דלתות פולימר וגם משקוף פולימר - שריונית חסם

דלתות פולימר וגם משקוף פולימר

משקוף פולימר הוא אחד המוצרים הכי חשובים היום בהתקנה של דלתות פולימר. מדובר על חומר מעבדה עמיד וחסין בפני מים וחשוב מאוד שהוא יותקן כמסגרת לדלת אמבטיה, שעשויה מחומר גלם עמיד בפני לחות ורטיבות. הביטוי פולימר, הפך לשגור מאוד היום בעולם הדלתות ויש לזה סיבה. בדרך כלל תוצר פולימרי בא לענות על חסר כלשהו שלא קיים באופן טבעי. אם למשל תתקינו בחדר האמבטיה שלכם דלת מעץ, סביר להניח שבגלל האדים והרטיבות אחרי איזה זמן, הדלת תתחיל להרקיב ולהעלות טחב. אבל אם אתם בוחרים בדלת הנכונה ובמשקוף פולימר, אתם מבטיחים שהדלת ולא פחות חשוב גם המשקוף, יחזיקו מעמד להרבה שנים.

דלתות פנים- חלק מהעיצוב של הבית

דלתות פולימר עונות על הצורך של דלתות פנים והן חלק מהתכנון של כל מרחב עסקי או מרחב למגורים. משקוף פולימר הוא המסגרת לדלת פולימרית. כאשר רוצים לבחור דלתות פנים לבית, חייבים לקחת בחשבון את התנאים שיש במקום ולעשות החלטה נכונה. הרבה פעמים לקוחות לא יודעים מה הצרכים שלהם והם רוצים דלתות פולימר כמו אצל השכן, ולא בודקים מה הצרכים האמיתיים שלהם. בתחום של דלתות חייבת להתבצע התאמה אישית, וההמלצה שלנו היא שלפני רכישת דלתות, התייעצו עם יועץ מקצועי שהוא נציג של חברת ייצור ושיווק ידועה של מותג דלתות. הוא יוכל לספק לכם את המידע הכי חשוב בנוגע לבחירה הנכונה ולעזור לכם לצאת עם הדלת שמתאימה לכם לאורך שנים. 

מה זה דלתות פולימר או משקוף פולימר?

פולימר הנו תרכובת העשויה בבסיסה מחומר גלם פלסטי, אידיאלי לייצור דלתות פולימר ומשקוף פולימר שאמורים לעמוד בפני לחות ורטיבות. דלתות פולימר או משקוף פולימר כדאי מאוד להתקין במקומות סגורים כמו דלתות פנים בתוך הבית, משום שלפולימר יש נטייה להצהיב. אבל כאשר מדובר לדוגמא על דלתות למקלחת , מומלץ מאוד לשלב בין דלת מתכת עמידה בפני מים, למשקוף פולימר שיכול לשמש לה מסגרת בטוחה, חזק ויציב בפני כל רטיבות או מים. דלתות פולימר מומלצות למבנים או דירות להשכרה, משום שמחירן יחסית זול והן מהוות פתרון זמני מעולה למחסנים, מבנים זמניים ועוד. חברת שריונית משווקת דלת מתכת או עץ מחומרי גלם משובחים לצד משקוף פולימר.

סוגי דלתות פולימר- גם יבוא וגם מקומי

דלתות פולימר ניתן להשיג היום גם מייצור מקומי וגם מיבוא.  יש היום יבוא של דלתות פולימר מסין, איטליה ועוד. כולן נראות דומות זו לזו, אבל ההרכב וחומרי הגלם שלהם שונים. ההבדלים באים לידי ביטוי בכמויות הפולימר שהוא חומר הגלם, וחשוב לומר כי דווקא דלתות פולימר מייצור ישראלי הן יותר עבות וחזקות מדלתות פולימר מיובאות שמה שמאפיין אותן זה שהן דקות ושבירות מאוד. כמות החומר המוזרקת בדלת ובמשקוף היא קטנה מאוד ולכן הן גם לא עמידות לאורך זמן ומחירן הנמוך בהתאם. סוגי המילוי הנפוצים בדלתות פנים הן פוליאוריתן, כוורת (קרטון) פלקסבורד או כוורת דחוסה. כמובן שלכל מילוי יש חסרונות ויתרונות. עושה רושם שעיקר השימוש בדלתות פולימר הוא לחדרי ילדים, מקלחות, מחסן ועוד. כאשר אין משמעות לביטחון של הדלת, אלא שהיא משמשת כחוצץ בלבד.

מה עם אקוסטיקה ובידוד?

דלתות פולימר אינן פתרון אקוסטי יעיל בדרך כלל והן מיועדות להוות חוצץ בתוך חלל, ללא היכולת של דלתות איכות בטיחותיות. כאמור היתרון הכי גדול שלהן הוא שהן עמידות למים אבל אין להם מענה אקוסטי מרשים, כך שאנו לא ממליצים להתקינן במקום רועש, כי הן לא יבצעו שום בידוד. בידוד של אקוסטיקה או טמפרטורה, קשור גם לבידוד הדלת וכאשר מדובר ברף דלתות פולימר, זוהי לא התכונה הבולטת שלהן. משקוף פולימר לעומת זאת עשוי להוות משענת בטוחה לדלת פולימר. יחד עם זאת הן דלתות מבוקשות בגלל שהן זולות, בעלות משקל קל וכאמור מתאימות לצורך זמני.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה