דלתות פנים איכותיות או בקיצור: INHOUSE - שריונית חסם

דלתות פנים איכותיות או בקיצור: INHOUSE

דלתות פנים איכותיות

מסתבר שבבתים בישראל אוהבים לשפוך הרבה מים כאשר שוטפים את הבית, כך עלה מסקר על שימוש במים. ההרגל הזה, יצר בעיה לדלתות הפנים העשויות מעץ, כיוון שכאשר לא מדובר בדלת מעץ מלא (שמים לא משנים אותה), היו הרבה מאוד דלתות מעץ  סנדויץ' הרכבים אחרים שלא הסתדרו עם מים.

התוצאה: דלתות שבמשך הזמן, משטיפה לשטיפה התנפחו, נסדקו. העלו טחב ומשכו אליהם גם טרמיטים. ריח רע ופרזיטים. הצבע שלהן דהה והן נראו מוזנחות והחלו להרקיב.

משום כך החלה חברת הדלתות שריונית, לייצר דלתות פנים איכותיות, העמידות במים ובפני טרמיטים ובשילוב עיצוב מתקדם ומודרני, משקוף פולימרי ומנעול איכותי, מדובר על השילוש המנצח של דלתות הפנים בארץ. הן עשויות ממתכת או עץ ומשווקות בדגמים מודרניים המתאימים לכל סגנון עיצוב ולכל חדר בבית. 

יש דלתות שאפשר לקבל גם בשטופקנט- דלת שמשמעותה היא דלת ללא פלס, מדרגה או קנט. היא אינה מסתירה את הרווח בין המשקוף לדלת. זו דלת ללא גומי או אטם מסביב, אך אם מזמינים משקוף בניה אפשר לבצע הכנה לגומי היקפי במשקוף. 

INHOUSE 205- דלת מושלמת לבית כפרי 

דלת זו  הנה במראה כפרי עם שני פאנלים. מסגרת תחתונה ועליונה. אפשר לבחור במסגרת צרה או רחבה, עיצוב בצד החיצוני והיא משווקת ב-24 צבעים מודרניים. גם דלת זו אפשר לקבל ללא פלס או מדרגה כלומר- שטופקנט.

אם אתם עוקבים אחר המגמות לעיצוב הבית בעידן הדיגיטלי, יש לציין כי העידן הזה דורש צבעים אחרים לבית, צבעים שיחממו את החלל ויקרבו בין אנשים. יש דגש היום בבחירת דלתות בגוונים של טבע כמו צבעי אדמה, צבעי קוראל, ים ושמיים. מככבים הירוקים והכחולים וגם צבעי הלימון שמכניסים כתמי צבע של טבע לכל כניסה בבית. לא עוד דלתות רק לבנות, אלא כאלה שמיישרות קו גם בגוונים בהרמוניה עם העיצוב הכללי. 

גם את הדלתות האלה אפשר לקבל בשילוב צוהר-חלון בדלת ופסי עיטור. 

IN HOUSE 214- ב-24 צבעים

דלתות פנים איכותיות מסדרת INHOUSE משווקות ב-24 צבעים אופנתיים, החל מגוון לבן או שלג ועד לגוונים מודרניים נוספים. הצד החיצוני מעוצב עם חלון רחב וארוך. הדלתות מבודדות עם פוליאוריתן והמשקופים מפולימר עמיד במים.

מדובר על דלתות איכותיות מחומרי גלם משובחים, ברמת גימור מושלמת העמידות בפני כל שטיפה של בית, למשך שנים רבות ונראות תמיד חדשות. הדלתות הללו כוללות מילוי מבודד, משקוף פולימרי, שלושה רחבים של משקוף. מנגנון פנוי או תפוס ופרזול בגוון ניקל לבחירה. מי שרוצה יכול לשלב פסי עיטור וחלונות קטנים. ניתן גם לקבל בצבעי שטופקנט. 

עלייה בהזמנת דלתות בעיצוב אישי 

מאז שהישראלים גילו כי אפשרויות עיצוב הבית, אינן מוגבלות היום, רוצה כל בעל בית לחיות בסביבה שהכי מתאימה לחיים שלו. יש הבוחרים בסגנון עיצוב קלאסי, יש האוהבים עיצוב כפרי, יש ההולכים עם העיצוב המודרני, שהוא העיצוב השולט היום בכל תערוכות העיצוב והבתים בארץ ובעולם ויש שעושים שילובים, מה שנקרא- סגנון אקלקטי. מפה ומשם ונוצר משהו חדש וזה בדרך כלל משלב בין מרקמים שונים, גוונים וחומרי גלם.

גם בתחום דלתות פנים איכותיות יש בשורות גדולות ומשמחות כל כניסה. מדובר על חידושים החל מחומרי הגלם, פרזולים נוחים ועיצובים מעוררי זיכרונות כמו דלתות בעיצוב רטרו עם חלונות קטנים או ארוכים, ממש כמו שהיה ברוב הבתים בארץ עם קום המדינה.

והישראלים נטשו מזמן את הצבע הלבן והם מכניסים לבתים שלהם דלתות פנים מעוצבות, בצבעים חמים, צבעים של טבע ושל שמיים. 

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה