של דלתות פנים לבית. דלתות מתכת עמידות בפני קורוזיה, לחות וטרמיטים. בדגמים אסתטיים המתאימים לכל סגנון של בית ומובילים את הסגנון המודרני המוביל היום בעיצוב הבית. דגש על פרטים קטנים ואיכות גבוהה. לא דלתות ראוותניות ולא עם פיתוחים, אלא במראה נקי עם גימור מושלם, חומרי גלם ברמה גבוהה ועמידות לאורך שנים.

סדרת דלתות פנים INHOUSE

סדרה זו מציגה מספר דגמים של דלתות פנים בעיצוב עדין. עם משקוף פולימרי העמיד למים. לא צריך לחשוש החומר לא "מדבר" עם מים באותה שפה. הדלת מלאה במילוי פוליאוריטן אשר יוצר בידוד מעולה. אפשר לשלב בדלת פסי עיטור. 

בדלתות אלה גם דלתות במראה וינטאג' עם צוהר לאורך או חלון רחב פנימי, בדיוק כפי שנהגו לייצר דלתות בעבר.

אבל הדבר הכי בולט הוא האיכות הניכרת על הדלתות. הדגש על הפרטים הקטנים על הדלת אם זה בשקעים או הבלטות שונות, יש לדלת אמירה מאוד מודרנית ואופנתית ויחד עם זאת מאוד פונקציונאלית. 

מהפכת עיצוב הבית מתחילה מהדלת…

במשך הרבה מאוד שנים, הייתה תפיסה שדלת הבית גם בכניסה וגם דלתות פנים, הן פריטים שיש להם רק תפקיד והוא- לחצוץ ולתחום בין חלל לחלל לבית.

אבל ההתקדמות הטכנולוגית הביאה חידושים גם בתחום פיתוח וייצור הדלתות, וככל שעלתה דרישה מן הציבור לדלתות יותר מעוצבות או לא רק אלה שעשויות מעץ, או בדגמים אחרים, החלו פסי הייצור לפעול ושריונית היא זו המובילה את כל השינויים שעברו על ענף הדלתות. החל ביצירת דלתות כניסה עם מנגנוני בטיחות חדשניים וכלה בייצור של דלתות פנים העומדות בדרישות מחמירות אבל לא רק. 

עיצובים ודגמי רטרו

יש היום דגש רב על עיצוב דלתות. הדלת הפכה מפריט פונקציונאלי גם לפריט עיצובי ואנשים רוצים דלתות מעוצבות וחדשניות במראה שישלים את עיצוב הבית שלהם וניתן להשיג דלתות פנים במבצע בדיוק בשביל זה.

הישראלים שכבר הספיקו לחרוש את העולם, באים היום לעצב את הבית שלהם מנקודת מבט מאוד ביקורתית. הם גולשים ברשת למשל באתר של חברת שריונית, מציצים עם דגמי דלתות פנים ורק אחרי שהם מקבלים את כל המידע הם יוצאים לבדוק איך כל הדלתות נפתחות בפניהם….

בהרבה מן הדלתות אפשר לראות נגיעות של רטרו, מראה הדלתות של שנות ה-50-70 שהיו עשויות מעץ מלא ופה מקבלות גרסה של דלת מתכת בעיצוב וינטאג' עם נגיעות עכשוויות

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה