דלתות פולימר - מה זה בעצם אומר? - שריונית חסם

דלתות פולימר – מה זה בעצם אומר?

דלתות פולימר - מה זה בעצם אומר? - page 20190514 10104216 3

חלק חשוב ומרכזי בתכנון ועיצוב הבית, תופסות הדלתות. דלת הכניסה והדלתות הפנימיות הן חלק בלתי נפרד מעיצוב החלל בו אנו שוהים ומשפיעות במידה ניכרת על הרגשתנו בתוך החלל, וכן בזמן האירוח בבית. ככל שהדלת איכותית, טובה ומתאימה לנו כך תשתפר הרגשתנו ולכן כדאי להקדיש מחשבה ותשומת לב, בבחירת הדלתות הפנימיות לבית ולמשרד. לדלתות פנימיות מגוון רב של יעדים, החל בחציצה ואטימה מוחלטת של רעש בין החדרים,וכלה בבידוד חום וקור, עמידות למים ועוד, לכל אלה ניתן למצוא דלתות מתאימות. 

למה דלתות פולימר ?

אחד הסוגים הנפוצים ביותר כיום בישראל הן דלתות פולימר. אלו הן ללא ספק הדלתות האיכותיות והטובות ביותר המומלצות לשימוש וזאת לאור מגוון רחב של סיבות. ראשית כל דלתות פולימר, עמידות לגמרי במים. בניגוד לדלתות מעץ, דלתות פולימר לא יתנפחו במגע עם מים, הן לא יתעוותו וגם לא ירקיבו במשך הזמן. הן אינן ניזוקות כלל ממזיקים וטפילים כמו טרמיטים ועוד.  בנוסף, דלתות פולימר מסננות רעש וחזקות ולכן מתאימות לבחירה כדלתות פנים, הן לחדרי בית והן למשרדים בהם מספר רב של חדרי עבודה צמודים.

מה הן דלתות פולימר ?

דלתות פולימר עשויות מחומר מעבדה מיוחד ובעל יתרונות. הפולימר הוא תרכובת העשויה בבסיסה מחומר פלסטי. הפולימר עמיד וחסין בפני לחות ורטיבות, ולכן דלת פולימר תהיה בחירה נבונה ויעילה יותר להתקנה בחדר האמבטיה. חשוב מאוד להקפיד להתקין בנוסף לדלת פולימר גם משקוף פולימר ובכך להבטיח יעילות ואמינות הדלת לאורך זמן. 
סוגי דלתות פולימר

היום ניתן למצוא דלתות פולימר מיובאות מחו"ל, בעיקר מאיטליה ומסין. ההבדלים בין אותן דלתות הנם בעיקר במחיר ובהרכב  חמרי הגלם, כלומר בכמויות הפולימר. בדרך כלל מחיר הדלתות האלה נמוך יותר אך הן גם דקות ושבירות יותר . גם משקוף פולימר מיובא הנו בדרך כלל זול יותר ובעל כמות מועטה של פולימר ופחות עמיד לאורך זמן. לצד היבוא מחו"ל, קיים ייצור ישראלי של דלתות פולימר שהן חזקות ועבות יותר ועמידות לאורך זמן. בדלתות פולימר בייצור ישראלי ניתן למצוא את סוגי המילוי הנפוצים פוליאוריתן, כוורת קרטון, פלקסבורד או כוורת דחוסה.

יתרונות דלתות פולימר

היתרונות הבולטים אותם ניתן למנות בבחירה בדלתות פולימר, הן קלות משקל, הן חזקות, מחירן נמוך, הן עמידות לחלוטין בפני לחות ומים. במקומות שבאים במגע עם מים באופן קבוע הן יהוו מענה איכותי וחזק ללא בלאי, לאורך זמן רב. לכן דלתות פולימר , יתאימו יותר להתקנה בחדרי אמבטיה, בחדרי ילדים, מומלצות להתקנה במקלחות, ובמחסנים. לעומת זאת, צריך לקחת בחשבון שדלתות פולימר לא נותנות מענה אקוסטי מושלם, כלומר בידוד מוחלט מרעש, וכן הן אינן נותנות מענה מספק לבעיות טמפרטורה, כלומר בידוד חום וקור. 

לפני בחירת דלת מומלץ להתייעץ

בעת בחירת דלתות כניסה ודלתות פנים לכל מטרה, אם זה לבית החדש, לדירה שעוברת שיפוץ יסודי, או לחנות המתחדשת ,התאמה אישית היא ההמלצה שלנו. כדאי להתייעץ עם נציג חברת ייצור ושיווק ידועה של דלתות שהוא גם יועץ מקצועי. הוא זה שיידע לקחת בחשבון ולשקלל את הנתונים של חלוקת החללים בתוך הבית, ביחד עם נתוני הצרכים הספציפיים של דיירי הבית. הוא יוכל למליץ ולהתאים את הדלת הנכונה לחלל המבוקש ולפרוש בפניכם את יתרונותיה הבולטים, למטרה לשמה נבחרה מתוך מבחר סוגי הדלתות. היועץ יוכל גם לספק לכם אינפורמציה ונתונים לגבי כל דלת ודלת, ולהבטיח לכם בכל פעם בחירה שקולה, נבונה ומוצלחת בדלת שתשרת אתכם, בבטחה ובאמינות לאורך שנים. 

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה