דלתות פלדה - להגן על הבית - שריונית חסם

דלתות פלדה – להגן על הבית

דלתות פלדה

בנושא הגנה על הבית, דלתות פלדה הן אמצעי מרכזי ואולי החשוב ביותר. דלת היא אמצעי המיגון הראשון שיש לכל בית, דירה או עסק, משום שאליה הפורצים ניגשים בדרך כלל. במדינת ישראל, ביטחון הוא ערך עליון והרבה בתים בישראל משתמשים באמצעי מיגון וביטחון כמו דלתות ממוגנות, אזעקות ומוקדי ביטחון. ואכן אין סיבה להתפשר על המיגון של הבית והפרטיות שלכם, גם אם אתם גרים ביישוב בטוח ומרגישים מוגנים. מן הסתם שבעיר זו חובה להיעזר באמצעי המיגון החזקים ביותר, וללא ספק שאחד מהם זה דלתות פלדה

פריצה לבית יכולה להיות עניין לא נעים בלשון המעטה. פריצות יכולות להתרחש אפילו כשאתם בתוך הבית וליצור היתקלויות מסכנות חיים. לרוב, פריצות נעשות כאשר דיירי הבית לא נמצאים, בתכנון מראש, למשל כאשר הם בחופשה. פריצות מסוג זה גורמות לאובדן רכוש נורא, ומעבר להפסדים כספיים אפשריים, האובדן הסנטימנטלי של פריטים כמו תכשיטים, פריטי אספנות או אפילו כרטיסי זיכרון במכשירים שנגנבו הוא אולי האובדן הקשה ביותר. על מנת להימנע מהפסדים שכאלו, מסכנת החיים שפרוצים יכולים להוות, ומאובדן של פריטים סנטימנטליים כדאי שהבית שלכם יהיה מוגן מפורצים. 

פלדה זו התשובה 

למה פלדה? אין יותר משתלם מזה. דלתות של פעם כמו דלתות עץ מוכיחות עצמן כבלתי יעילות בכל כך הרבה מובנים. תחילה, הן שבירות וניתן לפרוץ אותן בקלות יתרה. בנוסף, הן לא עמידות בפני נזקים של מים, חום וקור, ולכן גם לא מבודדות. דלתות פלדה עונות על כל הבעיות האלו. חברות כמו שריונית מציידות את דלתות הפלדה שלהן בארבעה בריחים, בהתאם לסטנדרט של השוק, אך בשונה משאר החברות אצל שריונית הדלתות מכילות ארבעה חורים שונים לארבעה בריחים, מה שמקשה על ניסיונות פריצה. 

דלתות פלדה של שריונית מכילות גם כמה שכבות של מעטי פלדה, בעוביים משתנים, המתחברים אחד לשני בשיטת מגירה או קלמר מה שמבטיח חיבור מלא ביניהם. ישנן דלתות עם צירים שמסוגלים לשאת משקל של 80 ק״ג ולעמוד בפני מתיחה של למעלה מ-200 ק״ג. כלומר הדלת שלהם היא דלת עוצמתית שקשה לפרוץ אותה, והיא תספק לכם את כל הביטחון וההגנה שתצטרכו. עם דלתות כאלו תוכלו לישון בלילה בלי לדאוג כלל. 

ניתן למצוא גם דלתות פלדה עם אופי טכנולוגי, כאלו שיש להן מנגנוני השמדה עצמית במגן הצילינדר, כרטיס לבקרת השכפול וגם בידוד תרמי מוגבר. דלתות כאלו משלבות את הביטחון המקסימלי לבית שלכם יחד עם טכנולוגיה מתקדמת.

ביטחון עם אלמנטים עיצוביים

אתם אנשים פרקטיים אבל יש לכם בית מעוצב להפליא, בקווים מודרניים, נקיים ועכשוויים, או בכלל דירה צעירה, מלאת צבעוניות ושמחה? אתם לא רוצים להתפשר על דלת פלדה פשוטה, בצבע חסר חיים? מותג כמו שריונית מספק את החבילה השלמה – גם ביטחון עילאי וגם מבחר עיצובים שללא ספק יענה על הצרכים שלכם. סדרות שונות בקטלוג עונות על צרכים עיצוביים שונים. דלתות פלדה של שריונית מתאימות גם לבית פרטי, גם לווילות וגם לדירות. נשאר לכם רק לבחור. 

הבחירה בין העיצובים השונים עלולה להיות מאתגרת, אך אל דאגה. בית מתוחכם בקווים מינימליסטיים יעדיף את סדרת HI-TECH, שמשלבת את הקדמה, העמידות והחוזקה עם הפרטים העיצוביים כמו קווי נירוסטה מובנים ואף דלתות דו כנפיות. בית צעיר שמשדר כיף ומשחקיות יכול למצוא עניין בסדרת CHIC, שמציעה פלטת צבעים מרעננת. אין ספק שדלתות פלדה הן לא עניין להתפשר עליו, ושיש פתרון גם לצורך העיצובי, האסתטי של כל בית, משרד ועסק. 

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה