דלתות פולימריות: הפתרון לשטיפת רצפות - שריונית חסם

דלתות פולימריות: הפתרון לשטיפת רצפות

הפתרון לשטיפת רצפות - דלתות פולימריות

גם אם אתם לפני שיפוץ, ויש לכם צורך להחליף את דלתות הפנים, רצוי שתעשו היכרות עם דלתות פולימריות. דלתות פולימריות הן התשובה החדשנית לבעיות של מים בדלתות, כתוצאה משטיפת רצפות חוזרת באופן שבועי או יומי.
דלתות פולימר הן פיתוח טכנולוגי אשר חשוב מאוד להתוודע אליו. בקולקציות של חברות יצרניות דלתות מובילות בארץ, תוכלו למצוא את התשובה לדלתות עץ שמנפחות במגע עם מים, נסדקות ומאבדות את הצורה. מדובר על ציפוי פולימרי אשר מעניק להן הגנה, גם מפני מים וגם מפני טרמיטים.


בואו נודה על האמת, דלתות עץ, זה דבר מאוד יפה, אבל יש להן חיסרון והוא גדול. כאשר מדובר על שטיפת רצפה, מגע המים על הדלתות, עלול לחבל בהן. זה בוודאי לא קורה בכוונה, אבל אין בית שלא שוטפים בו את הרצפה והדלת קצת נרטבת. המפגש הזה עלול להיות קטלני. העץ עלול להתנפח, הדלת עלולה לאבד מהצבע שלה ולדהות. המראה שלה יהיה כמו של דלת רקובה, מוזנחת וישנה. זה לא מה שאתם רוצים בבית שלכם.

מה קרה לדלתות הפנים? דלתות פולימריות

במשך השנים עברו דלתות הפנים שינוי גדול הן מבחינת חומרי הגלם והן מבחינת תהליך הייצור. ברמת העיצוב, הפכו הדלתות לאלמנט עיצובי לכל דבר. תשכחו מהדלתות החומות, הרגילות. היום יש מגוון עצום של דלתות מחומרים שונים ובצבעים וגוונים מאוד אופנתיים.

אפשר להטעים את עיצוב הדלת לעיצוב ולסגנון של הבית. אנשים מזמן הפסיקו להתייחס לדלתות, כאל מחיצה שמפרידה בין כל החללים בבית. הדלת הפכה להיות מוצר עיצובי, וגו גם התייחסות היצרנים. קטלוג חברת שריונית הוא לא פחות מתצוגה מרהיבה של דלתות בסגנון וינטאג', מרשימות. דלתות כניסה מעשה ידי אמן, דלתות עם עיצוב באלומיניום ודלתות בגוונים שלא מהעולם הזה. היום דלתות זה אופנה.


דלתות פולימריות באות לתת פתרון על הנושא של הרטיבות. גם אם הן באות במגע עם מים, לא קורה להן כלום. זה לא עץ, זה מוצר מעבדה אבל הוא לחלוטין נראה כמו עץ.

גם דלת יפה וגם נגד מים

בעלי דירות ובתים לא מוותרים היום על היופי של הדלת. יש שימת לב מודגשת על עיצוב פנים, אסתטיקה והתאמת צבעים. לא רק הפרדה בין חללים אלא חלק אינטגרלי מהעיצוב של כל בית. רהיט בפני עצמו שלא לומר תכשיט.


דלתות פולימריות הן חלק מהשינויים שעוברים על הדלתות. אחרי דלתות הפלדה, דלתות מסגסוגת מתכת ודלתות גדולות כמו בטירה עתיקה, הגיע זמנן של הדלתות הפולימריות. שילוב של מודרניות יחד עם עיצוב, חומר גלם חדש יחד עם תכונות נדירות של דלת נגד מים.


הקהל הישראלי אוהב לשטוף את הבית עם כמויות מים גדולות. בגלל זה המציאו את הדלתות הפולימריות. כאשר הדלתות נחשפות למים, הם עלולות להיפגע. חומר הגלם ממנו הן עשויות סופח אליו את הלחות, הדלת מתנפחת והיא עלול להתקלף או להתפורר. יש ארצות שונות שלא מתנהגות כך בניקיון הבית, בישראל כולם מתנהגים כך. לכן דלתות פולימריות הן בשורה נהדרת לכל מי שאוהב לנקות ועם רהבה מים. החומר הפולימרי ממנו עשויה הדלת הוא תערובת של חומרים פלסטיים וחומרי עצה. הם חסינים בפני ספיחת נוזלים, התנפחות או חלילה התקלפות. החומר הפולימרי ממוקם בדלת שריונית בתחתית והוא חלק אינטגרלי ממנה. גם אם הוא יבוא במגע עם מים, לא יקרה לדלת כלום. הסוג ממנו עשוי הציפוי, עשוי לתת עמידות טובה לכל הדלת. בכל מקרה חשוב להימנע מחשיפת כל משטח הדלת למים, אלא רק בחלקה התחתון.

כאשר דלתות נחשפות למים, הן עלולות להיפגע. חומר הגלם ממנו הן עשויות סופח אליו את הלחות, הדלת מתנפחת והיא עלול להתקלף או להתפורר. יש ארצות שונות שלא מתנהגות כך בניקיון הבית, בישראל כולם מתנהגים כך. לכן דלתות פולימריות הן בשורה נהדרת לכל מי שאוהב לשטוף את הרצפה גם על בסיס יומי. החומר הפולימרי ממנו עשויה הדלת הוא תערובת של חומרים פלסטיים וחומרי עצה. הם חסינים בפני ספיחת נוזלים, התנפחות או חלילה התקלפות. החומר הפולימרי ממוקם בדלת שריונית בתחתית והוא חלק אינטגרלי ממנה. גם אם הוא יבוא במגע עם מים, לא יקרה דבר לדלת. הסוג ממנו עשוי הציפוי, עשוי לתת עמידות טובה לכל הדלת. בכל מקרה חשוב להימנע מחשיפת כל משטח הדלת למים, אלא רק בחלקה התחתון.

עדיין מתלבטים?

אז לפני שאתם עוזבים, קבלו הצעה